poster

Avatar

 • USA

  Avatar

 • Slovensko

  Avatar

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy

USA / Velká Británie, 2009, 162 min (SE: 171 min, Director's cut: 178 min)

 • Boss321
  *****

  James Cameron se opravdu vyřádil a myslím, že nemá cenu k tomuto filmu psát dlouhé komentáře. Zkrátka kdo jste to ještě neviděl, tak vůbec nevíte o co přicházíte!!(25.7.2010)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Fox // Production company: Lightstorm Entertainment, Dune Entertainment, Ingenious Film Partners // Počet premietajúcich kín v USA: 3,461 // Otvárací Víkend USA: $77,025,481 // Dych berúca akčná fantasy v podaní Jamesa Camerona a suverénne najlepší film roku 2009, ktorý nemal byt len nominovaný, ale mal aj vyhrať. Hlavne za jedinečný nápad použiť novú technológiu, 3D prevedenie , vynikajúci soundtrack, dej, audio-vizuálne efekty a výborné výkony hercov. Videl som to v kine 3D a je to nenormálny zážitok. Doposiaľ videný 10x...... 100%(30.12.2010)

 • Matty
  ****

  Velký film, malé emoce. Poprvé viděno v Cinestaru, podruhé prožito v IMAXu. 85%(8.1.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Hudební skladatel James Horner na soundtracku používá nástroje, které sám vytvořil. Neexistovali však nikdy fyzicky, jen v programu na počítači. Během jejich vytváření se snažil přijít s unikátními zvuky, které ještě nikdy nebyly nikde k slyšení. (FMJ)

 • - Spoiler: Počas záverečnej bitky postava Michelle Rodriguez prestrelí sklo v kabíne plukovníka Quaritcha. Ten sa uhne, utrúsi nejakú poznámku a strela preletí povedľa neho. Nenastane žiadna dekompresia. Keď neskôr kabínu zasiahne väčší útok, sklo sa rozbije a tentokrát dekompresia už nastane. (benyy)

 • - Avatar se po uvedení stal jedním z divácky i komerčně nejúspěšnějších filmů vůbec. Po svém uvedení držel také světové rekordy za tržby v 2. až 7. týdnu od uvedení, což podporuje předpoklad, že lidé na něj chodí na doporučení těch, kteří jej již zhlédli. Tržby z 8. až 11. týdne jsou historicky na druhém místě za filmem Titanic (1997).  (třešta)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace