Earth

(TV film)

V Arktidě se probouzí lední medvědi za svitu prvního jarního slunce. Podaří se jim nalézt jídlo předtím než led roztaje? O tisíce kilometrů daleko sdílí sloni vzácnou vodu se lvy, kdo vyjde ze souboje jako poražený? Ke konci příběhu sledujeme velrybí matku s mláďetem při jejich plavbě k ledům Antarktidy. Na konec se opět střetáváme s medvědy a dnešním ekologickým problémem číslo jedna. (gruvacek)

Ještěřák

Dokument, umně zachycující poslední zbytky krás Modré planety. Zavčasu - dokud je ještě co, za pár (desítek) let na to nejspíš budou potřeba už speciální ateliéry. A nebo taky neskutečně krásně natočená, silně zcenzurovaná (žádné bitky, žádná krev, žádné páření atp.) ekologická agitka - jak chcete. ()

Crackonosc

Od dokumentárního filmu s takhle vysokým hodnocením očekávám víc než sadu pěkných obrazů, téměř nulovou informační hodnotu, manipulaci s emocemi diváka a neustálé opakování toho, že "jestli se nezačneme chovat líp, tohle všechno tu nebude" ()

_ksilt

Kazdy dokument o prirode si zaslouzi plny pocet bodu, tento nevyjimaje. Nadherne obrazky, obzvlast ty, zobrazovane zpolanemymi zabery, proste paradni material, ktery budu rad vlastnit na modre optice ! ()

unagi

Čo všetko nevieme a čo všetko nikdy nebudeme vedieť ani chápať je naša príroda a jej tajomstvá. Jej dokonalosť nám vyráža dych a v snímku EARTH je takýchto vecí habadej!!! Mňa najviac dostali vtáky...ich vábenie skôr dostalo mňa ako ich partnerky .... JE TO NÁDHERA pozerať na tieto obrázky!!! ()

Prochy38

Jsem blázen do přírody, hlavně teda té živé, a na dokumenty tohoto typu se vždy rád podívám. Bohužel varování stran tání ledovců už přichází pozdě. No pozdě, je pořád málo lidí, co by s tím chtěli něco dělat. Tak se o to postará příroda sama! Krásný dokument. Teď sleduji onu sérii Zázračná planeta a jde o prakticky to samé, jen více rozebrané a rozsáhlé. Film velmi povedený! ()

kill-tec

Mám zástavu.. nic nedokáže rozbušit srdce a rozpumpovat krev do celého těla jako tohle. To je prostě nádhera _(♥_♥)_ ()

DannyBoy80

Naprosté vizuální orgie, hodně připomínající Bessonuv film Atlantis. Navíc s poselstvím, které je krapet zneklidňující. Bohužel všichni to nemůže přežít tak jako tak a to je velká škoda. Příroda je svině, ale my jsme ještě větší a nebezpečnější hovada. ()

Hanes88

Tomuto říkám pečlivě a hlavně skvěle provedený dokument. Pro nic za nic tento dokument suverénně nekraluje nad ostatními. Člověk byl mnohdy opravdu uchvácený. 95%. ()

Marrty3

Naprosto famózní. Takhle dlouho jsem žádný "film" nehltal. Dokument, který mě vážně chytil a nedokázal jsem se od něj ani na minutu odtrhnout. Neuvěřitelné záběry, provázené poutavou hudbou a příjemným hlasem Patricka Stewarta. Vážně exkluzivní podívaná, kterou si s velkou radostí shlédnu znovu. Dokument je opravdu dobře rozdělen na roční období a ukazuje světový koloběh. Přehlídka nádherných míst a exotických zvířat, které normální smrtelník většinou vůbec nezná. V HD kvalitě je to euforie a proto nemá cenu dále hodnotit pouhými slovy, ale je na čase si to pustit ! ! ! 100% ()

Dyas

Nádherný dokumentární film zachycující především lední medvědy v celé své kráse a bohužel i jejich problémem. Další pěkné záběry kromě medvědů jsou také oslnivé, ale medvídci jsou medvídci :) ()

Schuldiner

Skvělý, nádherný dokument! O chlup lepší než ´´Oceans´´ a ´´African cats´´, ale na pět hvězd tomu přeci jen něco chybí. Asi ani nedokážu říct co, ale to je fuk. Dokument o neuvěřitelných krásách přírody, který musí potěšit každého! ()

Wajsik

Neskutečné obrázky ze života planety Země. Zejména v HD kvalitě je to něco úžasného. Netřeba vidět další snímky s touto tématikou. Jedním filmem bylo přebito vše. Tento snímek bych povinně zařadil do výuky přírodopisu na základních školách. Až mi bylo toho medvěda na konci líto :). ()

Bennyman

Parádní dokument o ročních obdobích na zemi. Doporučuji zhlédnout v bluray kvalitě, protože unikatní záběry ve filmu si to prostě žádaj. Dokumentární skvost. ()

tot

Jak poukázat na změny klimatu? Natočit dechberoucí, vizuální a svěží dokument. Nádherné obrazy planety po dobu jednoho roku a příběhy zvířat ze všech koutů země. Občas trochu pokulhávající, ale stále poutavé vyprávění s opravdu jemným alarmujícím podtónem(otepluje se!).Ale obrazy změn ročních období, rozmanitých zvířecích druhů nebo vrcholků Himalájí ve vás zůstanou ještě dlouho. ()

MkSallam

Jediným problémem je, že to působí jako výběr toho nejlepšího z úchvatné série Planet Earth. Ale zkuste mít výhrady vůči dokumentu, který vám nabízí takhle nádherná obrázky.... ()