Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

• Velká Británie Frequently Asked Questions About Time Travel

Když si ve sci-fi komedii z produkce HBO tři obyčejní muži dají večer v hospodě pár piv, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoliv výjimečného. Přesto však dojde k události, jež uvede do pohybu sérii výletů zpět i kupředu v čase...  Když do místního baru vstoupí tři úplně obyčejní muži, aby si večer dali pár piv, pokecali spolu a na chvíli zapomněli na svůj zcela průměrný život, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoli výjimečného. Ray (Chris O'Dowd) je pověstný svou posedlostí, týkající se cestování v čase, ale když se setká s Cassií (Anna Farisová), která prohlašuje, že je z budoucnosti, považuje to samozřejmě za žert. Toby (Marc Wootton) je posedlý filmem, a když uslyší Rayovu historku o ženě putující časem, předpokládá, že kamarád mu přihrál filmovou zápletku. A cynický Pete (Dean Lennox Kelly), který ničemu takovému nevěří, musí změnit názor, když náhodně nahlédne do budoucnosti baru, který je plný mrtvol a on je mezi nimi. Tato událost uvede do pohybu sérii náhodných výletů časem zpět i kupředu, v jejichž průběhu se tři hrdinové snaží najít pravidla pro cestování v čase a odhalit tajemství, kdo se je bude snažit zabít a proč... Sci-fi komedii z původní produkce HBO režíruje Gareth Carrivick. (oficiální text distributora)

darkreider

Toto nie je vôbec zlé. Každý kto sa bojí slovného spojenia Britský humor, môže byť pokojný, v tomto filme to funguje. Žiadne trápne momenty, veľmi sofistikovaná zábava. ()

chrispe

Možná jsem od toho prostě čekala moc... ne, že by to bylo úplně špatné... ale taky to není tak nějak úplně dobré. Šedý průměr. Ray, Pete i Toby (kterého jsem měla chuť vyliskat!) byli dobří parťáci na zaplácnutí jednoho večera (SPOILER i když nechápu, proč z té hospody hned nevymázli, a místo toho sledovali svý první já, než se uráčí jít na záchod). ()

RobLord odpad!

Jako slabší sitcom by to bylo přijatelné. Ovšem jako vědecko-fantastická komedie je to... Nemám slov. Nechápu, jak tento počin může šlapat v hodnocení na paty filmu Matrix Reloaded nebo snímku Třinácté patro! ()

Iriquindae

Ale jo, určitý potenciál tu je. Kdyby se ten film uměl trochu víc brát s nadhledem, dokázal si ze sebe udělat legraci a neskončil až tak hrůzostrašně, tak jsme si i něco odnesli - párkrát mě i zamrazilo v zádech, atmosféra tu je chvílemi hutná. Motiv geeků, kterým se plní jejich sci-fi sny, je určitě nosný, člověk si to chce prožít s nimi. V tom mi to připomíná Galaxy Quest. Ten taky nebyl ono, byl dětinštější a méně vtipný, ale pro mě se tudy dostal dál. ()

LadyEsik

Tento krátký film se zdá být dobře promyšlen. Setkáváme se s trhlinami v čase, s několika propletenými časovými liniemi – a jejich následném poměrně logickém rozpletení. Konec je sice trošku ,,cáklý”, ale k filmu se to hodí a dává to možnost pokračování. Určitě doporučuji se podívat, je to spíš takový oddechový film s prvky sci-fi ()

goni

Super napad urobit komediu o cestovani v case. Ale low-costove spracovanie, zabava a aj celkovy dojem uz na tom tak dobre nie su :( [8/2013] ()

Ygnor

"...ty neznáš rozdíl mezi Star Wars a Star Trek..." (ticho) (haha) potom Vám vysvětlíme všechny zákonitosti Sci-Fi a hurá do toho... do televizní britské hospody .... Možná pro příznivce Červeného trpaslíka, ale mne toto zcela zásadně minulo. ()

Ozzy2 odpad!

Jak mám rád cokoliv o cestování čase, tak tady jsem byl nemile překvapen.Slátanina, nepřehledné, trojice blbů nesympatická.Ne, to se nedalo ani dokoukat. Asi nejsem správný intelektuál pro tento prapodivný server. ()

Plechpetr

"Mohli by jsme to posrat. A nejspíš to i poserem. Určitě to poserem." Je možné, že v budoucnosti někdo napsal můj příběh a inspiroval se mým úspěšným tažení na kandidáta toho, co všechno posere, ať chce nebo nechce. V tom případě je to vlastně film o mě, a mejch dvouch imaginárních kamarádech fantastech. Jen škoda že to není natočeno vtipněji a tam nějak podle známých skic britského humoru. Trošku zklamání, ale ta finální scéna, ta je prostě nezapomenutelná! ()

dalziel

Ak si niekedy nejaký film zaslúžil pokračovanie tak je to tento.Len tento rok som to videl 4-krát a to je ešte len začiatok augusta :-D ()

LordMysti

Trochu mdlé a "pomalé", ale zajímavý nápad, oblíbený herec z IT Crowd a mé oblíbené cestování časem, i když tentokráte hodně zamotané. Poctivých 70%. ()

bakeero

Jednoduché, geniální, zábavné. Za mrzký peníz, ale za to s dobrým nápadem lze natočit i v TV produkci kvalitní sci-fi. A nepotřebujete k tomu stroj času, ze kterýho šlehaj blesky. Stačí toalety v jednom zapadlém britském pubu. ()

Forty-

Traja vyslovene babráci (nerdi ak chcete) nájdu pekný 'time leak' a šou začína. Dobrý britský, aj keď jemne prízemný, humor spojený so zaujímavou témou. Hlavne prvá polka bola super, druhá už bola trošku menej záživná. Ale väčšinu filmu som sa slušne bavil a hlavne som bol zvedavý, ako to celé dopadne. Naopak filmu musím vyčítať troška prehnanú mieru gýčovosti a otrasný remake The Final Countdown na konci. ()

netWoor

nápadité a bez velkých chyb, ale na mě až příliš bláznivé ... fanouškům cestování v čase se to asi líbit bude ale já se ke konci nudil ... ()

Rudyamon

Za sebe můžu říct, že jsem se parádně pobavil. Pokud se nad filmem nebudu moc zamýšlet a hledat "mouchy", musím říct, že film neměl chybu. Jistě pokud bychom hledali, našli by jsme několik míst, které by nám ve skutečném cestování v čase neprošli, ale my naštěstí této vymoženosti nikdy nedosáhneme, tak se můžeme aspoň bavit tím, jaké by to třeba mohlo být. Jak se rozvíjelo neskutečné prolínání minulosti a budoucnosti a jejich možných (a nemožných) eventualit, opravdu jsem se chvilkama málem zvedal ze židle. Jen škoda, že konec, závěrečné finále, které mělo šanci být skvělé, se už tvůrcům poněkud nepovedlo. V každém případě je to film, ke kterému se rád vrátím. ()