Kanibalové

• Česko Kanibal Holokaust (festivalový název) (více)

Příběh, který vám bude vyprávět tento film, se skutečně stal. Do pralesů Jižní Ameriky odjíždí čtyřčlenná skupina mladých reportérů, aby natočili unikátní záběry s domorodci, kteří se ještě nesetkali s bílým člověkem. Podaří se jim nalézt kmen údajných lidojedů, kteří však o bílé návštěvníky nejeví přílišný zájem. Mladí reportéři se je proto pokusí vyrušit z jejich poklidného života. Tento film je nevhodný pro osoby mladší 18 let, protože obsahuje autentické záběry kanibalských orgií, které se tehdy opravdu odehrály. (Vapet Production)

miron

Asi nejlepší a nejoriginálněji natočený kanibalský film , když si odmyslíme namaskované bělochy za indiány a chování , které má být primitivní,ale spíš připomíná dementy - ano mohlo by se to opravdu takhle stát. ()

pend

Klasika italského kanibalského horroru, která zjevně inspirovala Záhadu Blair Witch. Samotný děj je v těchto filmech vedlejší, hlavní roli hrají speciální efekty. ()

Ulrich odpad!

Prostě prasárna. Být to jenom soubor nahraných nechuťáren, dalo by se to možná tolerovat jako okrajový počin s cílem šokovat za každou cenu, ale to zbytečné zabíjení zvířat mě nehorázně nasralo. Tolik, že ani nemám náladu rozebírat technickou primitivnost tohoto "díla". Nejsem hipík ani vegetarian nebo podobná verbež :), ale myslím si, že dát si hamburger a natočit filmovou scénu se zabitím želvy, jen proto, aby zbytek scén (většinou dost amaterských) vypadal autentičněji jsou dvě naprosto rozdílné věci. Ať se na to díváme pragmaticky, jak chceme. ()

blazenka

Před mnoha lety to bylo zajímavé a ojedinělé, dnes je těchto typů filmu spousta. Už bych se na to nikdy nepodívala. 15%. ()

gonga

Tento film jsem neviděl a nikdy neuvidím. K tomu, abych věděl, že tato civilizace míří do pekel, to nepotřebuji a tom, co dokáže provést člověk člověku nebo zvířeti, vím také dost, byť přeneseně. Nepotřebuji si ukájet nejnižší pudy sledováním násilí v ryzí podobě a jak člověk vypadá uvnitř vím taky. Komu je toto málo, nechť si na internetu najde staré fotografie čínského mučení Ling-chi, případně obstará stejnojmenný kontroverzní snímek Chen Chien-jena. Ty fotografie jsou staré, ale tak odporné a šokující, že jsem dlouho litoval, že jsem si je ze zvědavosti vyhledal. ()

KOZEL84 odpad!

To bylo moc i na mě,ale co čekat od debila co natočil Barbary a točí ''výborný'' seriál Okouzleni.Jdi se zabít ty tupá pičo!!!Myšlenka tam je a já ti na ni fakt seru,idiote!! ()

TaanStari

Nevěděl jsem, že csfd je plná vegetariánů, kteří nikdy nebyli na zabijačce a ani nikdy neslyšeli o tom, že myslivci občas střílí jen tak pro zábavu :)) Tak, poznámku k pokrytcům a jiným idiotům mám odbytou, takže k samotnému filmu - nechutný? Snad jen scéna "co se skrývá pod krunýřem", jinak je to v mezích. Šokující? Ano, i v dnešní době má svoje kouzlo. Nudný? Definitivně. ()

Viperine

Totální humáč. Těm, kdo v něm nalezli zalíbení, ráda poskytnu telefon na svojí psychiatričku. ;) .............. Ba ne.. Musím uznat, že je to ve ztvárnění tak dokonalé, že jsem to nebyla schopná dát do konce. Navíc jsem u toho tenkrát naivně chtěla povečeřet - sekanou - mno, tak tu jsem taky nedala do konce... Ale stejně, je to megahumáč a čisté zlo - něco takového už by NIKDO NIKDY NEMĚL NATOČIT. ()

Danny88 odpad!

Odporny film z ktoreho sa mi chcelo grcat. Ak to bol zamer rezisera Ruggera Deodata tak by sa mal dat liecit!!! ()

Eragon93

Největší humusárna, co jsem kdy viděl. Kdo u toho zrovna jí, tak bych mu chtěl popřát dobrou chuť, bude jí potřebovat. ()

RedHot

Možná by to bylo i svým způsobem dobré, kdyby to nebyla strašná amatérština. Sám režisér s odstupem času lituje, že kdy na Kanibalech pracoval. Jedině to schvaluji, protože film bohužel neslouží jako nic víc než jen ta nejsprostší přehlídka nelidského násilí a tupého mrdání. Mohlo by se to zdát jako původní záměr, to by se ale tvůrci nenamáhali s nešikovným vykreslením čehosi, co mělo působit jako drsný pokus o sebereflexi pro západní čumily. Snad každá scéna v New Yorku začíná záběrem na mrakodrapy, což působí uměle jak noha. Filmaři domorodce vraždí tak bez rozmyslu a krutě, že to nemůže připadat věrohodné a příčetné vůbec nikomu - všechny vlády v Jižní Americe o indiánech na svém území ví a pokud už se rozhodnou, že jsou divoši postradatelní, rozhodně nedovolí nějakým bělochům dělat jejich práci za ně. Pokus o vystavění jakéhosi letálního kontrastu, kdy křováci mrzačí své oběti a na pozadí hraje nádherná serenáda, působí silně už jen v momentech, kdy topornost herectví zabila veškerý pokus o autenticitu. Do filmu byli obsazeni pornoherci, jejichž zkušeností se hojně využívá, ale stejně mrhavě a bezmyšlenkovitě, jako vše ostatní. Vůbec nic ve filmu nepůsobí logicky nebo přesvědčivě, dialogy i postavy jsou mizerné a jediné, co se opravdu povedlo, jsou triky. Neznamená to však, že by štáb šetřil zvířata. Celkově to dokazuje, že nešlo o nic jiného, než jen šokovat za každou cenu, což se podařilo na celé čáře. Vlastně bych měl být spokojený, film jsem si teda nekoupil kvůli ději... a k žánru mě to přivedlo. Takový kafe se solí. ()

PanTumnus

jen málo který film mě dokáže opravdu znechutit (až je mi na zvracení) a zároveň zaujmout. kanibalům se to povedlo měrou vrchovatou a proto za pět. ()

warrenur

Proplanova brutalita, ktora mala v tych casoch sokovat. Pamatam si, ze este ako chalan som to v sekcii horror videl na obale VHS-ky. ;) Obsah nic moc, cestopisne casti, ako tak, ale trpia vtedajsou slabsou technikou a tym, ze samotni tvorcovia boli prepnuti. Neodporucam. Rozhodne nie pre citlivejsie povahy. ()

Aurus

2,5/10. Za mě o hodně horší než první díl krerý alespoň za něco stál ale tohle je spíše katastrofa. Příběh je docela fajn, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je docela ok, atmosféru tento film skoro nemá, napětí zde neexistuje, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je docela ok. Za mě sklamání. ()

freeze.art

Tenhle film se dá hodnotit snad jen dvěma způsoby, a to bud jako odpad a nebo plným počtem hvězd. Ted si nejsem jist kterou z variant je ten film pro mě, a proto dám něco mezi. Třeba se k tomuhle hodnocení za nějaký čas vrátím, kdo ví, ale vidět ten film znovu netoužím. ()

Zemřel režisér Ruggero Deodato

Zemřel režisér Ruggero Deodato