Bunkr smrti

Tajemný obchodník najme skupinu bývalých žoldáků na nebezpečnou misi do země nikoho. Jejich úkolem je prověřit starý nacistický bunkr, kde se odehrávaly hrůzné experimenty během II.světové války. Zde na ně ovšem čeká překvapení, z jejich mise se stává boj o holý život. (oficiální text distributora)

MiSHeC

Ma to svoju atmosferu, caro, aj ked je to skor len na pobavenie, ale horory som videl aj horsie a to niekolko :) Opar, osvetlenie bunkra a aj samotny shocking koniec ma vcelku ocarili ()

anomaliana

Včera som videla tento film po dlhej dobe a musím uznať, že mne sa to páčilo. Téma druhej svetovej vojny a celkovo vojenské filmy ma neuveriteľne bavia. Hej, bolo tam pár lacných častí ale to mi vôbec nevadilo. Síce nechápem, ako môže prežiť niekto bez jedla, prestrelenie mozgu a podobne. Ale to už nechávam na režisérovi. ()

Jurgen88 odpad!

Ze začátku to vypadá jako zajimavý film ale jak tam začnou chodit eses zombí které nejdou ani zastřelit :D tak se z toho stává Béčkovej film ()

-krusty-

EHF: BUNKR SMRTI (bože, to je ale "překlad") není vůbec špatný film. Tedy skoro. Námět a děj je povedený. Skupinka nájemných vojáků (při střelbě se ale chovali kapku amatérsky) se vydává kamsi na východ do starého bunkru (to jej zatím ještě nikdo nezdemoloval a nerozkradl?), kde se nachází zařízení, se kterým kdysi experimentovali nacisti (shodou okolností: během dvou dnů již druhý film, který zmiňuje tzn. Filadelfský experiment). Dále už prozrazovat nebudu, ale rozhodně nalákám skutečností, že tři čtvrtiny filmu jsou řemeslně zvládnuté na jedničku. Napětí roste, klaustrofobická atmosféra tíží víc a víc a navíc se schyluje k finální "bitvě". Potud vše OK. Ovšem to, co by mělo celý snímek vlastně korunovat, se moc nepovedlo. Samotný závěr. Ne nadarmo se říká, že nejvíc děsí to, co oči (zas tak často) nevidí. Nacisti zblízka nejsou už tak děsiví, na oběti se s noži vrhají jako vosy na lízátko a ve tmě nosí sluneční brýle... No nevím, režisér Barker ten konec spíše pohnojil. Když zbývají poslední tři smrtelníci, tempo a plytkost děje jsou evidentně šité horkou jehlou...což mě hrozně mrzí, poněvadž až doposud se na tento film dalo velice hezky koukat. Navíc od filmu z Anglie jsem čekal nekompromisní kvalitku. Inu, není vždycky posvícení... Ale i přesto musím film doporučit ke shlédnutí, neboť jak se budu opakovat: první 3/4 jsou super. ()

Mr.Corpse

Zpočátku fajn. Nabídka kšeftu pro bandu ostřílených žoldáků z různých koutů zeměkoule a bum bác .... bunkr. Fajn a co tam ? Opět Fritzové .... BOŽE !!! To co se zprvu zdálo na fajnovou pláckobitku s krvežíznivejma náckama se změnilo v chaotickou nudu, kde to jde vše od desíti k pěti ... čekal jsem rozhodně víc ... :( ()

goodridge

Na jedno kopyto ako BUNKER (2001). Lenže je oveľa akčnejší, ale hodnotenie dávam to isté. BUNKER bol oveľa viac záhadnejší a mystickejší. Tento film je skôr akčný ako horor. ()

Pollini odpad!

Přemoudřeli vojáčci si hrajou v nacistickém bunkru. Ději se tam divné věci, číhá na ně smrt. Ve filmu jsou místa, kde jsem cítila hnus i leknutí. Ale jinak jsem se celkem nudila. Chabá neudržitelná atmosféra a hrozný konec, nebo spíš žádný, nedali si na něm žádnou práci. Vědecká teorie mě vůbec neuspokojila, v půlce jsem si řekla:``... to je ale blbost!`` Nestojí za shlédnutí, určité ne v hlavním vysílacím čase. Většinou dávám aspoň hvězdičku za příběh, ale tohle bylo o ničem ()

iggy_pop

Príjemná žánrová jednohubka, ktorá síce neoplýva nejako zvlášť originálnym scenárom, ale divákovo napätie spoľahlivo udrží. Stiesňujúca atmosféra podzemného bunkra využitá celkom dobe, potešil aj záver... ()

Wiceman

Bunkr smrti aneb jak narvat do hororu plno známejch ksichtů a přesto děsně nudit. Nápad super, leč velmi nedotaženej a člověk se hodinu a půl dívá na nejnudnější bandu nazi zombíků od dob mrtvýho sněhu. Parta ultra drsnejch žoldáků v čele se Stevensonem svýma děsně drsnýma žoldáckýma kecama spíš sere než baví. No a jakmile se objeví podivnej zjizvenej dědula tak se celej příběh žene do hoven už tuplem. Ani ty masky nejsou nic moc extra. Uvidíme co další díly. Mytologie kolem nacistickýho okultismu mě vždycky bavila a proto u toho ještě zůstanu. Za Stevensona hvězda navíc, jinak spíš slabší 2 * ()

TylerD.

Motiv je takovej mnohokrát ošuntělej jen s pár menšími obměnami. Nešikovně a okatě se během stavění příběhu otírají a zneužívají známé události. Plusem jsou celkem slušné herecké výkony neznámých tváří. Jinak nic převratného nečekejte. 50 % ()

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008