Bunkr smrti

Tajemný obchodník najme skupinu bývalých žoldáků na nebezpečnou misi do země nikoho. Jejich úkolem je prověřit starý nacistický bunkr, kde se odehrávaly hrůzné experimenty během II.světové války. Zde na ně ovšem čeká překvapení, z jejich mise se stává boj o holý život. (oficiální text distributora)

1945

Titus Pulo ze seriálu ,,Řím" vyměnil gladius za trochu modernější zbraň - útočnou karabinu H&K G36K ;-) Děj filmu podstatně kazí přítomnost nadpřirozených nacistů - bylo by lepší trochu pozměnit scénář - takto je to jen průměr... Ray Stevenson naštěstí nezklamal - role velitele žoldáků je mu jak šitá na míru ()

rossi001

ne uplne spatny film, parkrat me i zamrazilo v zadech a lekl jsem se:-),akcni scenky byly sice nic moc, ale nacci mi nahaneli hruzu a par nechutnych zaberu se taky naslo ()

Martin_W

Lepší průměr. Žádné velké lekačky, ale přitom docela povedený "horůrek" s nějakou tou atmosférou a příběhem. 68% ()

mosnak odpad!

Ani závěrečná akce filmu nepomohla. Je to kravina plná nesmyslů. Mrtví náckové a všudepřítomné hákové kříže tuhle sračku nepovznesou do lepších zítřků! Nuda a zmatenost za 0% ()

wampire23

V podstate klasický horor o skupinke vojakov, stratených neznámo kde, stojacich proti neznámym silám. Obsahuje množstvo scenáristických chýb, ale koho to pri sledovaní klasického slasheru zaujíma:D Gore je na úrovni, koniec celkom predvídateľný. Bunkr smrti nenadchne, ale ani príliš neurazí. Neviem, prečo vždy, keď niekto začne masakrovať v horore vojakov, musí mať niečo spoločné s nacizmom. Je to kult, klišé alebo proste scenáristi nevedia vymyslieť nič nové? ()

RomeroIsGod

Ty vole, Barkere, tohle téma si zasloužilo mnohem víc! Nacistickej okultismus a experimentování jsou na film jak dělaný (obzvlášť horor), ale tady to dost pokulhává. Druhá polovina se sice rozjede, ale celkově slabota. Čekám na další nazis, tentokrát lépe. Dead Snow podle mě mnohem zábavnější. ()

lardko

Chtěl jsem se kouknout na nějaký film se zombie , tak jsem tady na ČSFD dal do podrobného vyhledávání tag zombie. Vyjelo mi pár filmů , a všiml jsem si tohohle filmu. Zaujal mě děj , tak jsem se na to koukl. Po dokoukání filmu si myslím že je tento film průměrný , možná i trochu podprůmerný. Za prvních čtyřicet pět minut se ve filmu vůbec nic nestalo. Jenom přišli do bunkru a kecali tam. Ve filmu se začalo něco trochu dít až na konci. Čekal jsem že film bude víc zajímavý. Když na konci přišli ty nacistycký zombie , tak jsem čekal že jich bude o dost víc , a že sežerou hodně lidí , ale to se nestalo. Sice to byl celkem nudný film , ale děj šel , a taky mě hodněkrát něco pobavilo. Zakončení filmu bylo podle mě úplně strašné. 50%. ()

Mania

Původně jsem od tohoto filmu očekávala víc, asi to udělalo především to, že jsem četla různé recenze. Jako horor bych to moc neřadila, i když tam bylo pár lekavých scén. Spíš pěkná akční oddechovka. ()

Dogmeat

Až příliš mnoho logiku postrádajících situací. Jedna hvězdička navíc za téma s nacistickými experimenty. Velká škoda, že nebylo využito lépe. ()

dawe787

Hrozná kravina, totálně ztracený čas. To raději odpočívejte a koukejte do stropu. Ta hvězdička je za ty německé uniformy. ()

Danny88

Vynikajúci horor!!! Ktorý uchváti svojou strašidelnou atmosférou vo vlhkom a temnom bunkri. Omhoho lepšie ako severská trapošina Mŕtvy sneh či Schumacherov Krvavý potok. Mrzi ma že tu ma také nízke hodnotenie. ()

P.J.2

Scérárista byl asi na drogách když tohle psal...Parta žoldáků se vydává do starého bunkru pro přístroj který mění hmotu?..typuju to tak na 2 gramy koksu...čekal jsem nabitější atmosféru, naopak mě velice překvapil ray Stevenson...tenhle chlápek ma navíc, uvidíme jak s ním dopadne punisher... ()

DHDV

Docela zajímavý nápad, bohužel omezený rozpočtem a scénářem ale určitý potenciál film má. (hodnocení 3 v rámci žánru) ()

Hapretor

"Béčková" nuda během otřepané zápletky. Zaujal mě však text distributora: "... jejich úkolem je prověřit starý nacistický bunkr, kde ... No, hold Nacisti sou zmrdi i po smrti. ()

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008