Bunkr smrti

Tajemný obchodník najme skupinu bývalých žoldáků na nebezpečnou misi do země nikoho. Jejich úkolem je prověřit starý nacistický bunkr, kde se odehrávaly hrůzné experimenty během II.světové války. Zde na ně ovšem čeká překvapení, z jejich mise se stává boj o holý život. (oficiální text distributora)

mikhail

Ďalšia variácia na vojenský horror, kde skupinka vojakov odoláva presile zombíkov. Pár svetlých chvíľ sa nájde , ale inak ide o ťažký priemer až podpriemer. Hodnotenie: 50% percent. ()

Uberlord

No, nebyla to úplně ztráta času. Sice jsem se ani jednou nelekl, nebál jsem se, ani mráz mi po zádech neproběhl. Takže bych to hororem nenazval. Ale koukat se na to dalo. Budu ovšem hodně kritický. Co tomu opravdu chybělo, tak pořádné záběry na ty nácky. V "Dead snow" to fungovalo dobře. To že se tu prvního střetu dočkáme až téměř po hodině, je vážně na pěst. Celou dobu se vaří z vody a ve finále, tam chodí nesmrtelní frajeři, kterým ani není pořádně vidět do ksichtu (až na generála, či co to bylo). No celkově byl podle mě ten nápad využit tak na 50%. Z takového nápadu by se dalo vytěžit mnohem, ale mnohem víc, ale je to chabé céčko, které s trochou fantazie může v klidu vyplnit 90minutovou díru ve vašem dením rozvrhu. K tomu, že tam někteří žoldáci stáli při ostré přestřelce jak modelky na molu a jejich velitel tam pobíhal a každému radil, "jak má střílet", se raději moc nebudu vyjadřovat. ()

anyonecek

Žádný velký přelomový horor. Je zde pár scén u kterých naskakuje husí kůže, ale je jich jen pár. Děj je velmi špatný, neměl jsem se tak nějak čeho chytit celou dobu a zvratů zde moc nebylo, takže vše šlo od začátku až do konce přesně jak člověk očekává. No nějakou půlku filmu se tak nějak moc nedělo a pak už najednou se tam zatarasili uvnitř s tím, že už vědeli, že po nich tamní němečtí soudruzi očividně půjdou. ()

Pitryx

Atmosférou nadupaný film, ale přiznejme si, že v jistých scénách působí později nudně. Příběh mne zaujal, zejména z pohledu záhadologa. Takže hodnotím jako lepší průměr. 201207228152/8558 ()

mac000

Ještě že jsem se pro shlédnutí filmu nerozhodovat podle českého distribučního titulu, to bych se k němu vůbec nedostal. Takhle to nakonec nebylo nejhorší, dokoukal jsem do konce. Dvě a půl hvězdičky. ()

Brano

Tak hlúpych vojakov som ešte nevidel. Námet s nacistickými zombie sa mi páčil, ale prevedenie bolo hrozné. Konanie postáv primitívne, slabý scenár a takisto to bolo nehorázne nudné. Herecké výkony slabé. Len tak tak, že som to vydržal dopozerať až do konca. ()

Dinsberg

Je škoda, že to ve finále změnili na zombie film. Mohlo to být mnohem sugestivnější, pokud by zlo zůstalo déle venku a nebylo hned ukázáno. ()

Mamlas

Nadějný, napínavý začátek. Pak už jen táhlý pobyt party nonamů v bunkru, kecy,, duchové a nesmyslné střílení do nich, nuda, otrava, blbost. Díky začátku nedávám Odpad, převážně to ale Odpad byl. (12%) ()

MartyMcFly89

Pro mě osobně dosti zajímavý horor. Mýty o válečném Německu mám rád, prostředí nehostiného východu také. Film beru jako typické hororovo-krvavé béčko. A tím pádem mě bavilo se na to koukat. Což je nejdůležitější, není-liž pravda ? ()

ShadyCZE

bezproblému tři hvězdičky a jako celek to chápu, což se nedá říct o grindhouse a příčí se mi srovnávat tyto dva filmy. ()

CrazymanM

Nebylo to úplně špatné,atmosféra byla celkem hustá,jinak ale nic moc originálního.Hodně mi to připomíná Mrtvou hlídku."Titus Pullo" vcelku dobrej,ale kolem a kolem mi to moc nesedlo.Někomu to možná sedne víc,rozhodně se to dá v klidu zkouknout. ()

VanBradley89

Před pár lety jsem to viděl ve škole. Myslim, že o hodině počítačů. A takové nic moc. Možná to bylo přerušovaným koukáním než samotným filmem, ale to už si moc nepamatuju. Co si pamatuju je nůž mezi zuby a hrozně bledej chlápek. Zkusim tomu dát ještě šanci a uvidíme. ()

Neronius

Když vidím to hodnocení tak se mi chce akorát brečet.. hnus velebnosti! Dyť je to úžasnej film s úžasným námětem, který ani neurazí vizuálním zpracováním, tak kde je problém ? Jasně pár "WTF" věcí by se našlo, ale tak hodim to do piče a užívám si film.. Jako dobře.. když jsem si poprvé o tomhle filmu něco zjišťoval a dozvěděl jsem se, že jde vlastně o film kterej vypráví o nějakym týpkovi, kterej si najme žoldáky aby s ním šli do jednoho nacistického bunkru provádět nějaké ty špatnosti, tak jsem si řekl, že to zní jak shit, protože už tu podobný filmy o zombie nacistech byly a upřímě byly to sračky.. ale tohle mě hodně překvapilo a Ray Stevenson se k tomu hodně hodil. a s čistým svědomím můžu říct že tohle je jeden z mých nejoblíbenějších filmů.:) ()

blackout

Pridal jsem si trochu jak u Dog soldiers ci Deathwatch s podobnou atmosferou. U Dog soldiers jsem se vicemene bavil naproti tomu Deatchwatch mi pripadalospise nudne. Takze neco mezi. ()

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008