Bunkr smrti

Tajemný obchodník najme skupinu bývalých žoldáků na nebezpečnou misi do země nikoho. Jejich úkolem je prověřit starý nacistický bunkr, kde se odehrávaly hrůzné experimenty během II.světové války. Zde na ně ovšem čeká překvapení, z jejich mise se stává boj o holý život. (oficiální text distributora)

uprchlice odpad!

Začátek nudný. Bez atmosféry. Žádný nádech to nemá. Žádnou krev. Zkrátka nic, co by diváka zaujalo. Jak film běží dál a dál, nic se nemění. Stejná nuda. Nic, co by mě oslovilo. Po 50 minutách mě to nakonec uspalo a já neměla sílu ani chuť to dokoukat. "Bunkr smrti" je tedy pro mě nezáživný, nudný a prázdný film, který nemá divákovi co nabídnout a proto ho nedoporučuji!!! ()

golfinka1

Od začátku jen samá nuda ....myslela jsem že aspoň ten konec mi rozproudí krev v žilách ale bohužel :(, nevím co k tomu více dodat ,pro mě dobrý horor je u kterého se aspoň trošku bojím a cítím napětí ,tady jsem necítila vůbec nic ,dvě hvězdy dávám za pěkný bunkr :) ()

zeromen

Konečně film ve kterém mají navrch Němci, i když jsou jaksi mrtví. Jinak film skvělý i když to mohlo být ještě o špetku lepší, obsazení slušné a efekty taky slušné. Vynikající a dech beroucí atmosféra bunkru. Shrnutí: solidní a slušně natočené béčko. ()

Mark1983

Co se týče tématu a nápadu, jde o zajímavou myšlenku, avšak zpracování už tak zajímavé není a film je spíše podprůměr a na jedno kouknutí, ač přes dobrý nápad je zpracování nezajímavé a nudné. Fádní by bylo ještě dobré. ()

vinducha

1čka je z trilogie jasně nejslabší . 50 minut se čeká , než se něco vůbec začne dít . To 2 je oproti tomu umělecký majstrštyk. ()

Ajfist

Dalo se na to koukat. Ti mrtví vojáci byli správně hnusní. Nic extrovního, ale nebyla to zase taková katastrofa. ()

Booman

Nebylo to špatné a líbilo se mi, že zde byl zmiňován projekt kalifornia, který byl mimochodem taky založen na teorii polí, což lze s trochou nadsázky přidat k dobru realističnosti. Ovšem zombie náglovskej Ubersoldier byl spíš vtipnej nápad, než děsivá postava. Pokud se zajímáte o WW2 a věříte že se vedla i jakási okultistická válka, pak se pro vás toto dílo může stát zajímavím. Pokud ne, možná se i dobře pobavíte, ale bát se tedy rozhodně nebudete víc, než když jdete v noci po tmě na záchod. ()

10/10

Ja se budu držet trochu při zemi, protože v prvni půlhodince sem apsolutně neveděl o co vlastně jde.Abych pravdu řekl tak sem se docela nudil, až posledni pulhodinka byla vporadku. ()

STATIC_X

+ Námět, částěčně reálný podklad, a těch 5 sekund kdy se rožne bíle světlo a SS vylezou:)) ///// - mimořádně tupí herci, hrozně nelogický děj a scénář, btw nějak nechapu proč všechno řeší SS ručně ()

Jrk

Za ducharske sceny sem dal jednu hvezdicku (libil se mi predstavitel-velitel SS). Ale jinak zcela do pulky nudny film. Potom par hrubsich scen a titulky... ()

sugar80

Klasické béčko s bandou žoldáků a nacistickými experimenty... Příliš se nepředvedli scénárista ani režisér, po jedné třetině filmu je de facto jasné, jak asi vojáci dopadnou. Nevím, jestli měl "standardně vyblitý" vzhled něco naznačit, každopádně působil rušivě.______PLUSY: Občas zábavné, netrvá to moc dlouho______MÍNUSY: Prostinký děj, mizerný vzhled filmu, hromada klišé ()

Galactica)

Velmi povedený film. Skvěle vymyšlená zápletka, provedení na jedničku. Párkrát jsem se docela leknul když jsem na to koukal prvně. Doporučuji sledovat v původním znění, s dabingem zanikne spoustu dobrých hlášek. ()

YNWA

Alejo proč ne, tenhle film mě docelamile překvapil. Když vypustíme dialogy a herecké výkony, tak takovýhle sci-fi horor jsem dlouho neviděl. Hlavně mě potěšil závěr, kdy všichni umřou, tohle oceňuju. Nemam rád když nějakej trapák vždycky přežije:-) ()

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008