Bunkr smrti

Tajemný obchodník najme skupinu bývalých žoldáků na nebezpečnou misi do země nikoho. Jejich úkolem je prověřit starý nacistický bunkr, kde se odehrávaly hrůzné experimenty během II.světové války. Zde na ně ovšem čeká překvapení, z jejich mise se stává boj o holý život. (oficiální text distributora)

SLOTH

dve a pul za.....nevim ani za co ale je to lepsi nez nejake hloupe americke horory protoze vidite ty herce jak si to uzivaji:) ()

ARI50

Takže začneme takhle tenhle bunkr okupovaný duchy nacistu je do prdele děsivý, atmosféra filmu mě pohltila zajímavostí a nápadem tohohle skvělého snímku, hrozně se mi tenhle způsob líbí i když akce nebo krve je málo celý temný příběh mě zaujal natolik že sem spokojen jako dítě když dostane lízátko ()

becki_tu

Čekal jsem televizní béčko, ale dostal jsem slušnou áčkovou zábavu se zajímavým námětem a ještě lepším zpracováním. K parádní atmosféře přispívá i dost mrazivá hudba a vkusně zvolený kamerový filtr, díky němuž vypadá film zase o něco stylověji. Příjemné hororové překvapení a ode mě palec nahoru pro Stevea Barkera. 75% ()

Tommassi3

"Můj táta byl kněz !! Říkal, že kněz i voják maj hodně společnýho.. Voba musej věřit tomu, co dělaj !!" - "Jo, a voba taky dvakrát shořej !! Jednou tady a podruhý v pekle.." ;) ()

erl

3,5* Originální téma které je bohužel průměrně zpracováno. Může za to podle mého příliš řídký scénář a urychlená režie. Ale své momenty to má a herci jsou také slušní. Atmosféra povětšinou hustá. Rozhodně stojí za shlédnutí. ()

Marek1991 odpad!

Ako horor to u mňa prepadlo, príšerná zvrhlosť, absurdnosť, proste to netreba brať vážne! Dúfam, že to s tým pokračovaním nemyslia vážne, toto mi vážne stačilo a tú dvojku by som pozrel jedine ak by som sa vážne nudil. Nacisti sú pre dnešnú kinematografiu však takmer nevyčerpateľný zdroj na podobné zvrhlosti. Tento film mi skoro nič nedal, vlastne dal a to smútok, nudu a strach nad postavami. Vyznelo to ako úplné prerobenie filmu Mŕtva hliadka, ale ten film mal aspoň morálny podtext a bol aspoň originálny a dobrý. ()

corpsy

Teda dosť nudný pobyt v zapadnutom bunkri, kde by sa asi najlepšie cítili tí najsvedomitejší talianskí mäsiari. Na čele s takým Fulcim, či Matteiom by šlo o gore fest, akí máme radi. Za opratami ale stojí nejaký anglán, ktorý ale nemá vzťah k pojatiu takéhoto námetu. Na pokračovania sa asi nedám. ()

sidzej

V podstate celkom zaujímavý film s hutnou atmosférou a fajn námetom (fašistické pokusy na ľuďoch) zabalený do hororovo-mysteriózneho kabátu. Akurát niektoré detailné gore scény boli tak trochu samoúčelné, záver sa mi nepozdával a všadeprítomný hnedý filter mal neblahý dopad na sýtosť farieb. Každopádne celkovo to dopadlo lepšie než som predpokladal. 50% ()

ConanVJ

Příběh tohoto hororu nebyl špatný, ale celkově mě to dost nudilo. Zakopanej bunkr kdesi v divočině a v okolí spousta nemrtvích nácků spolu s pohlavárem likvidující sedm žoldáků jednoho po druhém, to vše je v poho. Jen mi film tak nějak nesednul. Za mě 35% :) ()

Andersis

A máme tady další film z VB.Nebudu říkat že se mi atmosféra nelíbila ba naopak, ale věčina věcí se začla dít, až od půl hodiny například jako likvidování vojáků (nejvíc se mi líbila rozmáčklá lebka), ale stejně je to slabé. Očekával sem něco jako Mrtvá hlídka. ()

Kryton

Béčko s výborným námětem. Pro mě zajímavé téma a na nic si nehrající oddychové béčko. Více filmů s tématikou německých experimentů! ()

fcreading

Zo začiatku to bola velká nuda, po ktorej som si myslel že bude trvať večne ale po hodine prišiel šok a všetko sa obrátilo na dobré, keď sa na scéne ukázal tajomný muž na ktorom prevádzali nacisty nejaké pokusy ale ten koniec nebol zlý, ale tú hodinu som len trpel a trpel z tej nudy, takže viac ako na 2 to rozhodne nemá 40 percent. PS: Už nikdy si nepozriem horory o vojakoch, to je iba velká strata času! ()

Zayl

Outpost je slabý pokus, z něhož je lacinost je zde velmi zřetelná. To bych ještě dokázal pochopit, jenže film se bere až příliš vážně a vznikla z toho i díky brakoidnímu scénáři pořádná slátanina. Zkrátka bylo to dlouhé a nudné. ()

Paxxx.cz

Docela dobrý horor s temnou atmosférou plný nemrtvých nácků, kteří zabijí všechny nevítané návštěvníky v bumrku a okolo něj...6/10. ()

MikO_NR_1909

Kvalita konšpiračných teórií na filmovom plátne je vtedy úspešná, keď sa o nej veľa hovorí a preukazuje sa v argumentmi pútavom svetle. Tuto to ale pôsobilo umelo bez hodnotnejších predstáv a vlastne keď k tomu prirátam ešte slabučkú vojensko-trilerovskú atmosféru, efekt obchádza. ()

PKD

A já už myslel, že ten tip od Hitlera, který se časem změnil na Harley Quinnovou bude ještě slabší a nanicovatější, než předchozí Bunkr. K mému velkému přequápku, nikoli. Takže mu k mé úlevě, nemusím snésti bouřku na jeho hlavu.;-) Ten SF prvek to zcela jasně nese celé na svých bedrech (pokud bychom ho personifikovali a nějaká měl:) a je dobře využit. Úchylný slizoun Richard Brake z Doomu, hraje konečně něco, co mu sedí více, než role v Batmanech a adaptací slavných PC her. Major Granville z Exorcisty počátku překvapil a zdá se, že ho baví hráti v hororech s přítomností vojáků. A že to nemá konec? Ale kdeže. Nebo kolega honajz2 zde nezjistil, že jde o trilogii.;) Je tam. A dokonce dvojitý a krásně ponurý (ty mají mazlíčky rádi) alá Krajní Meze v.2.0 či Chernobyl Diaries. Díky němu, plné 3. Pokud by se zhustila atmosphéra a více se rozvedla jednotná teorie pole, na 4 bych to klidně viděl. Mohu tedy doporučiti. Ovšem, jako u všeho...je to individuální. ()

Freemind

Místy překvapivě napínavý béčkový film - pokud si myslíte, že toto téma nešlo natočit hůře, podívejte se na "Black Ops" (Deadwater). Nebo víte co, přečtěte si jen komentáře jiných diváků a oba filmy s klidným svědomím vynechte :) ()

kaylin

„Bunkr smrti“ není filmem, který by využíval téma nacistů až tak skvěle, jsou zde určitě lepší filmy, myslím z hlediska hororového žánru (více mi třeba sedí „Mrtvý sníh“, snad i protože, že je pojat víc komediálně), ale pořád si myslím, že i „Bunkr smrti“ je dobrým snímkem, který sice až tak nevyčnívá z průměru, ale pro jednou je to britský horor, který mě bavil, kde jsem měl pocit, že to není jen snaha kvantitativně přispět k žánru. ()

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008