Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

Doncek odpad!

Miley Cyrus... Mám ji opravdu rád, to že se nesnaží být jak v tomto seriálu je super. Oholit si hlavu, ukázat kozy a bůh ví co ještě, nedokáže lec která celebrita, klobouk dolů. Jen tak dál Miley! ()

Tomas910305 odpad!

Viděl jsem pár dílů na Disney Channelu a musel jsem se jen držet za hlavu a říkat si co to je,že to nemůže být pravda. :-D ()

cguio odpad!

Problem je v tom, ze ani jednoho z nich si nelze oblibit, protivny postavy. Mozna snad jenom Jason Earles. ()

Tartaros

Ked tu niekto porovnava Krok za krokom s Hannou Montanou tak to co povedat, v kazdom pripade je pre mna Krok za krokom riadny odpad, pre mne nepozeratelne, predvidave, nudne vtipy - to sa neda s Hannou Montanou ani zrovnavat, pravdepodobne prave ten jeden z naj tinejdzerskych serialov ake som videl, a i jedno z naj zo stanice Jetix. No najsmiesnejsie su vase komenty, vsade citam len sracky s tym aka je pekna a slavna, atd... avsak znamou sa stala len vdaka tomuto serialu, nieco natom bude... asi si nemysli len ona ze ten serial je vtipny, nevravim ze na kazdej casti sa zasmejem ale ak ano stoji to zato ;) ()

MAST3R

Všude se o tom mluvilo, psalo a tak sem jeden díl prubnul. No ty vole! Ty děcka co to sledují musí mít vážně vypláchnutý mozek. ()

KaKKashi

Jasně, chápu. Nemá to nic, Hannah nehraje, je tupá, a divná. Ale je to 14tiletá populární zpěvačka, takže se ani nedá očekávat že by měla být jiná. NAproti tomu ostatní na svůj věk předvádí slušný výkon, a Roby Ray coby otec je sympaťák. Samozřejmě, děj je nanicovatý, a vůbec to celé skřípe...ale cílová skupina je 3-14 let, a takhle to klape. vtipy jsou dětský, ale jsou pro děti:) a děcka to milujou, funguje to, holky sou pěkný, kluci srandovní, dospělí moudrý:) Proto malej vzkaz všem... NEKOUKEJTE NA POHÁDKY PRO DĚTI KDYŽ UŽ STE DÁVNO ZAHOŘKLI A SESCHLI!! JÁ JSEM JAKO DÍTĚ POŘÁD, A HANAH MONTANA MĚ ROZHODNĚ NEURÁŽÍ!! ()

ondrach odpad!

Již předem jsem předpokládal, že se mi to nebude líbit, ale zklamání bylo ještě větší. Diváci se smějí opravdu každé hlouposti a já jsem se zasmál jen jednou. Byl to asi nejtrapnější seriál co jsem kdy viděl. Tak bohužel nemohu jinak než odpad! ()

carAnthony odpad!

Walt Disney Pictures spadlo na samé dno s touto ale aj inými teens seriálmi, za roskošnú ale trápnu Miley dávam /5%/ ()

Eruwen

Musím se jí zastat. Ačkoliv uznávám, že samo o sobě je to bezbřehá blbost, tak na druhou stranu se u toho ráda odreagovávám. Když jsem maturovala, byl to fakt super odreagovávák od nervů a dost jsem se nasmála. Stačí se jen uvolnit a nehledat v tom kdovíco.. Jinými slovy, souhlasím s tím, co napsal "freddy" (viz. níž) ()

Holusacek

Bez postavy Jacksona by se scénář na tento seriál válel v popelnici v odpadcích.Naštěstí žádné na nervy jdoucí postavy zde nebyli.=15%to už se raději mrknu na Zeke a Luthera než tento nevtipný seriál kde to Jason Earles jen taktak zachranuje před rozpadem. ()

Vala

Dneska je to s lidma čím dál tím horší.Místo aby ocenili zábavnou část a prostě u seriálu relaxovali,oni nééé,nikdo neocení něčí snahu něco dokázat, o tom člověku nic neví a hlavně že vyskakuje a zvesela kliká na odpad jen aby se zařadil mezi ty ,,správné,co nesnáší tenhle brak".Vážení až na pár zdravých mozků jste tu všichni tupci,kteří neocení slušný a zábavný seriál bez sprostých slov a jakéhokoliv tlačení se divákovi.Mě to baví a bavit bude.V Americe má určitě seriál daleko vyšší rating a to jen proto,že tam lidi nejsou hovada,s prominutím.Kdyby to byl takový brak jak tu všichni ,,chytře píšete" nebyl by seriál světově úspěšný.Proberte se už fakt.Seriál přátelé je krávovina,která nesahá Montaně ani po kotníky,nemohla jsem dokoukat ani epizodu. ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)