Hannah Montana

Komedie / Rodinný / Hudební
USA, (2006–2011), 39 h 9 min (Minutáž: 22–51 min)

Miley Cyrus, Emily Osment, Jason Earles, Billy Ray Cyrus, Mitchel Musso, Moises Arias, Madison Pettis, Frances Bay, Ashley Tisdale, Gwendoline Yeo (více)

Série(4) / Epizody(100)

Když se čtrnáctiletá Miley Stewart (Miley Cyrus) přistěhuje z Tennessee do Californie, nikdo kromě její rodiny a přátel netuší, že je zároveň i velmi známou a populární zpěvačkou s blonďatou kšticí, která si říká Hannah Montana. I přes kamarádství všech kamarádství to zatím neví ani její nejlepší kamarádka Lilly Truscott (herečka Emily Osment, jejího bratra známe z filmu Šestý smysl). Její nevědomost ale není nadlouho - tedy jen do té doby, než pozve Miley na její vlastní - Hannah concert ! A aby toho nebylo málo, zamiluje se do ní (do Hannah) její (Mileyin) spolužák Oliver (Mitchel Musso), kterému později také bude prozrazeno Hannah - secret. V seriálu také nejsme připraveni o zábavné prvky - o ty se stará zejména Miley, ale také její táta Robie Stewart (zpěvák Billy Ray Cyrus, je to Mileyin otec jak v seriálu, tak v realitě) a Mileyin seriálový bratr Jackson (Jason Earles). Miley se své tajemství po celou dobu seriálu snaží udržet v nejmenším kolečku přátel a rodiny. Novodobý Disney seriál v teenagerovském pojetí, který potěší i pobaví. (ČSFD)

me_Christy

Myslím, že hodně lidí tento seriál hází do odpadu, i když neviděli ani jeden díl, protože to tak prostě dělají všichni a převládá názor, že HM je „trapárna“. Souhlasím, že např. filmařsky je to vážně hrůza. Já osobně Hannu Montanu taky nemusím, nelíbí se mi její styl - jak u písniček, tak i v oblékání -, a některé scény byly vážně vrcholem trapnosti. Tak to ale vidí zřejmě jen dospělí a pár náctiletých (jako v mém případě :)). Je třeba si uvědomit, že toto má být seriál především pro malé holky. V deseti letech se jim to zdá jako nejlepší seriál na světě a s Hannou Montanou se ztotožňují. Nakonec ale zjistí sami, že být popovou hvězdou se poštěstí málokomu a vést „dvojí život“ je naprostá blbost. Tak proč jim to kazit a brát jim tu iluzi a pocit štěstí? A nakonec i já musím uznat, že tam bylo pár scén, které se povedly a u kterých jsem se zasmála. Pro mě je to jen takový hloupoučký seriál, který mě už nemá šanci pořádně pobavit, chápu ale, že pro TY MENŠÍ to může znamenat celý svět, i když i ony z toho jednou také vyrostou ;). Takže dávám alespoň tu 1*. ()

vena199204 odpad!

Trapné dialogy, podivně pitvořící se xichty, ještě trapnější situace. Proboha my jsme v mládí měli Toma a Jerryho, tak co to s těmi dětmi dnes je? ()

Babbsi

Hvězdička za to, že když jsem byla mladší a nemocná, tak mě dokázal uspokojit. Obecně je to však nudná slátanina ze stanice Disney. ()

bedo512 odpad!

Seriál nič moc /našťastie nemám možnosť ho pozerať/ a to málo, čo som videl z tohto ,,moderného vysávaču rozumu z hláv mladých ľudí´´ ma narozdiel od mojho vtedy 18 ročného kamaráta nezaujalo. 1* za Miley :D ()

Mrs.Christie odpad!

Ten nejodpadovější odpad jaký jsem kdy přiřadila. Když v obchodě vidím školní sešity, pouzdra a jiné propriety s obrázkem té trubky, tak se mi chce křičet. Afektovaná hloupá Miley Cyrus jako idol malých holčiček. To je hnus, velebnosti. ()

AdeLinaa

Nevím, jak mohou někteří uživatelé hodnotit seriál, když viděli pouze 1 díl. Já osobně dávám * za nápad a * za to, že kdyby mi bylo 12, tak je to pro mne skvělý seriál. Opravdu si někteří zdejší hodnotitelé musí uvědomit, že je to pro děti! A já jako malá snila vždycky o tom, že budu buď tajnou agentkou, nebo tajnou herečkou (vzhledem k mému antitalentu na zpěv bych zpěvačka nemohla být ani ve snu! :) ).. proč ne? :) ()

DoctorLenny odpad!

Otřesné přehrávání Miley Cyrus, zcela zjevně bez jakéhokoliv hereckého talentu, mě děsilo ve snech. Ohrané vtipy, neohrané nesměšné vtipy, pokusy o vtip, pokusy o vtip měnící se ve velmi velmi špatný vtip. Celé je to vlastně vtip. Doufám. Protože jestli tohle myslel někdo někdy vážně... ()

Jefrey1994 odpad!

Odporný hnus který už nechci nikdy vidět toto nemůže říct nic ani 13 letým dětem, prostě ubohé ...Kde uteklo fox kids- -špionky,X-meni,tři kamarádi a jerry... ()

ondreej odpad!

tak tohle.........tohle je opravdu ukázka stupně zábavy americké, vlastně tedy globálně celosvětové pubertální mládeže. spíš tedy asi holčičky od 8-mi do 14-ti let budou ona mládež, ale tedy bože, co z nich může vyrůst při konzumaci těchto nebetyčných odpadů?!! ()

Patrix000 odpad!

je to jen o ní nafoukana namyslena nána co si mysli že je dokonala!! ten serial je nafoukany namyslený sobestredný serial hruuuza ()

Manarit

Neviděla bych seriál až tak černě. Přecejen je to tvorba pro děti. Některé díly jsou opravdu povedené, některé jsou proti tomu až děsivě kýčovité. Jak už padlo, herci jsou většinou spíše neherci, ale Hannah je postavená tak, že to ve výsledku ani tak nevadí. Každý díl se pak snaží mít určitou pointu, občas to je spíš na škodu.. Nicméně prostředí je tam moc hezké, herci sympatičtí (zvlášt Ray Cyrus) a občas si ranním vysíláním krátím nedělní ráno. Kdo si potvrpí na realističnost, ten ovšem u Hanny bude hodně trpět :D Výjimkou zde nejsou díly, kdy k morálnímu rozklíčování pointy přispěje americký prezident, dlouhé monology třináctiletých dětí o principech přátelství a odpuštění atd... Přesto, docela se u toho nasměju a mám dojem, že tak černé hodnocení si seriál nezaslouží. ()

Frank234 odpad!

Absolutní tragédie. Dá se možná říci, že vtipnější může být i pohřeb. Představitelka hlavní role by neměla ani mluvit. ()

Mparrowka

I když chápu, že malé holčičky jsou z tohoto seriálového počinu jistě nadšené, mě tento dvojí život Miley a jejich přátel nic neříká. Podle mě celkem zbytečných dvacet minut, které nezachrání ani poměrně sympatický Billy Ray Cyrus. Ale když to srovnám s jinými Disney seriály, jako je Sonny ve velkém světě s nepřirozeně smějící se Demi Lovato, Sladký život Zacka a Codyho či Kouzelníci z Waverly, tak Hannah Montana není zdaleka to nejhorší, co jste mohli vidět. ()

anousek

Jedna hvězdička za hezkého Mitchela Musso, docela vtipného Jasona Earlea a dobrou herečku Emily Osmet, která narozdíl od hlavní hrdinky hrát umí, není to sice dokonalý ale alespoň se na to dá koukat. Miley Cyrus a její papíček se můžou jít zahrabat. Nápad dobrý ale naprosto to kazí stupidní nápady Miley. Jestli to někdo napadobuje, no to potěš koště. ()

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

Hugh Jackman bodyguardem Miley Cyrus?

01.07.2009

Začalo to tím, že někdo „načapal“ Wolverinea a Hannu Montanu na očividně pracovním obědě (garde jim dělali seriózně vypadající kravaťáci, zřejmě agenti a producenti). Internetem se okamžitě začaly… (více)