Měsíc v ohrožení (TV film)

Earthstorm

Mesiac v ohrození

Sci-Fi / Akční / Drama / Katastrofický

USA, 2006, 90 min

Michael Konyves

John P. Tarver

Sean Murray
  • igi B.

Jó to jádro, v tom bude jádro věci. A mozek v ohrožení... Ani mě nepřekvapuje, že hlavní >star< téhle páně Čuningamesově pitomosti je prasečí hlava Štěva Baldin. No, emerický čudlák jako šašský čudlák, akorát snad, že v tom HW je ten šoubyznys přece jenom větší féroffka, než na barrandoffským vršíčku, že... (Sranda jako, jo?) . . . Škoda času, škoda slov... °-/ Howgh. . . . Jedna hvězda tedy jen za sladký čumáček Ejmy P.F.ové a taky proto, že zrovna včera jsem musel(!) dát (bez ohledu na žánr) "odpad" ještě hůře napsané, odehrané a vyprodukované a v jádru ještě debilnější kravině tuzemské produkce, kde zase šlo o nějaký "Město bez dechu". Ohrožení mysli a svěrače ještě záludnější, než se vůbec dalo čekat... - - - - - (Poprvé a navždy neohroženě proděláno 17.1.2011 na novoidní trdlovizi s úžasně sejzmickým dabingem, hodnocení 260., komentář zde pětatřicátý, 17.1.2011)(17.1.2011)

Co napsat o filmu,který je stejný jako ostatní zemi zachraňující? Obehraný námět, triků poskrovnu a když, tak za moc nestojí, herci průměr,předvídatelný děj, ale vcelku slušná hudba. ALE??!!! Musím říct, že jsem se nenudil a to je důležité:-) 50%(11.6.2007)

• Ekkan

Proboha. Co je vedlo k natočení takového filmu?(11.11.2011)

• Terva

Tak to byla " hrůza " ale za snahu jedna hvězda bude stačit.(28.4.2011)

• honajz

Dialogy i monology jak z první obecné, akční švenkování s kamerou, nervní střih, dramastická hudba za každým prdnutím, Lara Croft v demoliční četě - ufff, a to uběhlo jen 15 minut filmu! Docela slušné triky, ale jinak naprosto dementní scénář absolventa Bohnické léčebné fakulty, který kdysi kdesi viděl Armageddon a něco z filmu mu utkvělo v mozkovém závitu.(16.7.2012)