Měsíc v ohrožení (TV film)

Earthstorm

Mesiac v ohrození

Sci-Fi / Akční / Drama / Katastrofický

USA, 2006, 90 min

Michael Konyves

John P. Tarver

Sean Murray
  • honajz

Dialogy i monology jak z první obecné, akční švenkování s kamerou, nervní střih, dramastická hudba za každým prdnutím, Lara Croft v demoliční četě - ufff, a to uběhlo jen 15 minut filmu! Docela slušné triky, ale jinak naprosto dementní scénář absolventa Bohnické léčebné fakulty, který kdysi kdesi viděl Armageddon a něco z filmu mu utkvělo v mozkovém závitu.(16.7.2012)

• jonyyy

Sice mi řešení odvrácení konce světa přišlo hooodně nesmyslné a nereálné, ale přehlíd sem to a jako celek to nebylo tak strašné jak se tu píše. 45%(7.11.2008)

• Sesitka

Tak to byla opravdu zábava. Ty spadlé domy vypadaly jako krabice. Konec byl jasný hned od začátku. Vůbec nechápu proč jsem se na to dívala.(27.3.2009)

• Smok

Najhoršie však je, ako táto hovadina berie samu seba vážne. Kopec kvázi odborných a fundovaných dialógov k veci a astronomickým žargónom sa to tu len tak hmýri. Lenže múdrymi rečičkami scenáristickú vyklieštenosť nenapravíš.(15.10.2009)

• Scratt

"Přetransformujeme atomové nálože na elektrický impuls!" Prostě sranda :-) 10%(15.9.2009)