Měsíc v ohrožení (TV film)

Earthstorm

Mesiac v ohrození

Sci-Fi / Akční / Drama / Katastrofický

USA, 2006, 90 min

Michael Konyves

John P. Tarver

Sean Murray
  • easaque

jeden z dalších zapomenutelných katastrofických filmů udělaných podle standardní šablony tohoto žánru. Tentokrát však s hloupou hrozbou hroutícího se měsíce a ještě s jeho hloupějším řešením. Nic víc než odpad si nezaslouží a hodí se opravdu jen jako výplň mezi reklamy.(13.11.2011)

• Ekkan

Proboha. Co je vedlo k natočení takového filmu?(11.11.2011)

• Sesitka

Tak to byla opravdu zábava. Ty spadlé domy vypadaly jako krabice. Konec byl jasný hned od začátku. Vůbec nechápu proč jsem se na to dívala.(27.3.2009)

• deckardx

Jako kdyz vidim nektery triky, tak se mi zveda kybl.. Raketoplan (nebo jeho maketa) leti do vesmiru a vyhyba se asteroidu (nebo spis nakymu sutru) a trosku o nej strejchne.. co se nestane.. Raketoplan se od nej odrazi jak od trampoliny a s mirnejma poruchama, ktery se mu hlasej na displeji vesele leti dal..(1.11.2008)

• igi B.

Jó to jádro, v tom bude jádro věci. A mozek v ohrožení... Ani mě nepřekvapuje, že hlavní >star< téhle páně Čuningamesově pitomosti je prasečí hlava Štěva Baldin. No, emerický čudlák jako šašský čudlák, akorát snad, že v tom HW je ten šoubyznys přece jenom větší féroffka, než na barrandoffským vršíčku, že... (Sranda jako, jo?) . . . Škoda času, škoda slov... °-/ Howgh. . . . Jedna hvězda tedy jen za sladký čumáček Ejmy P.F.ové a taky proto, že zrovna včera jsem musel(!) dát (bez ohledu na žánr) "odpad" ještě hůře napsané, odehrané a vyprodukované a v jádru ještě debilnější kravině tuzemské produkce, kde zase šlo o nějaký "Město bez dechu". Ohrožení mysli a svěrače ještě záludnější, než se vůbec dalo čekat... - - - - - (Poprvé a navždy neohroženě proděláno 17.1.2011 na novoidní trdlovizi s úžasně sejzmickým dabingem, hodnocení 260., komentář zde pětatřicátý, 17.1.2011)(17.1.2011)