poster

Měsíc v ohrožení (TV film)

 • USA

  Earthstorm

 • Slovensko

  Mesiac v ohrození

Sci-Fi / Akční / Drama / Katastrofický

USA, 2006, 90 min

Scénář:

Michael Konyves

Kamera:

John P. Tarver

Hudba:

Sean Murray
 • Sesitka
  *

  Tak to byla opravdu zábava. Ty spadlé domy vypadaly jako krabice. Konec byl jasný hned od začátku. Vůbec nechápu proč jsem se na to dívala.(27.3.2009)

 • jonyyy
  **

  Sice mi řešení odvrácení konce světa přišlo hooodně nesmyslné a nereálné, ale přehlíd sem to a jako celek to nebylo tak strašné jak se tu píše. 45%(7.11.2008)

 • Ekkan
  odpad!

  Proboha. Co je vedlo k natočení takového filmu?(11.11.2011)

 • Honzíno
  odpad!

  Jak by řekl Homer Simpson: "To je ale **čovina!" Stíhačky dohánějící meteorit v zemské atmosféře. Umělá gravitace v raketoplánu složeného samozřejmostí. Jaderné nílože upevněné jedním řetězem a přemisťované pomocí horolezecké karabiny, výpadek eletriky v Hustonu:)))) atd... Nežádám od sci-fi realitu, ale co je moc, to je moc. Tohle musí napsat a vypustit už opravdu dement. Vrchol demence a obtloustlý Stephen Baldwin k tomu.(17.1.2011)

 • tom88
  *

  Označil by som to ako katastrofická sci-fi komédia. Škoda, že tu komédiu nepíšu, ale asi preto lebo to tvorcovia nemali v pláne, trošku sa im to zvrtlo a film pripomína viac komédiu ako seriózny katastrofický film, kde ľudstvu hrozí zánik. Je to béčko a to riadne, aj keď Baldwina mám rád moc to tu nezachránil a mohol si tento film odpustiť. Do polovice filmu som myslel, že dám 2*, ale od polovice, keď to už bolo vážne, tak sa to tvorcom maximálne vymklo z rúk. 20%(6.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace