poster

Max a maxipříšerky

 • USA

  Where the Wild Things Are

 • Německo

  Wo die wilden Kerle wohnen

 • Slovensko

  Max a Maxipríšerky

Dobrodružný / Drama / Rodinný / Fantasy

USA / Německo / Austrálie, 2009, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  ***

  Věrnější adaptací předlohy je pohříchu již trailer k filmu. Náladou i rozsahem. Ovšem chápu, že právě (ne)rozsah Sendakovy předlohy je při pokusu o celovečerní adaptaci značně limitující handicap.(22.4.2010)

 • CheGuevara
  *****

  S láskou, upřímností a porozuměním, Váš Maurice Sendak a Spike Jonze.(19.12.2009)

 • Disk
  *****

  Nevěřte rozjásaným trailerům (byť jsou výtečné). Where The Wild Things Are je náhled do dětské duše, který každému nesedne. Ačkoliv je hlavním hrdinou malý chlapec, film rozhodně není pro děti. Spíše bych jej doporučil lidem, kteří se cítí být dětmi a jež se taky v dětství cítili být odstrčeni. Pro ostatní to bude nejspíš něco absurdního. Jeden záběr lepší než druhý, skvělý vizuál a emotivní soundtrack jsou zárukou nevšední podívané, která si opakované promítání přímo vyžaduje. P. S.: Český distributor sucks.(1.5.2010)

 • Hromino
  ****

  Je mi jasné, že tento film (a vlastně i knižní předloha) rozhodně nemusí zaujmout každého právě kvůli své drzosti, protože ji můžete brát buď jako klad, nebo zápor. V tom tkví také i podstata příběhu - pokud budete právě s drzou a někdy i barbarskou hlavní postavou držet sympatie, snímek si náramně užijete a budete ze sálu odcházet spokojeni. Jestli ne, můžete alespoň ocenit skvělou hudbu a krásné divočiny. Já naštěstí patřím do té první kategorie, takže jsem jedině spokojen :)(13.12.2009)

 • playboxguest
  **

  Arthur mezi prcky, Max mezi obry. Tentokrát se přikláním k názoru "co je malé, to je hezké". V Arthurovi o něco šlo, tady nejde o nic, jen o pláž, na kterou se Max přihnal s drzostí DiCapria, aby jí za pomoci úchyláků v kostýmech zdevastoval. Jakmile zmizeli z obrazovky Keenerka a sníh, roztál i můj zájem o film.(1.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace