Hrají
Stephen Frost
Nejlepší seriály:
Mr. Bean (1990) (seriál)
Ted Lasso (2020) (seriál)
Černá zmije (1983) (seriál)
Norman Lovett
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Is It Bill Bailey? (1998) (seriál)
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Zachovávat dekorum (1990) (seriál)
Keith-Lee Castle
Velká Británie
Ben Keaton
Irsko
Nejlepší seriály:
Father Ted (1995) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Doctors (2000) (seriál)
Jack Dee
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Dalziel a Pascoe (1996) (seriál)
Olověná bublina (2006) (seriál)
Lloyd McGuire
Nejlepší seriály:
Endeavour (2012) (seriál)
Jonathan Creek (1997) (seriál)
The Mayor of Casterbridge (1978) (seriál)
Peter Corey
Nejlepší seriály:
One Foot in the Grave (1990) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Anna Lee (1994) (seriál)
Harry Jones
Nejlepší seriály:
Robin Hood (1984) (seriál)
Neobvyklé příběhy (1979) (seriál)
Blakes 7 (1978) (seriál)
Angela Curran
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Black Books (2000) (seriál)
Hale and Pace (1988) (seriál)
Jonathan Creek (1997) (seriál)
Helen Lederer
Velká Británie
Nejlepší seriály:
French and Saunders (1987) (seriál)
Bottom (1991) (seriál)
Mladí v partě (1982) (seriál)
William Rushton
Velká Británie
Nejlepší seriály:
The Persuaders! (1971) (seriál)
Muzzy in Gondoland (1986) (seriál)
Lee Cornes
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Červený trpaslík (1988) (seriál)
Podfukáři (2004) (seriál)
Černá zmije (1983) (seriál)
Trevor Laird
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Peep Show (2003) (seriál)
Pán času (2005) (seriál) - herec, a.z.
Doctor Who (1963) (seriál)
Roy Heather
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Only Fools and Horses.... (1981) (seriál)
Silverův návrat na ostrov pokladů (1986) (seriál)
Případy bratra Cadfaela (1994) (seriál)
Rowland Rivron
Velká Británie
Nejlepší seriály:
A Bit of Fry and Laurie (1987) (seriál)
French and Saunders (1987) (seriál)
Mladí v partě (1982) (seriál)
Brooke Kinsella
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Zvláštní oddělení (1999) (seriál)
Prvotní hřích (1997) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Felix Dexter
Nejlepší seriály:
Jonathan Creek (1997) (seriál)
The Fast Show (1994) (seriál)
Armstrong a Miller (2007) (seriál)
Chloe Howman
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Zlatá hodina (2005) (seriál)
Otec Brown (2013) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Barbara Keogh
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Mind Your Language (1977) (seriál)
Velkovlak (1998) (seriál)
Malá Velká Británie (2003) (seriál)
Carla Mendonça
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Hale and Pace (1988) (seriál)
French and Saunders (1987) (seriál)
Bottom (1991) (seriál)