Super drbna

USA, (2007–2012), 84 h 25 min (Minutáž: 39–42 min)

Předloha:

Cecily von Ziegesar (kniha)

Hudba:

Transcenders

Blake Lively, Leighton Meester, Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Taylor Momsen, Kristen Bell (vypravěč) (více)

Série(6) / Epizody(121)

Do města se vrací Serena van der Woodsenová, která před časem bez rozloučení odjela do internátní školy. Hned po příjezdu začíná tušit, že vše nezůstalo při starém. (oficiální text distributora)

otilrak

Nevím jak ostatní, ale tento seriál mě dostal a ani zpětně nelituji času ztráveného jeho sledováním. Zajímavé postavy, pěkně se měnící zápletka a fascinující vyvrcholení. Proč na pár desítek hodin nežít s hlavními postavami život vyšší americké vrstvy, že? Nejvíc ze všech mi k srdci přilnul Ed Westwick jako Chuck Bass. ()

Mr.Shock

Naprosto perfektně vykresluje rozmazlenou "zlatou mládež" na prestižní soukromé škole v New Yorku. A my už můžeme sledovat love story jako vyšitou takřka v přímém přenosu. Láska, sex, peníze a pomluvy.. (hlavně ty pomluvy) :o)) A kdo jsem já? To je tajemství, které nikdy nepovím. xoxo (Serena a Dan) jsou spolu úplně k nakousnutí :) ()

danndda

ze začátku nic moc, ale postupně se z toho stala závislost. Vím, že jsou lepší seriály, ale prostě si nemohu pomoci. I love Queen BLAIR. ()

MartyMcFly89

Nikdy, neodvolám! Jak říkal už Jan Hus, některých pravidel se člověk musí držet. Ty, které vidí jako pravdu a které mají velkou šanci pravdivé být. Třeba, že nemá cenu dívat se na výplachové seriály a místo toho sledovat lepší věci. ()

sa_kra

Kromě hadrů na tom nebylo vůbec nic zajímavého. Viděla jsem první řadu a rozhodně si nepřipadám nějak extrémě obohacená vědomím, že i děti z manhattanské smetánky mají nějaký problémy. Naopak- ke konci už toho pletichaření, pomluv, prohazujících se dvojic a tajemství máte až po krk.... ()

kenny79

Po uvodních nudných cca 5.dílech se to pěkně rozjelo. Seriál plný intrik, pěkných dívek a sex o tom radši ani nepsat. . ()

Beckett odpad!

Tak na tuhle hrůzu jsem se musel dívat, když mě moje sestra pod záminkou teplého jídla zákeřně nalákala na návštěvu. I přes pohrůžku vraždy/sebevraždy jsem absolvoval celý jeden díl této zrůdnosti. Od té doby jsem se sestrou přerušil veškerý kontakt. ()

kiararaftl

I. seria - vyborna, nove tvare, fashion zblaznenie, sviezy vzduch. II. seria podobne velmi dobra. III. seria - to je katastrofa neda sa na to divat. IV. - s gg som skoncila TIe intrigy sa mi protivia PS: Ale na Natea budem spominat asi naveky :) Chace Crawford forever :)) ()

DandaPiper

Gossip girl. Po asi dvouleté pauze jsem se dostal k páté a šesté sérii tohoto seriálu a musím říct, že mě to dost šokovalo ..předně to, jak moc mě to chytlo a znovu stáhlo do svýho světa. Tenhle seriál má neskutečný tempo, kde během jednoho zmeškaného dílu ztratíte pojem o tom, kdo se s kým paktuje a kdo koho chce zničit. GG mi svým způsobem a pojetím v docela hodně momentech přípomíná Lost (Ztraceni) a to z prostýho důvodu a to je ten, že se tak zamotá do svých vlastních spárů, až cítíte, že sami tvůrci tápali, jak z té spirály ven. No GG uspělo. ___1.série je klasická teen romance/drama, která je zajímavá jedině a právě tím, že se všem nad hlavama vznáší duch GG, jejím (spoiler!!!: jeho) prostřednictvím všechny hvězdičky sledujeme. Nebyla by to teen show bez zbytečné vaty, které je v první sérii požehnaně, řekl bych tak 50:50. ___2.série nám dává možnost poznat charaktery trochu víc a později až úplně na kost a vybrat si toho svého hrdinu/hrdinku, na které nedáme dopustit. Tahle série, která je mimochodem nejdelší ze všech byla dobrá od začátku do konce a nastavila svou vlastní latku, jak se chce GG prezentovat. ___3.série závání už velkou komercí, ale velice mě nadchla. Neztratila tempo, žačala být ještě víc snobská a shiny (my fav kind of a show) a pohltila mě naprosto. Ano, zase se tu objevila vata, cca tak na půl série, ale co, to je problém každého seriálu a vadit to může pouze divákovi, který jde jasně jen po totožnosti GG. ___4.série je svým způsobem nejzbytečnější, protože totožnost GG téměř vůbec neřeší, ale přesto měla dost nápadu na to, aby mě zabavila i tak. Tady jsem si dal tu zminovanou pauzu. // ___5.série se v mých očích rozjela jako naprosto nudná snobárna s nesympatickou vyhaslou hvězdičkou Liz Hurley, která byla ve své době naprostej top, ale čas jde dál a mně byla v tomto seriálu naprosto pro srandu, případný trapas jak vizuálně, tak i proto, že její postava byla naprosto zbytečná. Jakoby se ta GG vata sama zhmotnila a nabrala podobu scvrklé britky ...což mezi námi je jedno z nejhorších zmotnění vůbec. Už jsem si myslel, že to dokoukám jen s uchechtáváním, ale hodně rychle mě tento pocit přešel a zase jsem byl v tom. První část pětky je velice dobrá a ta druhá, která možná ztrácí trochu tempo, tak akorát jasně a zřetelně připravuje na řadu šestou, která nezklame. ___6.série je pro mě jen pokračování té páté, kde to akorát nabírá více obrátky a graduje. Naprostá super jízda, kde hltáte díl za dílem. Všechny postavy z předešlých let zde uskuteční své cameo při šokujícím zjištění, kdo je GG. A kdo že to vlastně je? Dan friggin Humphrey! Jsem přesvědčenej, že tvůrci s tímhle nepočítali při startu, ale jako "fast wrap up" to funguje bravůrně. Už od pětky jsme věděli, že tvůrčí psaní není Danovi cizí a že jeho "krysí" charakter má co nabídnout, přece jen prodal všechny, které znal ..přátelé i nepřátelé, lásky, rodinu. Což nás staví bud´ na jeho fanoušky nebo na fanoušky všech ostatních. Vzhledem k tomu, že ani jedna z postav seriálu není uplně stabilní a 100procent likeable po celou dobu seriálu, tak jsem byl naopak rád a fandil Danovi, že tam není jen jako výpln prostoru a stopáže a má sám co nabídnout. A že měl. Takže jako shrnutí, Gossip girl ..pardon Gossip boy si zaslouží alespon 4 hvězdičky a ikdyž mám ted´ celej rozčarovanej chut´dát pět, tak za zbytečné twisty a přebytečné množství vaty dávám jen za čtyři. Velice mě potěšila appearance Kristen Bell, hlas GG po celých 6let. Zároven´ musím docenit super soundtrack, kterej vyplnil a potlačil občasnou nudu některých dílů. Oblíbené postavy: Georgina(Mastermind!), Chuck, Ivy Dickens, Vanessa, Rufus a občasná Serena, která je mnoho momentů na pár facek, ale při souboji "S" vs. "B" to bude vždycky "S", které budu držet pěsti. No a samozřejmě Dan, kterej mi za poslední dvě série dost přirostl k srdci a moje sympatie z něj udělaly i fyzicky hezčího člověka:) XOXO () (méně) (více)

nemesis333

Gossip Girl here, your one and only source into the scandalous lives of Manhattan's elite. Prvé 3 série boli super, ale s ďalšími dvomi to ide z kopca. Typické stredoškolské prostredie malo niečo do seba - konkrétne na 4*. Ale nedám dopustiť na krásne zábery z New Yorku ktoré celý seriál zachraňujú. A za 4 a 5 sériu sťahujem hviezdičku. 60% ()

m.p.mysacek

Miluju tenhle seriál. Těším se na každý díl. Ale český dabing se mi ani trochu nelíbí. Když už jsem zvyklá na originál a najednou slyším hlasy, kterými mluví dalších x postav z dalších filmů a seriálů, není to nic pro mě. Jednou bych se chtěla na Upper East Sice podívat a projít Brooklynským mostem. Sice tam každý chodil s každým, ale Blair prostě patří k Chuckovi a Serena? Nate nebo Dan. Ale osobně bych si vybrala Natea. Také obdivuju jejich styl oblékání a líčení. ()

rionka

IRL mě drby nezajímají. Ale toto je zábavná blbina na vyčištění hlavy. Povrchní, sarkastické, o hadrech, chlapech a intikách... Fakt mě bavily dějové linky s Blair, Jenny aka módní návrhářkou (gimme more pls!) a scény s Georginou, což je povedená a navíc krásná záporačka s obrovskýma očima. (Proč jsem se o ní na prvních dvou stránkách komentářů nic nedočetla? Že by nikdo nezvládl shlédnout víc, než jednu sérii? Oh, come on!) A vůbec jsou všechny ty baby v tom seriálu hrozně hezké. Chlapci trochu zaostávají, hm. -- EDIT: ok, po dokoukání stejně zůstává mou nejoblíbenější postavou Blair, nenadělám nic! ()

Nová Gossip Girl obsadila hlavní tvář

Nová Gossip Girl obsadila hlavní tvář

02.04.2020

Reboot populárního seriálu Gossip Girl neboli Super drbna od streamovací služby HBO Max konečně odhalil novou představitelku hlavní postavy. Stala se jí mladá začínající herečka Savannah Smith, která… (více)

Carrie Bradshaw: První nákupy

Carrie Bradshaw: První nákupy