Malebné zimné letovisko Lost Mountain v Utahu je úplne obsadené rekreačnými lyžiarmi a mladým tímom trénujúcim na súťaž. Nikde z nich nemá ani poňatie, že za kopcom je vyťažené vedecké laboratórium pracujúce na projekte gigantických a geneticky upravených pavúkov. O zábavu majú postarané všetci zúčastnení, keď sa pavúkom podarí opustiť laboratórium vo veľkom štýle a následne si vyberú športovcov za hlavný doplnok stravy… (oficiální text distributora)

bruceman7 odpad!

Celou hodinu a půl jsem přemejšlel, proč tomu dát hvězdu...Možná za to, jak jsem se několikrát mohutně zasmál povoukům lovícím úplně neschopné lyžníky a snouborďáky, maníka stěžujícího si na nedostatek tepla, přičemž vojáčci si venku pochodujou v tričku... ale nedopadlo to - celkově to bylo neuvěřitelně tragický a ani ty radikálně extra směšný scény to nezchránily. Za ten megasračkovej závěr bych to poslal i do mínusu. Ani to nemá význam víc rozebírat. 0/10 ()

Holina odpad!

Jářku to je něco. Už jsem viděl zmutovaný ryby, žáby, klíšťata, hady, dokonce i rajčata a samozřejmě pavouky. Na tyhle ale dosáhne málokterý. Takács zřejmě vybil svůj potenciál u Vrat do podsvětí a teď se ocitl ve stejné množině s Winorskim nebo Lernerem. ()

majec4

Ten kill pavuka hlavou jelena bol nezabudnutelny. Palec hore. Sice to ma hodnotenie zasluzene, hodina a pol ubehla celkom slusne. Podla mna ide o celkom sympaticku haluz. Bavil som sa. ()

J. T. Kirk odpad!

Naprosto dokonalý horor, ve kterém jsou opravdu propracovaní pavouci. Těm pavoukům jde vidět každý chloupek na jejich obřím těle. Scénář nemá ani jednu malinkou chybičku. Místy jsem se málem "posral", až tak to bylo děsivé. Vůbec jsem nevěděl co se tam bude dít, dokud se to nestalo. Pavouci, kteří běhají po horách, kde je všude plno sněhu, kterého geniálního člověka to napadlo? Rád bych mu potřásl rukou. Od Tibora Trácse jsem toho sice moc neviděl, ale tímhle filmem si dostal moji přízeň. Patrick Muldoon je snad ten nejlepší herec, kterého znám a opravdu si umí vybrat roli přímo na tělo. Navíc ten skvělý, bezchybný slovenský dabing, ten dodává tomuto filmu tu pravou atmosféru. Žádný z filmů, které jsem doposud viděl se nemohly vyrovnat tomuto mistrovskému dílu! Ti všímavější, již jistě zpozorovaly, že jsem si z vás celou dobu "dělal prdel", bohužel jsem to nemohl vydržet do Aprýlu. ()

Huguette odpad!

To snad nikdo nemohl myslet vážně. Normální urážka lidského rozumu. Fascinující je sledovat, kam až jsou tvůrci schopni zajít. ()

Ukubumbahoo odpad!

Už jen název nahání hrůzu co se pod tím opravdu skrývá. Je jasné, že ocenění za vizuální efekty uteklo autorům o chlup nejmenšího pavouka, stejně tak jako oskar za hlavní roli. Musel jsem se smát už u upoutávek a když se sputilo to samotné "peklo", dostala bránice tvrdý zásah! ()

animario odpad!

Tibor Pokakács zřejmě fandí zimním sportům,má rád pavoučky a barevný pastelky, tak spojil tyhle svý koníčci a natočil tuhle hovadinu, jinak si to vysvětlit nedokážu. Lyžařský středisko atakováno barevnými pavouky, je tohle vůbec možný? Doufám, že Tiborka při příští návštěvě hor semele rolba, zavalí lavina nebo sežere Yetti.. ()

ANTYCHRYST

To je jízda..bakelitovej pavouk, zelenej pavouk ... chjo pavouky mám tak rád, ale tady to pan Takács... (kterej mimochodem režíroval několik podobně kvalitních bijáků) natáčel určitě spolu s Winorskim.. je tu vidět stejně kvalitní filmové nadání. A jako třešínka na dortu je drsný voják DR. Manchyni nebo jak se jmenoval :) ()

Godhaj

,,Žádné telefony, internet, satelitní televize, jenom prašan.“ Kombinace pavouků a sněhu mi zněla velmi lákavě a doufal jsem v trochu nekonvenční ,,pavoučí“ film. Celý příběh je takový klasický se všema klišé zvířecích céčkových filmů. Herci byli nevýrazní až nudní, nebyl mezi nimi nikdo, kdo by nějak táhnul zábavu. Nejtristnější byl asi olympijský tým složený z mladistvých, kteří vypadají jak povaleči, a skupina vojáků co si netroufne na tři pavouky. Nejlepší a nejzábavnější byly pavoučí útoky na lyžaře na sjezdovce, které byly dokonce i dobře natočené. Ale pavouků samotných bylo málo, celkem jen šest. Jinak má film spousty hluchých míst a ani závěrečné vyvrcholení nestojí za nic. ()

Xpojntman odpad!

Asi pavouci mají smůlu. Jsou v Utahu a ani Vanessa Williams je nezáchraní od totálního propadáku s občas cečkovými triky, teda na dnešní dobu. Tibor Takács je zkrátka kakač. Přeložte si to jak chcete. ()

djbarrel

Jasně je to sračka jako řemen, ale je tuze zábavná. Vždy když se pavouci rozeběhli málem jsem čůral smíchy. A ta černá vdova ? Masakr, fakt, že jo. Chvílema jsem pavoukům i fandil. Infantilní a debilní jak jen může být, ale když jsem se u toho trhal smíchy, nemůžu dát přeci odpad. Horor 0 % , ale co se srandy týče hodnotím za 60 % ()

MFZB

Na to, že to bola brutálna kokotina, tak sa mi to dosť videlo. Aj keď tento film bol po každej stránke otrasný, tak mal niečo do seba. Prijebané dialógy, otrasné "herecké" výkony, kamera tiež na chuja a dabing to radšej pomlčím, ale hudba sa ku koncu filmu dala a celkom zaujímavé prostredie. Pavúky vyzerali naozaj nemožne a umelo ale aspoň som sa pri každom ich útoku dobre pobavil a film fungoval viac ako komédia a nie horor. Čakal som, že to dopadne horšie a tak v konečnom dôsledku film prekvapil. ()