Sydney White je dcera instalatéra, která od svých devíti let, kdy zemřela její matka, vyrůstala mezi stavebními dělníky. Získá stipendium na stejnou univerzitu, kde kdysi studovala její matka, a jak jí kdysi slíbila, jako nováček se pokusí vstoupit do stejného spolku, jehož byla kdysi ona členkou. Jenže časy se změnily a kdysi respektovaná a důstojná Kappa Phi Nu je dnes elitářským, povýšeným spolkem, který ovládá despotická blonďatá kráska Rachel Witchburn… (TV Prima)

wolverine

K partičce geeků se nastěhovala přitažlivá Sydney, která jim ukázala svět z jiného pohledu. Tenhle film mě bavil. Zaujala mě scéna, kde všichni šprti koukají na Sydneyinu podprdu. Takový hezký film na nedělní večer. Film se mi líbil, je to tak na 3 hvězdy. ()

LukeSharp

Klasická komedie z prostředí vysoké školy,kde běhají tupé blondýny,nagelovaní blbouni a pár dalších individuí. Ale narozdíl od blondýn,které jsou všechny tak dementní až to sere a hlavní ''krasavec'' jenom pobíhá a tupě se culí, banda bláznů z polorozpadlého baráku jsou tak neskutečné figurky až to opravdu působí vtipně. Nebýt těchto karikaturních postav tak celý film působí jako obyčejný náborový film do těch jejich přiteplených spolků. Jo a Amanda Bynes vypadá jak napuchlý meloun. 50% ()

jojoping

A už je tu ďalšia komédia z vysokoškolského prostredia. Máte možnosť sa zoznámiť z „reálnym“ životom na vysokej škole v USA, uvidíte krásne a hlúpe blondínky, dobrých a múdrych lúzerov, príbeh lásky medzi obyčajnou dievčinou a bohatým krásavcom, zoznámite sa s klubmi, ktoré majú v názve grécke písmena. Že už ste to niekde videli? Áno, nič nové na svete, 100x prevarená polievka, ale tí, čo majú radi tento druh filmov nebudú určite sklamaní. ()

Dinsberg

Po dlouhé době uvěřitelná teen komedie. Osazenstvo sedmé síly obsazené a zahrané na jedničku (možná se ani nemuseli snažit). Hlavní představitelka fakt sympaťanda, po které by toužil nejeden chlap. Viva la Sydney. ()

InfernaL

Kde na to v té Americe chodí? Královna ročníku je další ze série přiblblých a naivních komedií, u které scénář odhadnete po prvních deseti minutách filmu a poté už se jen nudíte a zoufale čekáte, zda přijde nějaké zlepšení. Toho se však vyjma několika relativně vtipných scén opakovaně založených na stejném principu bohužel nedočkáte. Sara Paxton v roli hloupé blondýnky zcela nechutně přehrává, ostatní herecké výkony nelze označit lépe než průměrné. Pokud si na večer přejete zažít hodinu a půl zcela laciného a jednoduchého humoru, pak se na to podívejte, v opačném případě bude potřeba sáhnout někam jinam. ()

MrMir

Pěkná středoškolská pohádka. Amanda se jako vždy roztomile šklebí, klišovitý (a očekávaný) scénář funguje, looseři vyhrávají a vše je krásně zabaleno do amerického patosu se spoustou odkazů na Sněhurku. Pohodička. ()

Pharlap

Skvělá oddechovka pro mne! :-) Viděl jsem film již několikrát a pokaždé se pobavím.. samozřejmě.. nějakých super kvalit v rámci žánru či hereckých výkonů to nedosahuje, ale má to podle mne nadhled a spoustu originálních vtipů. Samozřejmě.. mraky klasických amerických klišé a trapasů a věcí, které by se snad už do filmů ani neměly dávat.. mne třeba úplně neskutečně dostal ten závěr, jak jsou všichni "mimoňové.." to teda podle mne celý film srazilo po skvělém průběhu na kolena.. Copak se nedal vymyslet jinej závěr? Méně uhozenej, a promiňte mi to slovo "idiotskej"? ()

RigorMortis

Podpriemerná komédia cez kopirák (viď Woodyho komentár), akých tu ešte bude. No ak hľadáte niečo nenáročné na popoludňajší oddych, tak pobaví. ()

Daertelon

Ačkoliv jsem si vědom všech neduhů této ptákoviny, jakou Královna nočníku bezpochyby je, musím uznat, že ten film má neskutečně silnou pozitivní energii. Herci se nijak extra nepředvedli, o nějaké myšlence tady nemůže být řeč a příběh je klišoidní. Nicméně to není vždy tak marné, někdy se i hezky zasmějete a díky "mimoňům" si nebudete připadat tak abnormálně. Sawovský průměr 65%. ()

laple

Na tohle jsem už stará a proto jsem asi všechno dokázala předpokládat a na všechny afektovaný výkřiky reagovala zmáčknutím tlačítka "mute" na dálkovým ovladači... ()

jirijo

Tisíckrát natočené a viděné bylo natočeno po 1001. Amanda Bynes vypadá jakou šmoulinka s naducanými tvářičkami a moc sympaticky nepůsobí. Snímek osciluje mezi vcelku vydařenými infantilními vtípky a trapnými infantilními vtípky, naštěstí převládá to první :-) Vydařila se partička mimoňů ze Cvokhausu, kteří jsou skutečně lahůdkoví. Celé to jede podle očekávaných not, kde klišé střídá klišé, ale je to natoženo svižně, rychle to uteče a drtivý happyend je zaručen. Pro deštivé sobotní odpoledne ideální záležitost. ()

knotie

Zaujimavy pohlad na americku obdobu demokratickeho systemu - idealizmus, populizmus postaveny na averzii voci elitam, ktory ma na cele charizmatickeho leadera, ktory sa prezentuje ako "average-Joe" s "hard-working background". :D ()