Sydney White je dcera instalatéra, která od svých devíti let, kdy zemřela její matka, vyrůstala mezi stavebními dělníky. Získá stipendium na stejnou univerzitu, kde kdysi studovala její matka, a jak jí kdysi slíbila, jako nováček se pokusí vstoupit do stejného spolku, jehož byla kdysi ona členkou. Jenže časy se změnily a kdysi respektovaná a důstojná Kappa Phi Nu je dnes elitářským, povýšeným spolkem, který ovládá despotická blonďatá kráska Rachel Witchburn… (TV Prima)

Fingon

70% Hravá komedie z prostředí americké vysoké. Příjemné osvěžení po Antonionim. Kdo dal dvě hvězdičky a méně, pravděpodobně neviděl Trhni si! s Paris Hilton... ()

predators

Nebudu zdržovat s popisováním děje. Tyhle náctileté komedie z vysokoškolských kolejí jsou všem známé a proto přejdu rovnou k vyhodnocení. "Královnou ročníku je...Sydney White!" Mně se to teda líbilo. No co, jsem mimoň:-) 68% ()

nash.

"Pojďte, natočíme Sněhurku jako teenagerskou školní komedii".. a jak řekli, tak udělali. Výsledek není nic převratného, ale určitě není horší než většina podobných ptákovin ze středních či vysokých škol a navíc jsem z nějakého blížně neurčitého důvodu schopen se jím dobře bavit stále znovu. Sledovat jak si tvůrci poradili s kouzelným zrcadlem, otráveným jablkem, skleněnou rakví, Kejchalem, Prófou, Stydlínem, Šmudlou, Rejpalem či Dřímalem, je zábavné, Amanda Bynes je sympatická holka, všichni ostatní jsou správně ujetí, občas se blýskne nějaký ten vtípek a všechno to v svižně odsýpá. Prostě nenáročná pohoda, která si stíhá utahovat i s klasických klišé podobných filmů. . "ehm.. proč skáčeme?" ()

heyda

Novodobá Sněhurka a 7 trpajzlíků, ale bylo to docela funny. Ikdyž jsou tam některé typické hloupé americké scény, tak já umím odpouštět a napoprvé docela příjemná podívaná. ()

Stanislaus

Další klasické americké klišé naservírované v podobě (nečekaně!) romantické komedie na bázi toho, že od začátku je jasné, jak to všechno skončí. Zhrzená "Sněhurka" uteče před krutou "Královnou" a pomocnou ruku jí nabídne parta "7 trpaslíků", u nichž je slovo rozum cizí. A pak ji zachrání princ (bílý kůň už bohužel nebyl) a oni spolu žijí šťastně až navěky. No a takhle by se dala pojmout tato moderní "pohádka" alias tuctový film s nevýraznými herci, výraznou hudbou a sem tam vtipnou scénou. ()

rikitiki

Tuctový a nevěrohodně vyumělkovaný příběh o vítězství outsiderů na střední škole. Tenhle je vzdáleně inspirovaný Pomstou šprtů a motivy ze Sněhurky. /26. 12. 12./ ()

Xeelee

Neptejte se mě jakým nedopatřením jsem se dostal k tomuhle filmu. Už jen anotace a plakát napovídá, že půjde o jednu z dalších stupidních teenage komedií, jakejch Hollywood produkuje tuny. Tady je ale špatně a já si celou dobu klad otázku, jestli ten film autoři mysleli vážně. Nemůžu se totiž zbavit dojmu, že se na tvorbě filmu velkou měrou podílel nějakej pošahanej geek. V Královně ročníku je nadměrný množství perfektních hlášek, který prostě cílová skupina filmu nemá šanci docenit, a situační komika, postavená na střetu geeků s ostatním světem, si místy nezadá s Big Bang Theory. Dost často jsem se pobaveně usmíval nad (úmyslnou?) debilitou postav/dialogů/přiběhu a až podezřele často jsem se řezal smíchy nad hláškujícími mimoni. To vše je zabalený ve svižně natočeném tuctovém příběhu, kterej poteší sympatickými výkony herců, přehnanou stupiditou a nepotěší občasnými univerzálně trapnými scénami. Vývoj hlavních postav a nevývoj těch ostatních snad u tohodle typu filmu nemá smysl řešit. Mohli by můj pohled na film potvrdit i další příznivci geekovin a humoru suchýho jak troud? Zajímavej komentář: tron ()

Ilicka

Sněhurka a sedm trpaslíků proti blonďatému teroru, americká moderní variace na klasickou pohádku - funkční tak napůl. Nenadchla, ale vlastně ani neurazila. ()

Jenda

Taková lehká variace na Pomstu šprtů. Poměrně zábavný film pak ale sráží strašně patetický happyending... ()

becki_tu odpad!

Sebeparodická a absolutně nezábavná trapárna, která se snaží diváka přesvědčit, že v Americe chodí na vejšku jen lůzři, dementi, hysterické blondýny a ostatní paka a individua. Humor se zde vyskytuje prakticky pouze ve formě zoufalých a trapných pokusů, při kterých se divák spíše červená jako rajče než aby alespoň lehce potrápil svou bránici. Je pravda, že jsem nečekal nic, co by "kvalitou" překračovalo hranici žánru, ale tohle bylo už vážně moc. Tohle bolelo. ()

Kamca_

Amandu mám hodně ráda, ale tady to fakt nezachránila. Celej film byla katastrofa, i když do půlky to docela šlo. Ale po půlce tam bylo snad všechno trapný ... hrůza a ten konec, americkej happy end. No co to se ale dalo čekat ... takže dávám slabých 40%. ()

Johny_fork

Mám slabost pro filmy podobného ražení, sice po pěti minutách víte jak to dopadne, nicméně si výbroně oddychnete, dostanete lepší náladu a aspoň já sem se i pobavil, celý film jsem měl takový lehký úsměv. Je to taková teenegerská komedie, ale zase ne úplně typická, jelikož neobsahuje fekální fórky, za což má hvězdičku navíc, navíc nepostrádá mírný nadhled a Amanda Bynes mi přijde vcelku okouzlující. Jo a jsem mimoň:) ()

moviesfan

Další film co se snaží hrát na komedii a vůbec mu to nejde. Možná jsem se jendou dvakrát pousmál, ale to bylo vše. Příběh už několikrát ohranej, kterej prostě nudí. Hodnocení: 25% ()

Folpa

Obvyklý film Amandy Bynes, ta snad v životě nebude hrát v jiných filmech. Ale celkově dobrá komedie která se vlastně celá odehrává na kolejích VŠ a jelikož to režíroval Joe Nussbaum tak ani malá podobnost s jeho předchozím filmem Prci prci prcičky: Nahá míle moc nepřekvapí. ()

Marek1991

Amanda Bynes je skvelá a spolu so Sarou Paxton sú veľmi pekné, ale že sa dá 21 ročné dievča na takýto gýč je smutné. Typický trápny americký pubertálny film so svojou princezničkou, blondínkami, nemehlami, židmi, krásavcom a všelijakými inými klišé z podobných nezmyslov. Znemožňuje to samé seba, niekto chcel pravdepodobne jednoduchým ľuďom ukázať, že majú byť samí sebou a prekvapujúco zhŕňa aj svetovo dôležité veci, ako rozhovor o elitách a priamej demokracii, ale to bola skôr výnimka, ktorá potvrdila pravidlo. Nezmysel, mierne sklamanie z Amandy Bynes, nevtipné, nevkusné, ale videl som aj veľmi veľa horších filmov. ()

Ajinka126

To není možný.. já fakt narazím v televizi na každou ptákovinu :D. Moje pravidlo sice zní "Nehodnoť nic, co jsi pořádně neviděla.", ale tady to není třeba ospravedlňovat ;) ()