FosaCZ

Na mezigalaktický konflikt je pro mě tento film poněkud "nezaplněný". Ve skutečnosti zde bojují čtyři monstra proti jednomu vetřelci. To je škoda, protože scénář nabízí spoustu vtipných situací a rád bych to vše viděl ve větší míře. ()

BradleyT

Říká se, že se v něm objevuje spousta náznaků parodie na béčkové filmy, já jsem je teda moc nevypozoroval, ale každopádně na tom nesejde, protože jde hlavně o zábavu, a o tu je zde velmi dobře postaráno. Musím chtě nechtě hodnotit i 3D efekt, takze (3+1) = 4* ()

x_ander

Bavil jsem se. A hodně. Očekával jsem povrchní animák, a nakonec se z toho vyklubala zabavná akčně-komediální šílenost, která má něco do sebe. Blázniví hrdinové, kteří byli na můj vkus zpočátku až moc crazy, ale tak nějak to sedlo k celkovému tempu. Plus spousta odkazů na sci-fi filmy. Byla to má první zkušenost s 3D promítáním, takže jsem si to docela užil a dal bych i čtvrtou hvězdičku, ale na tu mě zase štval český dabing. Až se na to podívám znovu a v originále, třeba ji přihodím. ()

Martin888

Vtipné, neškodné, animované. Taky co více si přát od rodinného filmu, takže ty tři hvězdičky berte jako pochvalu (holt Pixar to není). ()

Seuata

Film jsem viděla ve 2D a myslím, že mu to nijak neuškodilo. Příběh je možná jednoduššího rázu, ale to už u pohádek bývá, takže to nemůžu vyčítat a ani mi to nevadilo. Ve filmu je ukryta spousta parodií na filmy především z 50 let 20století. Člověk se vážně pobaví. Ale je spousta lepších animovaných pohádek, proto dávám zcela zasloužené 4 hvězdičky. ()

wendus92

Nuda, nuda, nuda. Přiznám se, šla jsem na to jen kvůli dabingu Laurieho, protože na filmy tohoto typu moc nejsem, i když se určitě najdou výjimky. Tohle ale nebyla jedna z nich. Od srdce jsem se zasmála asi jen jednou a po půl hodině jsem se těšila na konec. Dvě hvězdičky za Hugha a 3D. ()

sirrgulo

Kvalitou film nedosahuje ani Shreka (myslím prvního dílu) a ani Kung-Fu Pandy. Přesto jsem se opravdu hodně zasmál. Zejména to mělo nasvědomí modrý přitroublý želé Bob. Jen mi trošku vadilo jak Susan po zásahu meteoritem vyrostla. ()

Blazis34

Vydařená animovaná komedie od Roba Lettermana a Conrada Vernona se mi líbila. Více jak příběh se mi líbily monstra, které byly udělaný opravdu skvěle a jejich hlášky mi trochu připomínají Shreka a jeho kamarády. Opravdu mi přijde, že příběh byl velice jednoduchý, ale scénáristé se spíše "vyřádili" na postavách a jejich dialozích. Nejvíce se mi líbil asi rosolovitý a nezničitelný B.O.B., který byl ve filmu asi nejvtipnější. Dávám lepší tři hvězdičky - 70%. ()

Insomniac

Teda na Shreka to nemá, ale úsmev na tvári som mal skoro stále a párkrát som sa aj poriadne zasmial a o to ide. Trošku vyšperkovať príbeh a je to za päť:) ()

jack_scott

Zajimavý snímek, v kterém je hodně vtipných situací a odkazů....ale celkově vzato mi to jako velká zábava nepřišlo. To už je asi individuální, beru že snímek má velký potenciál a nehodlam ho nijak snižovat, nicméně...pro mne to nebylo zas až tak super. Ale na komedii dávám stále slušných 65% a ***. ()

chrustie

DreamWorks umí a tady opět ukázali, že jsou zárukou kvality. Vtipné a přitom né trapné, to je úkol, se kterým se dost animáků pere. Tady to ale vyšlo velmi slušně a výsledek za to opravdu stojí. Na úroveň Walliho, nebo Ratatouille to samozřejmě dát nemůžu, ale o hvezdičku níže určitě jo. ()

blazma

Nikdy jsem nebyl velký fanda kreslených filmů. Docela dlouho a když už tak mě nijak zvlášť neosloví. U tohoto filmu to však bylo naopak. Z nějakého důvodu mě tento animák fakt bavil. Skupina monster, kteří jsou zavření v tajném zařízení a trénují na případné nasazení. Odhalují své schopnosti atd, je prostě fajn námět. Nakonec přijdou mimozemšťani a máte tady střelenou zápletku jako hrom a mě se to prostě líbilo :D Btw, postava prezidenta je tady vytvořená naprosto úžasně. ()