Travička zelená

Pineapple Express

Pineapple Express

Trávička zelená

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2008, 107 min (SE: 117 min)

Dobře zahraný, málo vtipný.(6.11.2008)

Prepare to suck the cock of karma. Zapomeňte na Tropic Thunder. PE geniální! Ještě mi to nějaký pátek potrvá, než pořádně vyleštím ten zaprskanej monitor.(21.10.2008)

• Arkos

Filmy od Apatowa beru, ale tenhle mně tedy nevzal. Rogen i Franco v pohodě, ale ani oni dva nezabránili tomu, že jsem po půlce chvíli vytuhnul. Když jsem se zase probral, tak jsem se těšil na konec. Dávám dvě hvězdy.(16.3.2009)

Aplikoval jsem během sledování s kamarády dvě Plzně, a přestože mi první půlka přesto přišla utahaná a plná dlouhých a nikam nevedoucích dialogů (aneb Kopačky hadr), závěrečná půlhodinka je nářez, který výsledný dojem značně zlepšuje. 7/10(27.10.2008)

Pineapple Express není bomba plná hlášek, nejedná se výhradně o krmivo pro teenagery a dokonce není ani od začátku do konce zhulená. Úroveň vtipnosti se pohybuje na více méně konstantní rovině v odlehčených dialozích a zkrátka přiměřeně vtipných scénkách, jenž se nejspíš nevryjí do paměti na delší dobu, ale postarají se o příjemně ztrávený pobyt u obrazovky. Nejednomu huliči se bude zamlouvat, že postavy nejsou vykresleny jako totální magoři, že se stále chovají přirozeně a uvěřitelně, ovšem faktem zůstává, že stěžejní kriminální linie filmu nestojí za mnoho, ba skoro za nic (vata)... Za závěr ochuzen o humor a obohacen o natahování však zůstávám na 6/10(19.7.2010)