poster

Travička zelená

 • USA

  Pineapple Express

 • Slovensko

  Pineapple Express

 • Slovensko

  Trávička zelená

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2008, 107 min (SE: 117 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Arkos
  **

  Filmy od Apatowa beru, ale tenhle mně tedy nevzal. Rogen i Franco v pohodě, ale ani oni dva nezabránili tomu, že jsem po půlce chvíli vytuhnul. Když jsem se zase probral, tak jsem se těšil na konec. Dávám dvě hvězdy.(16.3.2009)

 • Hellboy
  ****

  Skvěle jsem se bavil. Ke konci už to bylo sice vážně trochu dlouhý, ale nenudil jsem se vůbec, opět jedna povedená huličská komedie:) Spousta originálních nápadů, některé scény mě rozsekaly, honička, kempování v lese... Maximální over the top! "Lez dolů, dělej!" - "Co tam je? Rancor?"(19.2.2009)

 • movie
  ***

  Tohle si zcela jasně vyžaduje nutnost být pod vlivem v průběhu sledování. (Bohužel je to o 20 minut delší než by mělo).(9.1.2010)

 • Tsunami_X
  ****

  Chvílemi to vypadá, že Rogen při psaní scénáře sjížděl Tarantina dvakrát denně (dialogy, restauračka a násilí k tomu svádí). Je to přepálené, dlouhé a málokdo, pokud není na drogách, ustojí ty nečekané žánrové piruety ve druhé polovině. Nakonec z toho pro příští generace vyniknou pouze jednotlivosti, ovšem ty jsou bezpochyby geniální (instruktážní video, cross joint, rozhovor na gauči). Čínský ohňostroj v závěru už je hodně silný kafe. Sedm kytek z deseti a pro příště to chce vnímavějšího hlavouna ze studia jako dozor.(24.10.2008)

 • Boogeyman
  ****

  Hlavní dvojka vyhulenců v podání Setha Roegena a Jamese Franca je prostě naprosto vynikající, jejich neustále omámení a tím pádem paranoiní, zbrklí a nechápaví kámarádi jsou kouzelní pitomci. Velmi dobré jsou i akční scény, kterých je překvapivě hodně a dávají téhle komedii zběsilé tempo, takže to množství hluchých míst vám ani nepřijde.(6.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace