poster

Travička zelená

 • USA

  Pineapple Express

 • Slovensko

  Pineapple Express

 • Slovensko

  Trávička zelená

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2008, 107 min (SE: 117 min)

 • POMO
  **

  "You just got killed by a Daewoo Lanos, motherfucker!" - jediná hláška, ktorá ma nahlas rozosmiala. Na apatowskú produkciu mimoriadne nevtipná záležitosť. A nie preto, že by som nechápal huličský humor, ani preto, že by Rogenovi a Francovi nesvedčali v ústach jointy a McBrideovi v rukách brokovnica; ale preto, lebo tento scenár je do slova a do písmena jeden kŕčovitý pôrod.(11.2.2009)

 • H34D
  ***

  Pineapple Express není bomba plná hlášek, nejedná se výhradně o krmivo pro teenagery a dokonce není ani od začátku do konce zhulená. Úroveň vtipnosti se pohybuje na více méně konstantní rovině v odlehčených dialozích a zkrátka přiměřeně vtipných scénkách, jenž se nejspíš nevryjí do paměti na delší dobu, ale postarají se o příjemně ztrávený pobyt u obrazovky. Nejednomu huliči se bude zamlouvat, že postavy nejsou vykresleny jako totální magoři, že se stále chovají přirozeně a uvěřitelně, ovšem faktem zůstává, že stěžejní kriminální linie filmu nestojí za mnoho, ba skoro za nic (vata)... Za závěr ochuzen o humor a obohacen o natahování však zůstávám na 6/10(19.7.2010)

 • Malarkey
  **

  Zhulenej jsem nikdy nebyl, takže to nedokážu posoudit. Ale jako člověk odolnej vůči těmahle jedům s čistým svědomím dokážu říct, že zběsilejší kravinu jsem snad v životě neviděl. Ale ono to nejspíš bude schválně. Dokážu si představit, jak na to koukaj zhulený davy a vůbec ten film nestíhaj a pak o tom mluvěj jako o naprostý pecce. Ten film jsem totiž měl problém stíhat i já, protože když na scénu dorazil věčně sjetej Seth Rogen, kterej samejma nervama mele pátý přes devátý, prostě se ho nedalo stihnout vnímat. On je magor, ale mám ho rád jako herce. Možná někomu přijde nesympatickej ale já ho mám jako herce rád. Tady si dobře zařádil a je pravda, že pár scén mě fakt bavila, ale jinak mi to vyznělo jako strašná zhovadilost, kde důležitou roli hraje hulení a já na tý vlně prostě nebyl a tak jsem se tolik asi nebavil.(16.1.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Herečka Perezová přesvědčila režiséra Greena, aby vystříhal většinu dialogů, v nichž vystupuje její postava, aby ji tak udělal zajímavější. (hippyman)

 • - V podzemí, kde má Ted (Gary Cole) svou výrobnu marihuany, se natáčela i úvodní černobílá scéna. (Dr Lizal)

 • - Saulova babička původně vůbec nebyla ve scénáři. S nápadem na její postavu přišel až James Franco, protože mu připadalo vtipné, aby se drogový dealer pořád odkazoval na svou babičku. (BART!)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace