poster

Travička zelená

 • USA

  Pineapple Express

 • Slovensko

  Pineapple Express

 • Slovensko

  Trávička zelená

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2008, 107 min (SE: 117 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Psema
  ***

  Marijuana makes shitty movies better. Tahle věta (přímo z Rogenových úst) k Pineapple Express sedí jako zadek na hrnec. Rogenův scénář postrádá pořádné vtipy a kromě tří opravdu zábavných scén (kouření cross-jointu, dialog ve škole, večeře u rodičů) se nezmůže na nic víc než na prvoplánové a ne úplně funkční hláškování z Bro Code(u). Což mi tedy na dvouhodinový film, který chce být především komedií, nestačí. Samotná zápletka se vleče, stopáž je apatowovsky přestřelená (prosil bych o 30 minut kratší sestřih bez zbytečných zhuleneckých tanečků a sáhodlouhých (a nevtipných) tarantino-like dialogů, které vůbec nikam nevedou) a akční scény v Greenově podání jsou možná záměrně nelogické a překvapivě drsné, ale nejenže jsem se u nich nelámal smíchy v pase, ale ani jsem se nepousmál. Což zamrzí. Trailery mě totiž stále baví a překvapuje mě, jak mohl ve filmu úplně zaniknout i tak cool moment, jakým je Rogenův parachute-skok. Slabota a velké zklamání. 5/10(25.10.2008)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Nechci se ráno vzbudit zavražděnej!" To já taky ne, ale když jsem přežil tuto "komedii", tak už patrně nikdy neumřu. Být při sledování zhulený, tak bych se možná dobře bavil, ale já rád zůstávám při smyslech, což mi tentokrát v zábavě spolehlivě zabránilo.(27.1.2016)

 • T2
  ***

  Rozpočet $27miliónovTržby USA $87,341,380Tržby Celosvetovo $101,624,843Tržby za predaj DVD v USA $44,677,718 //počet predaných kusov 2,652,787║ Zábavný úlet. /60%/(25.1.2010)

 • Malarkey
  **

  Zhulenej jsem nikdy nebyl, takže to nedokážu posoudit. Ale jako člověk odolnej vůči těmahle jedům s čistým svědomím dokážu říct, že zběsilejší kravinu jsem snad v životě neviděl. Ale ono to nejspíš bude schválně. Dokážu si představit, jak na to koukaj zhulený davy a vůbec ten film nestíhaj a pak o tom mluvěj jako o naprostý pecce. Ten film jsem totiž měl problém stíhat i já, protože když na scénu dorazil věčně sjetej Seth Rogen, kterej samejma nervama mele pátý přes devátý, prostě se ho nedalo stihnout vnímat. On je magor, ale mám ho rád jako herce. Možná někomu přijde nesympatickej ale já ho mám jako herce rád. Tady si dobře zařádil a je pravda, že pár scén mě fakt bavila, ale jinak mi to vyznělo jako strašná zhovadilost, kde důležitou roli hraje hulení a já na tý vlně prostě nebyl a tak jsem se tolik asi nebavil.(16.1.2011)

 • Isherwood
  ***

  Seth Rogen to měl vymyšlené dobře, ale film samotný nepřináší víc než trailery. Je to zhlulené dobrodružství se všemi proprietami, které navíc v závěru zakotví ve vodách akčních pecek, které se odváží i citovat. Na jednu stranu je strašně fajn, že ten koncept totální absurdity na relativně reálném ději funguje, na straně druhé je fakt, že výraznější zásah ze strany střihače by tomu neuškodil. Zvláště ranní snídaně na konci je na pěst. Každopádně Rogen s Francem jsou od teď na dlouho mezi huliči absolutně top. 3 a ½.(28.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace