Travička zelená

• USA Pineapple Express (více)

Líný budižkničemu Dale Denton (Seth Rogen) má jediný důvod navštívit svého stejně líného dealera Saula Silvera (James Franco) - koupit si marihuanu, konkrétně její novou odrůdu zvanou Pineapple Express. Ale když se Dale stane jediným svědkem, jejímiž pachateli jsou podlý drogový boss (Gary Cole) a zkorumpovaná policajtka (Rosie Perezová), zpanikaří a hodí na místo činu svůj balíček „Pineapple Express“. Dale má rázem další důvod navštívit Saula - chce vědět, jestli je tento druh trávy tak vzácný, že by ho bylo možné díky ní vypátrat. Ukáže se, že je. Zatímco se Dale a Saul pouštějí do boje o holý život, zjistí, že jejich paranoia není způsobena jen konzumací marihuany. (HBO Europe)

MIHLIK

Průměrná zhulenecká komedie někoho potěší umě spíš takovej průměr ale dalo se na to dívat sem tam sem se i zasmál. ()

cobraSK

Nuda, nuda, nuda, mariška, nuda, Seth Rogen, nuda, James Franco, nuda, mariška, nuda..... Asi taký je tento film. Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale na tento film sa tešil, ale ostalo mi iba veľké sklamanie. Pre istotu som si ten film pozrel v anglickom dubingu a pred pár dňami v českom a svoj názor nemením. Jedno veľké sklamanie, počas ktorého som sa možno raz zasmial a trpel, kedy už nabehnú záverečné titulky. ()

aidam

Je škoda že nízké hodnocení a spousta kritických komentářů může mnoho lidí odradit. Pro mě jednoznačně komedie roku! Film se rozjíždí pomalu jako vlak, ale když nabere plné obrátky tak už smích nejde zastavit. Jednoznačně stojí za zhlédnutí, pro huliče povinnost. ()

freezer02

Nářezová akční komedie, nejlepší byl scéna kdy se jeden z hrdinů snaží vykopnout přední sklo u auta a zasekne se mu tam noha :D 80% ()

Olafa

"Jestli budeš hajzl, vrátíš se sem jako šváb, nebo červ, nebo anální kulička" Velice, velice uvěřitelné zhulenství a ještě uvěřitelnější sjeté dialogy (vím, o čem mluvím). Na konci vyjde najevo, že všichni obsazení herci jsou terminátoři (jak si jinak vysvětlit, že někdo přežije 7 výstřelů do břicha a hrudi a výbuch?!). ()

AcHeRoN

Fraza "WTF?" to asi vystihuje najlepsie :)) Taku konverzacnu sialenost som uz dlho nevidel. Ako zhulena kombinacia Pulp fiction a Napoleon Dynamite. Vacsina konverziacii vyzerala ako keby bola dokraslovana priamo na place. Na druhu stranu nutno dodat ze si film zachoval davku originality a par krat som sa naozaj dobre nasmial. ()

luckylittl

Viděl jsem již několik "huličských" filmů, ale tohle je totální blbost bez nápadu. Trailery vypadaly božsky a horzně jsem se na tenhle film těšil. Následovalo zklamání a promarněných 111 minut života. NEDOPORUČUJI! ()

Chlo0opek

Takovej "průplacháč" - po shlédnutí snímku ani nevíte, o čem byl.. 2 * snad jen za to, že sem se přece jen občas pousmál.. ()

S3dlak

Tento film je nie je pre každého. Avšak niečo tak geniálne napísané, výborne zahrané sa často nevidí. V istých kruhoch kult. Už teraz. Najvypečenejší film poslednej dekády. Kto v živote nekadil, tažko pochopí. ()

headshotd

Film, u kterého je prakticky nutnost mít zapáleného nějakého toho špeka. Já tak bohužel neučinil, proto (zatím) jen 2*...mimo několika povedených hlášek nic, co by mělo kohokoli nutit se na to dívat. ()

Lal.V

Na hrane 3/4 hviezd. Seth Rogen aj James Franco hrajú dobre, ale aby ma komédia rozosmiala len asi 4x až 5x za film je proste príliš málo. Omnoho viac som sa zabavil pri Zelenom sršňovi. ()

P@\/EL

Povedená huličksá komedie, která nabídne hodně zajímavou zápletku, jež na sebe navazuje další a další scény, které dohromady utvoří docela bláznivý děj. Najde se zde rovněž dostatek výborných srandovních situací a především trefných hlášek, jež zaručeně dobře pobaví. Kromě kvalitního humoru je v závěru filmu i nějaká ta akce. ()

vikin

Naposledy jsem se tak smál při.......... No je to fakt dlouho. Rogen dobrý, pěkně to odsejpá, opavdu příjemná záležitost. A to nemusím ty strašně cool huličský komedie, nebo jak se tomu teď říká. ()

A4finity

Film je zkrátka zcela zaměřený na huliče a kdo nehullí nebo nehulil, nikdy ony groteskní scény nepochopí. Chápu proto velké výkyvy v hodnocení) ()

tylec

U pár scén jsem se dost nasmál např. když se Franco pokoušel svázat "kámoše" izolepou, nebo jeho věčné panikaření... Ale zbytek to prostě pokazil. ()

pirate

Americká tak trochu komedie, která se zakládá na téměř neustále stupidních hláškách od dvou věčně zhulených magorů v hlavní roli (nic proti hercům, myslím ty jejich postavy ve filmu). Beru to spíše raději jako něco, s čím mi rychleji utekl čas. 40%. ()

zynek

Aritikl 9 - Vaše péro, moje huba..... jebu tě..... ILEGÁLNÍ. Strašně dobrý film, nemohl jsem se od něj odtrhnout. Akorát mě mrzelo jak na konci rozstříleli tu pěstírnu. :-D ()

Dočká se Travička zelená pokračování?

Dočká se Travička zelená pokračování?

11.06.2020

Žijeme v éře, kdy se studia snaží vybudovat franšízu prakticky z každého druhého filmu, který vyprodukují. Občas se to podaří, většinou spíš ne. Nejsmutnější jsou ale případy, kdy dotyčný filmař… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

25.02.2010

...a spousta dalších pokračování v dnešní novince. Neztrácejme čas: Bruce Willis po fiasku s Náhradníky ví, že jeho kariéru už zachrání jen návrat k nejslavnější postavě a tak si představuje, že by… (více)

Natalie Portman jako princezna bojovnice?

Natalie Portman jako princezna bojovnice?

03.06.2009

Představa, že by někdo natočil celovečerní remake Xeny a do hlavní roli obsadil Natálku, je vskutku... přiznejme si to, lákavá. Ne, nedojde k tomu. Přesto si Natalie velmi podobnou postavu (resp.… (více)