ClimbVibe

První dva díly se mi líbily - to znamená, že když trojka jede ve stejném stylu a navíc přidá mé oblíbené dinosaury, tak nemůžu hodnotit špatně. Doba ledová je pro mě dobrý animák protože má svůj styl, svůj svět. Zdrojem smíchu nejsou nijak vypointované situace, ale to kdo se jak zašklebí, kdo jak upadne atd... U tohoto filmu to neberu jako primitivismus - spíš pocta groteskám nebo starým dobrým animákům. spoiler PS: jsem rád, že po JP3 T-rex vrací Spinosaurovi úder! ()

Mauric

Trojka jako by si vzala to nejlepší z předchozí jedničky i dvojky (i když ve dvojce je toho povážlivě méně), přidala pár dinosaurů a vše zabalila do hávu třetí dimenze. První návštěva 3D filmu je možná důvodem vysokého hodnocení (tygří 3D honička na začátku mě opravdu nadchla), ale i s přihlédnutím k důležitějším aspektům filmu bych nejspíše na tomto hodnocení zůstal. Populární Scrat dostal opět o něco více místa - bohužel až příliš mnoho. Jako zpestření děje v jedničce či ve dvojce fungoval dokonale, však zde mne díky kvantitě jeho gagy už tolik neuchvátily - hlavně ty se Scratte, která mi místy trochu lezla na nervy. Romantiky není zas až tolik, takže film rychle odsýpá a vy se bavíte. A o ničem jiném tenhle film není. ()

Misi90

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů se mě líbila hodně, asi už jen proto, že jsem měl možnost vidět 3D verzi v kině. Dle mého názoru výborný nápad spojit dva světy, svět doby ledové a svět dinošů xD ! Veverka to zase vyhrála, tedy tentokrát veverky xD . Takže, když to shrnu, pro ty co tenhle typ filmů mají rádi, tak určitě stojí za to jít na něj do kina, fakt pěkný 3D zpracování... ()

Crackonosc

Peněženky se musí ždímat, dokud to jde. Nevadí, že jde potřetí o to samý a že už to pomalu přestává být vtipné... Těšíme se na čtyřku? ()

ThomasL

Nezbývalo mi v kině nic jiného, než se smát....... a smát...... a smát.... 3D je super, ale ty brýle mi lezly na nervy, bo mi špatně seděly na nose.... ()

asanakis

Nový díl sice, kromě 3D efektů, nepřináší nic převratného v této sérii, přesto si stále drží solidní úroveň. Veverčákova honba za oříškem by už zřejmě při třetím opakování diváka tolik nepobavila, proto zde veverčák získává novou společnici veverku, díky níž se tento vedlejší příběh stává pro diváka opět o něco zajímavějším. Co se hlavní dějové linie týče, je určitě zajímavým zpestřením exotická džungle, kde je plno různých dinosauřích a jiných pravěkých potvor. Příběh samotný není sice nijak úchvatný, tlupa zvířátek jde zachránit svého kamaráda, nicméně to od tohoto filmu asi ani není třeba očekávat. Spousta vtipných momentů, během tohoto putování džunglí, diváka rozhodně nudit nebude a pobaví jak malé, tak starší diváky. Co se 3D efektů týče, čekal jsem trošku víc momentů, kdy člověk má pocit, že ta věc je tak blízko, že se jí může dotknout, ale těch zde bylo poměrně málo a ve srovnání s kinem IMAX a jeho filmy se vše odehrávalo poměrně "daleko" od diváka. Přesto jsem však ze sálu rozhodně neocházel ani trošku zklamaný. ()

Wishkah

Poctivá rodinná zábava z pár hodně dětinskými vtipy, ale taky pár výbornými. U tohohle filmu se pobaví celá rodina a to šlo tvůrcům především. Viděl sem film v originálním znění a musím pochválit Simona Pegga. Jeho Buck byl perfektní ()

MadChick

Z mého pohledu rozhodně lepší než druhý díl, přesto se dílu prvnímu rovnat nemůže. Kladně musím hodnotit několik velice pěkně provedených scén, postavu Bucka a celkovou "akčnost" snímku na druhou stranu je zde velký nedostatek humoru. Pokud však uvážíme, že se jedná o film převážně pro děcka, je myslím úspěch předem zaručen.... 65% ()

CjKukis

Po nevydařeném druhém kusu přicházíme s novou záležitostí. Dinosauří téma se vyplatilo. Vracíme se do starých kolejí. ()

Cassandra

Skvělá část série, která mě opravdu potěšila, přibylo více vizuálních vtípků (asi první díl, kde mi nepřišel Scratt jako ten nejzábavnější činitel, i když se snaží) a akčních scén. V druhé polovině navštívíme pestrobarevný svět ještěrů a všemu kralují úžasně roztomilí dinosauříci, kteří by rádi papali masíčko, ale mají k tomu jen málo příležitostí ("Ale to není můj Johnny!"), protože holt jsme v dětském filmu a tvůrci asi chtěli rodičům ušetřit nějaké to utěšování a vysvětlování. Pro mě má série vzestupnou tendenci - procentuálně bych to hodnotila - první díl 40 %, druhý 75 % a třetí 83 % ()

Prochy38

Tak upřímně po druhém dílu jsem se bál na trojku jen podívat. Ale byl jsem ukecán do kina a rozhodně nelituji. Dokonce bych to k prvnímu dílu i přirovnal. S dinosaury to sice stran historie nebo spíše paleontologie moc nezapadá, ale jako film to bylo opravdu povedené!!! Nadšení! A malí tyranosauříci opravdu bodovali! ()

Darik

Pro mě jednoznačně nejlepší díl. V tomhle díle je mnohem více humoru než v obou předcházejících dílech (scéna s hlasy je naprosto odrovnávající) a navíc to má naprosto geniální příběh. Jako vždy pobavil nejvíc Scratt a hned poté malý dinosauři. Tleskám a doufám, že se 4 díl ponese přinejmenším ve stejném duchu. 100% a řádný nášup hvězdiček k tomu. ()

Hanes88

Nemůžu dát jinak než maximální hodnocení! Tohle se prostě povedlo. Normálně bych to viděl na stejno s 1. dílem, ale za novou skvělou postavu Bucka, hodnotím ještě lépe. Po nevydařené dvojce to je velice milé překvapení. ()

Sasanka20

Třetí díl Doby ledové není špatný, ale při sledování celého filmu jsem v tom viděl něco jiného. Zdálo se mi, že se jedná o takovou směsku filmů Dinosaurus, Doba ledová a Hledá se Nemo. Filmu se samozřejmě nedá odepřít ani spád ani vtip, ale určitě bych mu oproti špičkovému prvnímu dílu, který já osobně považuji za kultovní, vytkl ještě to přibrání dalších zbytečných členů (2 vačice a malý mamut) do party, která už nikoho dalšího nepotřebovala. I když je pravda, že Buck, který se ve velké míře stará o divákovu bránici, mi tam vůbec nevadil. Nakonec tedy musím uznat, že ač jsem od trojky čekal další zprzněné pokračování, jako tomu bylo v případě druhého dílu, výsledek mě docela překvapil! ()

J*A*M*A*L

Pro mě zatím nejlepší doba ledová.Další skvělý odhad na co vyrazit do kina.Já se přiznám, že za celý svůj život kdy jsem byl v kině jsem ani jednou nebyl znechucen a ani u této pecky se mi to nestalo.A navíc už jsem si našel novou oblíbenou postavu: Baga (ano to sem musím dodat).Jsem zvědavý na čtyřku.100% ()

Paldiny

Úvodný Diegov lov na antilopu je dokonalo vymyslený, vygradovaný, spracovaný, potom ako keby nie a nie sa dostať do tempa, aké nabralo správny smer až v podzemí. Efektná Star Wars pasáž, neohrozený jednooký Indiana a načasovanie príchodov a odchodov zo scény. Úsvit dinosaurov začína síce príliš kalkulovať s rodinnou tématikou, ale to je údel snáď všetkých animovaných sérií. Kvalitatívne je Ice Age 3 na úrovni predchodcu. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016