Yes Man

• USA Yes Man (více)

Houda666

V istom smere typická Carreyho komédia: miestami vtipná alebo úsmevná, miestami trápna až protivná. Napriek tomu má tento snímok niečo navyše, a to obsadenie rozkošnej Zooey Deschanel. Tá prináša do filmu romantický a veľmi „milý“ prvok, ktorý vytvára pri jeho sledovaní príjemnú a nevtieravú atmosféru. Myšlienka filmu nie je boh-vie-ako ohromujúca, no prevedenie (réžia) sa mi veľmi páčilo. Navyše soundtrack k filmu mi doteraz znie v ušiach :). Hodnotenie: 75% ()

Soweek

Ono je to hrozně nemastné a neslané. Potenciál tu není zdaleka využit. Mohli jsme se dočkat návratu ve stylu Ljář, lhář, dočkali jsme se pouze průměrné romantické komedie. ()

Anticque

Celkem slušnej nápad, semtam nějakej vtípek, průměrnej okoukanej stereotypní Jim Carrey, odfláknutej konec a sympatická okatá Zooey. Film který neurazí ale ani nenadchne. Jednou vidět a poslat dál:) 55 % ()

fabuloz

Komedie s velkým "K" a 5*. Dnes se opravdu málo vidí vkusná komedie, která se obejde bez nechutných a trapných scén. Jim sice ztrácí na lesku a sem tam se rýsuje nějaká ta vráska, ale i přesto se Zooey vytvořili opravdu zábavný kousek. ()

Lukoboss

Po dlouhé době jsem viděl komedii, kde hraje Jim Carrey, a přitom to není nijak násilně rvané do diváka. Srandy je tam tak akorát, k tomu trochu klišoidní romantiky, bez které by to nebylo to "pravé ořechové", no a k tomu samozřejmě mistr vtipu v hlavní roli, který umí utáhnout celý film. Takže kývám a říkám: "Yes!!!" ()

ZkuKol

Dobrá práce Jime, konečně si zase natočil zábaný film. Není to jako dříve, taky už nejsi nejmladší a 10 gagů + 5 ksichtů za minutu nestíháš, ale hodně zachrání dobří herci ve vedlejších rolích a našlapaný soundtrack. Takže hlavně nezačni blbnout s něčím jako "23" a neriskuj alá "Majestic" a udělej ještě pár podobných nabušených komedií (jen si odpust sexuchtivé babičky a groteskní držkopády, nemáš to zapotřebí, jo začni se zábavou dřív než ve 25 minutě:-). Pokud ti můžu laskavě poradit; "drž se Peytona Reeda!" Ten kluk má drive, ne že by pokaždé vytvořil film roku, ale vždycky to má něco do sebe a poctivé řemeslo je zaručeno. Takže, ne že by si mě rozesmál, ale určitě si (nejenom) mě pobavil... 75% ()

DeLaMorte

A je tu opět ve skvělé formě Jim Carrey!Parádní lehce bláznivá komedie co skvěle rozesměje!Jimovi skvěle padne scénář psaný jemu na tělo!Tenhle típek jen dokazuje ,že stále dokáže být zábavný!Hlavně jsem toužil vidět Jima v kostýmu Harryho Pottera a spnilo se :-) ()

ArdathBay

Jim (nepřestanu Jimovat) je skvělý i po všech těch letech. Jeho práce s obličejem a mluvou je pro komedie jako stvořená. Sice už hodněkrát viděno, ale ono to pořád funguje. A scéna, která mě dostala, je ta s babičkou, když si vyndává protézu - to jsem se smál VELMI hlasitě. NO..no a to je asi tak všechno. Večírky u Norma jsou sice zábavné, ale... Všudepřítomné klišé, žádná originalita romantické komedie ( Láska nebeská). Má částečnou pravdu ten, kdo by tvrdil, že u komedie se má člověk bavit na prvním místě, ale pokud je to to JEDINÉ, je to prvoplánovité (ne nutně špatné, ale rozhodně né nadprůměrné) a já tvrdím, že POUZE a JEDINĚ vícevrstenaté filmy ( dosaďte cokoliv) mohou být minimálně nadprůměrné. Ale i když v jednoduchosti je genialita, tak je jednoduchost a jednoduchost. ()

Dromed

Byla to dobrá komedie? ÁNO! Má ale Jim Carey pořád na víc? ÁNO! Stojí za to se na to podívat? ÁNO! Je to ale americký průměr? ÁNO! Stálo by to bez Jima za nic? ÁNO! Stojí za to vidět to několikrát? NÉ! ()

mohamedsfinger

Ano, bylo to zábavné. Ano, Zooey byla překrásná. Ano, Jim byl skvělý jako většinou. Ano, už to tu někdy díve bylo. Váhám mezi 3 a 4.... Ale ty ANO ty oči. ()

Cejny

Moc povedená komedie od Jima Carreyho s jeho typicky praštěnými nápady a nepřekonatelnými grymasami. A já říkám ANO, byla to povedená komedie se zajímavým nápadem i příběhem k zamyšlení. A ANO určitě se na ni taky podívejte, nebudete litovat. A ANO musím dát 5 hvězdiček, protože jsem se perfektně bavil. 85 % ()

Sdoom

Zklamání, celý film drží nad vodou svým talentem jedině a pouze Jim Carrey. Situace jsou povětšinou dost prachbídně vypointované, některé sklouzávají do neuvěřitelné klišovitosti až trapnosti (např. zatčení, odmítnutí exmanželky, povýšení). Asi to chtělo lepšího režiséra i scénáristu...Edit 4.2.2017: Napodruhé už mám k Yes Manovi mnohem méně výhrad než napoprvé. Možná, že časem dospěju k lepšímu hodnocení. (Blu-ray, orig.) ()

Katy86

Jim Carrey opět válí! Docela dost povedená komedie s dobrým námětem temperamentem potenciálem a hlavně Jimovými úšklebky, obličeji a charismatem. ()

sedm.1

Pravdou je, že jsem do této komedie s mým oblíbeným superkomikem šel s úplně jinou představou. Čekal jsem totiž další rodinou moralitku, kde nakonec hlavní hrdina zmoudří a prozře, zjistí, že základem všeho je spořádaná americká rodina, čest, láska, porozumnění, blablabla, zkrátka prostě takový Lhář,lhář 2 a samozřejmě vše doplněno Jimiho gumovým ksichtem, který mám jinak velmi, velmi rád. Ale netrefil jsem se nakonec ani v jednom. O rodinu tu tentokrát nejde vůbec, moralizování dostane jen minimální prostor a to ještě v pohodově snesitelné formě a především, Jim nechal své dokonalé škleby doma. Naštěstí. K mému velkému překvapení by to totiž nebylo příliš ku prospěchu věci, neboť Yes Man není jeho typickou exhibicí, ale spíš takovou obyčejnou příjemnou romantickou komedií, kde se ke slovu dostane i slušný příběh, poctivá a přirozená romantika (a to především díky sympatické Zooey) a vše tak nemuselo být postaveno pouze na Carreyho výrazných výstupech a strhávání všeho okolního právě jen na jeho postavu za každou cenu. Pravdou ovšem i zůstává, že jsem se během děje i několikrát přistihl, že se nefalšovaně nudím, což se mi u komedií s Jimem stává jen velmi zřídka a pak mě neuvěřitelně vytáčel ve svých scénách Terence Stamp, děsivě přehrávající stařík. Yes Man je ale jinak zkrátka milou, oddychovu romantikou a ikdyž nejde o tradiční komedii z Carreyho filmografie, pobaví poměrně slušně. ()

fox171cz

Na tento film se nedá říct nic jiného než "Yes" ! Velice originální scénář, který mě překvapil. I přesto že "Carreyho" moc nemusím sedl mi zde jako vyšitý společně s partnerkou "Deschanelovou", s osobitým šarmem. Já se tedy náramně bavil od začátku až do konce ! ()

Maynard.

Yessss! Tak tohle je pro mě super obrovský překvapení, to sem vážně nečekal, že bych dal plnou palbu Americké komedii,páááni. Abych řekl pravdu, tak sem taky žádnej podobnej film dlouho neviděl. A jak je vidět, tak i v tomto prazvláštním žánru se dájí najít velice zábavné kousky. Dlouho sem se u filmu takle upřímně nesmál, myslím to upřímně :o). Perfektní nápad společně s perfektním Jimim dělají z toho kousku tu pravou zábavu a pozor, nelacinou zábavu. No jen si to představ, říkat téměř na všechno čistokrevné ANO. Sice se pak tvůj život nejspíš obrátí uplně naruby, ale za tu srandu to stojí :o). Tím neříkám, že do toho jdu, páč v mojí branži bych asi dlouho nevydržel : Dáte mi tyhle prkna se slevou? ANO. A dovezete mi je až do truhlárny? ANO. :o) Myšlenka filmu mě celkem dost zasáhla, o tom budu přemejšlet ještě dlouho. A při tom je to tak snadný... ANO! :o) /2.skouknutí/ Gaga, tak na prkna do truhlárny už to nevidím :o). Opět parádní uspokojení, relax a příjemný zábava. Sice Jima až tak nemusím, ale tahle komédie je prostě zábavná a při tom není vůbec laciná... O jednu hvězdu ubírám, páč to počáteční nadchnutí mě tentokrát nepostihlo, ale vím, že když se budu chtít u filmu zasmát a vlastně i zamyslet, tak tenhle kousek mi to všecko poskytne... ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí