Yes Man

• USA Yes Man (více)

Azrail

Jim Carrey opět září, jako ve svých nejlepších filmech. Velice dobrý film, který nepostrádá vtipné hlášky a samozřejmě Carreyho neskutečné obličejové grimasy. Celá zápletka je originální, a svým způsobem zábavná. Nejde ale jen o humor, film vás nenásilně nabádá k tomu, že by jste v životě měli začít říkat také ANO, a ne se pořád jen vymlouvat a sedět doma na gauči s popcornem a hromadou půjčených filmů. Stará, dobrá "Carreyovská" zábava, okořeněná špetkou něčeho většího. 85%. ()

papadoce

Film som videl už pred rokmi a pamätal som si ho inak. Keď som ho pozeral teraz, tak som sa skoro počúral od smiechu. Neviem, asi starnem. ()

vaava

Skvělý nápad, skvělé narážky na stereotypy lidskosti a osobnosti, skvělé vyvedení situací do extrému - jak taky jinak s Jimem Carrym. Jenže je tady zase ten typyckej a všudypřítomnej hollywoodskej mustr - představení postav; zápletka v podobě lásky; deprese že to vypadá na rozchod; pak jim to ale dojde a už se maj zase rádi; happyend. Když to shrnu, je to krásná inpirativní komedie točená pro blbýho tuctovýho diváka. I já jím ale jsem, žejo, takže 4*. ()

nenet

Tohle byl velmi inspirativní zážitek, zejména pro diváka klidného, dobrodružství nevyhledávajícího, v zásadě dost konzervativního. Prolomit stereotyp a vyrazit docela bezhlavě vstříc novým příležitostem, no, možná by to stálo za pokus :). ()

hrumsrt

Koncept "yes-man" je skvělý, a to ani ne kolik vtipných situací vzniká, ale hlavně proto, kam a jak Vás to posune. Vyhnete se veškerému rozhodovacímu martyriu což ať se nezdá je velká část každodenního času. Není možné skončit v rutinně, naopak zažijete něco nového. Mrzí mě každý, koho při sledování nenapadlo, že by to měl taky zkusit. Nicméně tady narazíte na problém, jelikož pokud žijete normální život, tak těch rozhodnutí buď a nebo, neděláte za den zase tolik. Skvělý námět povýšený hereckým koncertem Jima Carreyho, který v tom balancování mezi humorem a vážnosti potvrzuje mimořádný talent. Jen se neubráním pocitu, že s tak honosnou myšlenkou přišel tak odbytý scénář o nápravě jednoho ztracence. 60% ()

Toustovač

Od začátku velmi příjemná komedie. Jim Carrey se ve svých mimických kreacích poměrně krotí, ze Zooey Deschanel jsem se mohl zbláznit už před lety v jinak průměrném Stopařově průvodci, takže tady také žádné námitky. Ovšem od scény s prezentací "Yes konceptu" se začalo klubat určité rozčarování. Pro všechny podobné filozofie se vžil můj oblíbený termín "New Age Crap". Říkal jsem si, že kvůli tomu jsem do kina vážně nešel. Ale vytrval jsem. K mému překvapení se to totiž srovná a z dřívějších blábolů zbude prostá výzva "Neseďte doma za pecí", pod což se klidně podepíšu. Ve výsledku tedy spíše slabší čtyři... ()

ewing

Dobre som sa pobavil nielen na Carreym ale aj bozskej Zooey ktoru zeriem odvtedy ako som ju videl v nepodarenom stoparovi. Say YES to life! :)) ()

Nekromacer

Já se tedy rozhodně bavil. Carrey zas předvedl, že komedie jsou prostě jeho super stránkou, bez něj by to přiznávám snad nestálo ani za lístek. Trochu mne překvapilo téměř doslova prázdné kino, ale budiž no, premiéra holt už neláká tolik co dřív. Řekněme si jednou dvakrát "YES", zapamatujme "nadávku" "NOMAN" a pojďmě zas kouknout na něco jiného. ()

Spectacle

Bál jsem se předvídatelného příběhu a Carreyho typického hraní, ale naštěstí to tak úplně nedopadlo. Příjemná komedie, která mi zlepšila náladu a já se k ní rád někdy v budoucnu vrátím... ()

ab.dul

Tady je vidět síla osobnosti a hereckého nadání. Jim Carrey tuto komedii dotáhl na mnohem vyšší úroveň, než by si zasloužila. ()

miki68cz

Odpočinkový film s kopou srandy a přitom tak jednoduché a primitivní téma připomínající starší Lhář,lhář. Zooey Deschanel je přirozeně krásná a milá. A Jim Carey??? No to je zase Jim Carey, co se pitvoří a blbne ostošest (úžasná scéna s RedBull party). Asi jsem to po dlouhé době potřeboval, mě se ten film líbil, já se bavil. ()

solaco

Jim Carrey sa po nie veľmi nadšenom filme 23 opäť vracia k role, ktorá mu vždy najviac svedčala. Yes Man má síce vykonštruovaný dej a nie všetky vtípky sú vtipné, nad niektorými som sa čudoval, ale vo svojej podstate je to zábavný film a jeho najväčšou devízou je práve Carrey. Myslím, že nebyť jeho, tak by dopadol úplne inač a možno by nemal také hodnotenia aké má. Starý dobrý Jim Carrey je späť. ()

Cortesz

Konečně někdo v USA natočil vtipnou komedii s romantickou linií, na které film není postaven a odpstil si všemožné fekální a podobné situace. Jim Carrey se zde chová opravdu civilně, nepředvádí žádné ze svých grimas, předvedl skvělý výkon a navíc je zde na první pohled zřetelná chemie mezi ním a Zoey Deschanel. Vtipné situace spojené s všudypřítopmným souhlasem "YES" na vše možné, dobrá hudba, asi si pořídím soundtrack a příjmně vítaný happy end na konec. Jo a také jsem chtěl zmínit, že na Jim Carrey je šíleně vidět jak stárne a nebo se mi to jen zdá? ()

lusa

čistá americká sračka bez nápadu, carrey je asi v prechode, klišé strieda patetické klišé, ja som to asik nepochopila...... 1* ()

koudi

Yes, yes, yes. Jim Carrey se vrátil ke svému stylu a opět si ho přesouvám z bahna do kolonky vynikajících herců. Příjemná komedie, kterou má Carrey ve svém držení od začátku do konce. Nápad a hudba také vynikající. 4,5* ()

honeybunn2

Aj napriek tomu, že humor J.C. veľmi nemám rada, našli sa aj v tomto filme celkom vtipné momenty. Asi najviac ma na filme bavila trocha trafená Zooey Deschanel. 2,5 - 3 hviezdy ()

MrMir

Carrey není co býval. Yes Man je výborně natočený, má výbornou ústřední dvojici a zajímavou zápletku. Nicméně na "carreyovskou" komedii je to prostě příliš komorní film. Ano, má pár skvělých scén, ale na druhou stranu i pár doslova trapných, zbytečných scén, které filmu srážejí potenciál nápadu do ubohého průměru. Né že bych byl úplně zklamaný, ale musím přiznat, že očekávání nebyla naplněna. ()

mdduch

slaby dve hvezdicky, zapletka filmu je trapna az hanba, nevim, proste tam neni nic zajimavyho, konec je predvidatelnej, ty dve hvezdicky sou za tech par slusnejch forku, ale jinak BIDA ()

Meery

Jima Careyho mam veľmi rada, ale nie vždy mi sadne jeho rola... Táto mi ale sadla a prijemne som sa pobavila. Oddychovy film.. ocenujem kreativny napad.. ()

Carrey a McGregor jsou příliš teplí

Carrey a McGregor jsou příliš teplí