danielosbourne

Možná je to tim, že sem druhej díl viděl dřív než první, ale mě to zabavilo. Tak splašenej film už sem dlouho neviděl. Statham dobrý, alespoň trochu slabý děj to mělo, občas sem se zasmál a oceňuju, že to udržuje pořád nějakou akci. Scénář je teda hroznej, ale ty postavy sou dost crazy, takže to ani nevadí. ()

duddek odpad!

Odpad na entou. Po stránce "děje", dialogů i vystupujících postav. Záběry netrvají déle než dvě vteřiny. K zešílení. ()

Misi90

Co k tomu říct? Chaos, akce, humor, no prostě: HIGH VOLTAGE! Podle mě zajimavé pokračování, které zaručeně pobaví, ale na jedničku to bohužel nemá. ()

PußyMagnet

Chev Chelios ukázal v druhém díle, že není radno, když ho někdo fakt nasere. Ujetá šílenost, která ve zběsilosti, rychlosti a sprostých slovech dohání první díl, avšak co do ostatních aspektů se mu nerovná. Film samozřejmě utekl stejně rychle jako první díl, prostě naráz začal, a než se člověk vzpamatuje z nástupu akce, tak už skončí. Skvělá volba, jak zahnat úterní večerní nudu. ()

CjKukis

Výborná kamera,dynamika, Jason a tohle je tak vše. Opět adrenalinová jízda ale proč takhle přehánět? Amy co hází s týpkem po autech? Vysoký napětí? tohle už je fakt ujetý a ten konec?:-D to sem se fakt pousmál ()

Mauric

Ad absurdum - těmito dvěma slovy by se dala vyjádřit dvojka Zastav a nepřežiješ. Při shlédnutí tohoto filmu začíná člověk přemýšlet o psychickém zdraví tvůrců. Některé scény jsou tak brutální a absurdní až se jim člověk musí smát. Celé je to jako jeden dlouhý superakční videoklip(s odlehčenými místy pro hluboký nádech) - ať už po stránce střihové kamerové či režijní. Neberte to však jako negativum. Je to nářez(scéna na dostihové dráze byla bohužel pouze mačkání džusu z vyschlého pomeranče, i když nápad se třením byl sám o sobě zábavný) a nejspíš si ho někdy zopáknu s kamarády, pivem a balíčkem chipsů. Neviděl jsem Stathama, aby si nějakou roli tak užíval a už už jsem si myslel, že při fotbalové vložce vykřikne: "I´m fuckin´ David Beckham". Zastav a nepřežiješ 2 je totální brainwash a mezi spoustou dnešních filmů se stává velmi brutálním, velmi absurdním a velmi příjemným odreagováním. ()

Figy

Lepší tři hvězdičky... bavil jsem se skoro stejně dobře jako u jedničky... jen to prostě trpí klasickým syndromem pokračování... víc všeho! Na druhou stranu se ale pár dobrejch hlodů najde + šílená hudba Mika Pattona :o) ()

Káronoš odpad!

Jednička si mě svou zběsilou jízdou s absencí jakýchkoli retardací děje dostala, zaujímala mě svou originalitou a přímočarým dějem, avšak "dvojka" pouze kopíruje vše co jsme v jedničce viděli či přímo vykrádá. Rádoby cool>/i> Chev "jsem chodící loutka a pozemský brácha termoše" Chelios s trapnými fóry a dementním příběhem, s kterého se tvůrci v každé minutě snaží udělat koulervoucí ()

kwoky

OMG! Na jednu stranu je to pecka, na druhou je to totální kravina. Jistým zvráceným způsobem se mi to ale líbilo. Perfektní kamera. ()

ThomasL odpad!

TRapné od začátku až do konce. Z toho šíleného střihu mě bolely oči ještě asi hodinu po zhlédnutí tehle sračky... ()

Prochy38

Trochu mě mrzí, že nesdílím nadšení AngelAngie. Dvojka se marně snaží navázat na kvalitní temto prvního dílu, ale i když to chytlo slušný začátek, jedná se spíše o solidní paskvil. Je to sprosté jak něco, samé nahé šlapky, krev, střeva a jeden debilnější dialog než druhý. J. Statham je borec, ale tohle už mu nesedí. A. Smart je kočka, ale tady už to nedávalo smysl. Film o ničem. Pokus, který se nepovedl. Škoda. ()

Bingos

Ještě nadupanější než jednička. Oproti této řežbě se zdá, že se v jedničce ještě drželi zpátky, ale tady to tvůrci rozbalili se vším všudy. Soulož na dostihové dráze je absolutní vrchol všech filmových "milostných scén" (když nepočítám porno) ()

Hanes88

Tak sice se snažili navázat na tempo prvního dílu, ale radši ho neměli ani točit. Prostě to bylo úplně to samé a navíc ten děj úplně už přeplácali. Já říkám určitě NE! ()

Haymar

Chev Chelios is back! A to v ještě rychlejší, drsnější, úchylnější, ale taky vtipnější jízdě! Jednička mě parádně bavila ale dvoka mě úplně převálcovala (uchcával sem u toho smíchy). První hodina perfektní! Škoda, že v poslední třetině trochu došla invence. Úplněj závěr už byl hodně „over-the-top“ (a nebýt jeho, dal bych s chutí plnou nálož). Crank je přesně to, co tandemu Neveldine/Taylor sedí (toho se hoši držte a dotáhněte svůj styl k dokonalosti), ale nedejbože, když se pustí do něčeho „serióznějšího“ (viz „Gamer“)!... P.S.: Už se těším na trojku ()

Foxhound#1

Stejně akční, nadupané, zábavné ale o hodně šílenější jak jednička. A možná právě proto se mi to opět líbilo. Pohodová akční jízda na sobotní večery a tak to má být. ()

J*A*M*A*L

Tak pokračování bylo úplně stejné jako minulý díl.Jenom je rozdíl že je to už podruhé na televizních obrazovkách.Já se, ale i tak moc bavil a Jason Statham mě opět moc pobavil a překvapil.Bylo t oopět skvělé pokračování Statham prostě v moderní době má jedny z nejlepších akčních filmů a hodně lidí mi dá za pravdu.I když zrovna toto není podle vašich i ostatních představ.Vím že toto pro silnou většinu není skvělý film, ale mě se to i tak líbilo. ()

ThomasCrown

Videoherný koncept počas zdolávania levelov, dobíjania životov, nachádzania zbraní, bonusov výborný. Avšak samotný film už nemôže tak zaujať, možno až šokovať ako prvá časť, keďže dej je vlastne recyklovaný. Plusom opäť Amy Smart, ale na lepšie hodnotenie nestačí. ()

angloumene

Opravdu hodně nepovedený mladší brácha původního Zastav a nepřežiješ. Jeden by čekal, že když už autoři vymyslí poměrně zábavnou příčinu toho, proč Jason Statham nemůže ani trochu zpomalit tentokrát, nemůžou už nic zkazit. A omyl! Opak je pravdou a to i přes to, že se v tomto filmu nenalézá ani špetka originality. Prvním a snad největším problémem je to, že se občas snaží vykreslit nějakou z vedlejších postav a to se ani v jednom případě ani trochu nedaří, protože všechny se chovají tak strašně nepravděpodobně, až je to neuvěřitelné. Dalším problémem je výskyt scén (pár jich je v průběhu filmu a jedna na závěr), kdy se dějí věci které do filmu ale vůbec nepasují. Osobně to beru jako snahu o nadsázku a určité zesměšnění sebe sama, ale ani v jednom případě se to ani trochu nevede. Celkově nemůžu pokračování nadupané akční časovky hodnotit jinak, než negativně ... 20 % je možná až moc. ()

Lefty86

No tohle??? :-D tohle pripominalo Quentina Tarantina po pul rocnim tazeni po festacich a drogovych orgiich. Presto prese vsechno me to nejak bavilo, je to teda silenost nad silenosti , ale pobavi a i jsem se parkrat zasmal :-D ()

Strandmon

Dvojku schazuje několik opravdu nepochopitelných scén, které neměli vůbec žádnou logiku!. Já miluju akci a tu dobrou vždy ocením, ovšem zde je velice průměrná občas i zdárný podprůměr. Ve filmu aspon jede Jason Statham a Amy Smart, kteří jsou spolu skvělý a šlape jim to.! Oproti jedničce se tu toho tolik nepovedlo a z neuvěřitelné jízdy je průměr. ()

Blonďaté posily

Blonďaté posily