Jednou za sedm let se v náhodně vybraném městě koná „Turnaj zabijáků“: souboj na život a na smrt mezi třiceti špičkovými nájemnými vrahy z různých koutů světa. Poslední, kdo přežije, získá 10 miliónů dolarů. Titul jedničky ve svém oboru navíc otvírá cestu k prestižním zakázkám. Nepřetržitý přenos z jejich klání sleduje skrytou kamerou skupinka miliardářů, kteří si vsadili na vítěze. V drsném akčním thrilleru předvádí světová zabijácká elita to nejlepší ze všech možných disciplín. Turnaj zabijáků je nejen příběhem lásky, zrady a pomsty favoritů krvavého zápasu o přežití, ale také vykoupení. To když si konečně uvědomí, jakou má život cenu... (TV Nova)

svist10

Příběh je stupidní, největší hvězda Carlyle hraje jako ochotník, pointa předvídatelná od dvacáté minuty a akce pouze fajn. Tenhle film je skutečně strašný. Hvězda za akci a Kelly Hu. ()

chosan

Tak tento film je opravdu hodně dobré maso! Mě se to líbí! Zabijáci fajn a přestřelky, příběh a vše co má být je dost dobré dávám 80%. ()

Neel

Tak tohle je přesně jeden z těch akčňáků, který nemusím. Ano, vražedkyně ochraňující kněze, byla vskutku fascinující, ale co ty explodující hlavy a posléze celá těla? Já nechápu potřebu filmařů, čím víc krve tam naflákáme, tím je to lepší a akčnější... Proboha, buďte už konečně někdo originální. ()

Trescha

Námět sice trošku obehraný,ale vždy s předzvěstí nadupané akční jízdy.A tady se to daří naplnit,jedna krvavá akce stíhá druhou.Je ovšem fakt že ke konci trošku dochází Mannovi dech,např.zrychlené vybití zhruba třičtvrtiny soutěžících během jednoho dojemného cajdáku.Ale i tak silnější průměr a v rámci žánru dokonce lehký nadprůměr;-) ()

montel

30 nejlepších zabijáků světa, se utkává v turnaji, ve kterém může přežít pouze jeden, který získá slávu a bohatství. Pravidla žádná nejsou....Jiný děj to ani moc nemá,ale pokud dokážet vypnout mozek, myslím, že se pobavíte stejně jako já. Je to takový mladší brácha filmu Zabij nebo budeš zabit. Prostě akční odvaz. 60% ()

Tomulka odpad!

Hrozná sr.... !!! akce nepropracovaná, dialogy (ne že bych u podobného filmu nějáké čekal) hrozné. Hlavní postavy (snad kromě francouze) úděsné. Původní nápad dobrej opsanej ale dobrej avšak zpracování strašný, žádná propracovanost ,posloupnost, detailnost, vtáhnutí do děje prostě nic. Když je zápletka založena na zabíjení a akci tak proč do toho tahat nějáký sentiment, víru atd. Kněz co chlastá a kleje a stále káže. No děs. A ten konec ten tomu dal fakt hřebík do rakve. ()

MovieDevil

Jejda, to byla mizérie. Ať hledám, jak hledám, nic pozitívního na tomto filmu nenacházím. Ztráta času. Podotýkám, mám rád akční filmy. ()

Caesius S.

Akčňák s chytlavým námětem, ale bohužel nepovedeným provedením. Dějově vybrakované, pokud neberete v potaz klišé pomstu Vinga Rhamese a snahu o nápravu sebe sama v podání asijské jakuza vražedkyně. Akce jsou přehnané a nepromyšlené, zejména mě dostala bitka v kostele. Holka, která má 50 kilo i s postelí, si rozdává tvrdé rány s nabouchaným army rusákem, ten s ní hází o zeď a topí ji ve svěcené vodě, ale jak to bývá, asijská Xena chytne druhý dech a chlapáka efektně zabije. Nevím, jestli se lidi na takové pitomosti rádi dívají, nebo proč se takové scény vůbec točí. Mým tajným favoritem na záchranu filmu byl Robert Carlyle, ani ten však neodvedl svůj obvyklý skvělý výkon. ()

kecka007

Mě to bavilo. Sice pomalý rozjezd,ale šlo to. Film který ani trochu nešetří na pořádných jatkách,litrech krve a useknutých prstech. Škoda Scotta Adkinse mohl se předvést více. Zdá se mi,že jediný režisér kdo umí naplno využít Scottův potenciál je Isaac Florentine. Jinak Kelly Hu je skvělá i ten ,,Francouz" stojí za zmínku. Není to nějaký supertrhák ale je to dobře provedené Béčko.4* ()

MJI

Dobře rozjeté s potenciálem na 3*, možná 4*. Ale čím dál víc se to mršilo až téměř k nedokoukatelnosti. Opravdu škoda. ()

Pythonator

Akční béčková hollywoodská bejkárna. Cože? To není z Hollywoodu? Opravdu? No to se Angláni zase jednou poameričtili. Jediný rozpoznatelný britský prvek ve filmu je Robert Carlyle jako zajímavý kněz. Bůh ho musel potrestat tak, že sežral co neměl. Jeho postava je docela originální prvek v jinak běžné vyvražďovačce. Ten nejpříjemnější prvek je však přítomnost exotické kočičky Kelly Hu. Cože? Ona měla v době natáčení čtyřicítku na krku? Opravdu? No to je k nevíře, jak její nadpozemský půvab ne a ne zestárnout. Její postavě napravené vražedkyně s výčitkami svědomí jsem jednoznačně držel celou dobu palce. ()

Pharao20

Sú akčné filmy pri ktorych musite vypnúť mozog aby ste si mohli užiť akčnú zabavu. V pripade tohto filmu to nepomôže lebo aj s vypnutym mozgom sa neda prehliadnuť tá neskutočná kopa nelogickostí a celkovej demencie snimky. Ja osobne im nemozem odpustiť to že zabíjanie je v tomto filme rovnaká samozrejmosť ako cistenie zubov. Úplný odpad - jedna hviezda za sexy cinanku ()

Stinger78

Klasické schéma o skupině jedinců, která bojuje o vítězství tím, že ostatní musí zemřít. Vítěz bere majlant a na to všechno se dá sázet. Na tom se už asi nedá vymyslet nic nového. Slušná oddechovka se dvěma naprosto luxusními scénami (přestřelka v baru, kde to Somerhalder bere jedním vrzem i s nahotinkami a pak scéna na benzínce s naprosto vyklidněným pumpařem, kterého nerozhodí ani střeva na stěně a v gulášovce, kterou si právě ohřál). Postava ukňouraného kněze mě ale neskutečně štvala, chvílemi jsem doufal, že to do něj Kelly Hu napere... Konec klasický, takže se vlastně nekonalo žádné překvápko. Na jedno puštění ok. ()

Whovian

Ultrabéčkovitý béčko obsahující spoustu hlav rozletujících se na kaši, zbytečný kýble umělé krve, absurdní scénu v baru a spoustu dalších úletů, hroznou postavu kněze a naprosto debilní konec. Jo a taky epickýho Iana, který je jediným důvodem proč sem dala jednu hvězdičku a ne odpad. ()

teseth

Zdařilý akční výplach, který ztroskotal na jedné nepovedené věci a tou je Carlyle. Jeho postava je nudná, nezáživná a hlavně naprosto nefunkční v tomhle schématu. Toho kněze alkoholika jsem mu prostě nežral a působil na mě rušivým dojmem. ()

B.e.r.n.y

K tomuto počinu jsem se dostal náhodou na jedné akci s přáteli a moc jsem si od něho nesliboval. Nicméně vyklubalo se z něj slušné béčko s parádními efekty, ozvučením a s hereckými výkony jsem taky problém neměl. Nicméně, ani v tom alkoholovém rauši mi neunikly logické "kiksy"... (Zejména ve scéně v autobusu) 60% ()

Cruise nepovede nových Sedm statečných

Cruise nepovede nových Sedm statečných