Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

Maki89

tak potencial ocividne ostal v traileri a Meganinom vystrihu....tento film ma bohuzial poriadne sklamal... scenaristka si asi vsetko dobre vyburila na Juno a hold na Jennifer uz neostalo nic.... skoda, napad sa mi pozdaval.... 3/10 ()

oveckaoa

Když vypnete mozek a přestanete ho používat tak se na to dá koukat kdž ne tak to nedáte dialogy jsou šílené a některé scény též (největší borec po tom co ztratí kamaráda má jediné starosti o to aby si zapíchal :-)) a x podobných scén. ()

lennyd

Jsou to nejlepší kámošky - ale málo kdo by tomu věřil. Sexy kočka Jennifer (Megan Fox), která si o kolo každého prstu může omotat deset chlapů a šedá myška Needy (Amanda Seyfried), která je vděčná za každou dávku přízně. Životy obou dívek se ale změní po návštěvě jednoho baru - kde vypukne požár, ze kterého jen tak tak vyváznou, a navíc je Jennifer "obětována" kapelou vyznávající Satana. Ale Jennifer nezemře, alébrž se v ní probudí démon, žíznící po lidské krvi - a to hlavně chlapecké ... Na Megan Fox se docela dobře kouká (dobře, když zrovna není celá od krve a nezvrací podivnou černou hmotu), a i tak Amanda Seyfried není až tak nehezká, jak se v tomto filmu tváří. Jinak jde o typickou pubertální vyvražďovačku s pár dobrými nápady a předvídatelným koncem. Nic co bychom již tisíckrát neviděli jinde, akorát okořeněno právě Megan Fox.. ()

KitFisto odpad!

Strašná sračka uplně o ničem. Pokuď můžete radši to nezapínejte. Megan Fox je úplně otřesná a zbytek je taky tragický ()

Raven0

Holky jsou nutné zlo, vysávají chlapům životní energii, spoutávají je okovy jménem vztah a ničí jejich osobnost. Naštěstí ale nemají tesáky a neživí se našimi vnitřnostmi jako arcimrcha Jennifer. To už by bylo moc. Pokud jde o film, musím říct, že je to snůška všech možných blábolů bez hlavy a paty. Logiku nehledejte. Ale na druhou stranu je to velmi zábavná blbina. Hlavně díky parádním hláškám. Jo a jsou tam sexy buchty. ()

Playman

Nemůžu si pomoct, ale já jsem se u Jennifer's body náramně bavil. Je to vlastně celý holčičí film. Jedna holka má holka, druhá jí ho přebere, chci říct sežere. On to vlastně není ani horor, je to teenage romantická komedie převedená do toho nejextrémnějšího extrému. Celý film je postaven, ehm na Megan Fox a jejím těle, vizáží, jejím EVIL levelu. Kdy se z trochu namyšlené žhavé mrchy, která ovšem je i vcelku normální, zajímají jí normální věci a má dostatečné sebevědomí (kdo by neměl, v jejím případě musí mít snad na své tělo zbrojní pas - a hraje v podstatě sama sebe), stane super zlá, démonická žhavá mrcha. A nevim co proti vystupování Megan Fox někteří mají. Kdyby mluvila chytře jako prezident spojených států, asi by si jí nikdo ani nevšiml - je to v podstatě normální herečka. Celý démonický film je podbarven zajímavě vybranou hudbou, a dle mého názoru je dobře napsán, je v něm spousta luxusních hlášek. Diablo Cody, scénáristka filmu Juno, za něhož dostala oscara, si zde vlastně léčí své mindráky. Je to vlastně chytrá metafora, útočí proti nám, mužům.To chlapi dělají z žen zrůdy. (Partička hudebníků - kapela, která nemá moc úspěch se rozhodne vypomoci si pomoci satana a pro svůj úspěch obětují pannu, prostě jí využijí, a s jakou láskou a humorem pak naší Megan kuchnou - úspěch zaručen. Jenže Megan panna není od základní školy a tak se z ní promění démon, který má hlad - prosté). Jo celé to zní jako pěkná ptákovina, ale věřte nebo ne, stojí to za to. :) ()

uiu

Opět film, který je v ČR brán jako brak a v USA je kultem zvláště v době Halloweenu. Sice se mi zprvu nelíbil (opravdu jsem v roce 2009 nebyla na něco takového připravena), ale každým rokem snímek zraje jako víno a aspoň jednou ročně si jej ráda pustím. ()

_DAVE_

Teenagerská vyvražďovačka filmařsky téměř na pokraji sračky. Megan Fox neukázala ani cycek, přesto se na ni kouká dobře.. No nestálo to za nic. .-) ()

Bobik9

Obrovské zklamání! Komedie? Asi 4 vtipy za celý film. Fantasy, budiž, ale k opravdovému fantasy to mělo hodně daleko. Horor? Vůbec! Žádné napětí, žádná lekačka, sice trocha krve, ale člověka to ani za mák nevystraší. Děj, scénář i celý nápas vlastně - děs a hrůza! Sice spousta mladých hvězd v čele s Megan, Amandou a Brodym, kteřím odvedli svoje, ale nezachránili špatný film. Megan se tam sexy a dá se na ní koukat, Amandě může zase člověk fandit a Adam Brody je zkrátka můj oblíbenec a je výborný v každé roli. Jediné co musím ale hodně vyzdvihnout je soundtrack filmu, ten se rozhodně řadí mezi špičku. ()

Duoscop

Kdyby si tady ušetřili pár trapných hlášek a nesnažili se z toho dělat komedii (i když jim to moc nevyšlo), tak by to bylo o dost lepší. Měli z toho udělat čistokrevný horor s otevřeným koncem (v závěrečných titulkách to odmítli) a asi bych hvězdu přihodil. A Megan Fox je pořádná kost. ()

venison

Nechápu, že mě tenhle komediální horůrek svého času úplně minul. A proto, když na něj v podcastu holky z Opravdové zločiny narážely, nemohla jsem si nepustit. Dneska už to nemá ty grády, ale tehdy to muselo být fajn béčko s hvězdným (zejména ženským) obsazením. Příjemé překvápko pro mne byl můj oblíbenec Chris Pratt v miniroličce. Fajn relax pro fandy žánru. ()

hroubek

Na tenhle film jsem se těšil ale ve výsledku to nedopadlo ani dobře ani špatně.Problém je podle mě v tvůrcích kteří sami nevědí zda to myslí s filmem vážně nebo točí komedii.Megan Fox splnila svou roli dobře aby taky ne být sexy od ní není tak těžké.Amanda Seyfried měla smůlu,že dostala roli ve které vypadá jako protivná holka.Ale i přes všechno co jsem napsal jsem nemohl víc vychutnat konec a pointu. ()

Timak

Nečekal jsem, že můj tisícítý hodnocený film bude takováhle kravina ... Megan neuvěřitelně sexy a Amanda bez brýlí k nakousnutí. Za každou holku jedna hvězda. Jinak nic než bezduchá ztráta času ()

demented

Jenniferino telo je nepochybne krásne, ale film bol pre mňa sklamaním (podobne ako svojho času Teeth). Hlášky parádne, ale absencia akéhokoľvek gore a dej tiahnuci sa odnikiaľ nikam. Škoda. ()

PetrPan2

Megan Fox sice není nejlepší herečka a jen Bůh ví zda si na ni za pár let, až zestárne a přibere pár kilo, někdo ještě vůbec vzpomene..., ale v současné době si nedokážu představit nikoho, kdo by byl v roli smyslné sukuby požírající jednoho nadrženého puberťáka za druhým lepší... Tenhle film je strašidelný, zábavný a sexy podobně jako byly horory zlatých 80.tých let... věřím, že nezapadne :o) ()

zdenny

Ne klasická studentská vyvražďovačka se sexy Megan Fox coby vražedkyní, na které mi ale něco chybělo. Viděl jsem to asi před dvěma týdny a chtěl jsem tomu dát dvě hvězdy. Když nad tím tak ale přemýšlím, zase tak špatné to nebylo. Jako víkendová zívačka to ušlo. ()

Danny F.

Hmm, co k tomu dodat? Pro mě naprosto lehce nadprůměrná filmová blbůstka. Efektně by to nebylo vůbec špatné, ale chybělo tomu šmrnc, atmosféra, která by film rozjela na plný plyn. Nedělo se tak, proto hodnotím dosti nespokojen. Megan Fox coby posedlá ďáblem byla v protivnosti nepřekonatelná. 60% ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)