Chovat se špatně ke svému okolí se nevyplácí. Své o tom ví drsný hokejista, který musí za trest jeden týden plnit povinnosti tajemné Víly Zuběnky... Derek Thompson (Dwayne Johnson) je drsný hokejista, který s oblibou vyráží svým spoluhráčům zuby. V hokeji se mu kvůli zranění právě moc nedaří, a tak není dobře naladěn. Vzhledem k jeho nemilosrdné pragmatičnosti jsou mu lhostejné naděje a sny malých fanoušků. Když jednoho dne téměř přesvědčí dcerku své přítelkyně Carly, že neexistuje víla Zuběnka, dochází trpělivost nejen Carly, ale vzbudí to velkou nevoli také v pohádkové říši. Derekovi je udělen speciální trest - na jeden týden je proměněn ve vílu Zuběnku se vším všudy, tedy včetně nadýchaných křídel a magické hůlky. Zpočátku má Derek velké potíže, nemá nejmenší tušení, jak si poradit s křídly, snaží se být nenápadný, ale moc mu to nejde. Postupně se však učí kouzla od svých okřídlených nadřízených a přichází na to, jak zvládnout vílí povinnosti. Ba co víc, začnou se mu vybavovat jeho dávné dětské sny... (HBO Europe)

warrenur

Nemozem si pomoct, ale nikdy by som neveril, ze Johnson je schopny tak vyborne zahrat v komedii. Naviac za "vilu zubejdu". Stale sa nieco deje, clovek sa nenudi, naopak, vyborne som sa zabaval pri reziserovych napadoch. Slabsie styri alebo silne tri - pri takomto ojedinelom "vystrel z motyky" to treba ocenit. Ti, co mate male deti, nenicte ich sny. :) ()

ViktorEl

Chápem, že natáčajú filmy aj pre deti, ale prečo tam hrá Dwayne Johnson to už nechápem. Prvých 30 minút je príšerných, keď som videl Johnsona ako zúbkovú vílu, tak som to chcel hneď vypnúť, ale náhrada za film nebola, tak som to musel pretrpieť. Ťažko sa mi hodnotí film určený pre deti, ale aj tak je tam podľa mňa až príliš veľa klišé, trápnych scén a málo vtipov. Ja som to síce dopozeral do konca, ale teraz by sa mi zišiel prášok zabudnutia. 35% ()

Gastovski

Celkem pohodová rodinná komedie. The Rock je víla k pohledání a vtipných momentů je tu až až. Občas sice silně dětinské, ale myslím, že i dospěláci si tu přijdou na své a přežijí projekci bez duševní újmy. ()

KayTee

Český dabing naprosto příšerný - zoubkový skřítek?? WTF? Ale věřím, že v originálu to za ty 3 hvězdy stojí. ()

KosiR_ksr

V Americe asi rádi vidí své oblíbené drsňáky v roli rodinný typů (ideálně v šatech) a tentokrát to padlo na Dwayna Johnsona. Jde o plytkou a lacinou americkou zábavu, ze které stupidita jen čiší. Musím ale přiznat, že i pár opravdu vtipných okamžiků a dobrých nápadů se ve filmu najde. ()

tyna97

Tak tohle mě překvapilo moc. Jen jsem si řekla, že se na to podívám, abych zahnala nudu. A byla to nejlepší věc, co jsem mohla udělat :) Hodněkrát jsem se nasmála a blíže poznala a oblíbila si Rocka :3 ()

Bozvav

To byla taková blbost, až to bylo fakt dobré. Spousta srandy, dobrá muzika a i trochu té romantiky. Lákává jednohubka na deštivé odpoledne. Za mne 50%. ()

Monisek

Blbost na entou :-) Zasmála jsem se všehovšudy asi 2x... Druhá hvězda za Setha MacFarlana, ten mě tu mile překvapil.. ()

NGP

Dwayne Johnson jako zubní víla? Je to směšné až legrační. Pravdou ale je, že se u toho nehorázně zasmějete. Je to pohádka o tom, jak je důležité neztrácet naději. Takových jsou mraky. Tahle se možná vyznačuje tím, že hokejistu s největším počtem minut strávených na trestné lavici přezdívají Zubní vílou, a ironií osudu se ní stane. A jinak rodinné komedie by se měli brát s nadhledem, a vůbec neřešte, že víly mají křídla z papíru, je to srandovní. ()

Vakomlok

Až se tomu sám divím, ale na pár místech jsem se slušně pobavil a celkově film dost předčil moje očekávání. ()

PDcz

2** udělujeme 2 bodíky Plán: nemyslet, odpočívat.. [X] Akce: kouknutí na tenhle film [X] Cíl: splněn [X] Jenom si už nepamatuju co mi to chtělo vlastně říct.. [X] Odpuzovač koček a psů fakt funguje :-) Na sirénu naši chlupáči dobře nadskočili.. ponaučení pro příště, DTS moc řve... ()

Olík

Nechme se překvapit, čím příště Dwayne Johnson oblaží naše životem utrápené duše. Dneska to zkusí jako stárnoucí hokejová hvězda, která si odpykává svůj trest nevědomosti jako obřím bicepsem obdařená zoubková víla. The Rockovy nelze upřít jistý komediální talent, ale hora svalů s křidélky oděná do růžových šatiček…….no to nevím!?!? ()

drankeryth

V pohodicke naivna komedia, kde to Dwaynovi Johnsonovi ide. Celkom podarena situacia bola, ked Derek pouzil prasok na zabudnutie pre celu rodinu, kde isiel pre jeden zub. Fakt niektore dialogy tam boli na zasmiatie a hlavne tie oci psa boli uletene:) Takychto drobnych detailov na zasmiatie je tam poviacej vo filme. Film je skor pre deti, ale mne to nevadilo a nerobilo mi to problem pozriet. ()

texa odpad!

Nemůžu si pomoct, ale chlap jako hora jako baleťák s křídlama, to je i na mě moc. Tohle bych svým dětem teda nepustila. ()

char_t

Nevěřil bych, že The Rockovi sedne víc poloha víly, než toho hokejového drsňáka :-) Námět trochu infantilní, ale nakonec to nebyla zabitá hoďka a půl, takže OK. ()

Octane

Rodinná komedie kde v hlavní roli hraje The Rock lehce úchylnou vílu Zuběnku. Aspoň je vidět, že Dwayne Johnson, tím že vzal tuhle roli ukázal, že si ze sebe dokáže dělat i docela srandu. ()

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

01.07.2021

Herec Dwayne Johnson je dnes možná považován za akční superstar, čas od času se ale nebojí i trochu odvázat a natočit jednoduchou dětskou komedii typu Víla Zuběnka. A jeho nejnovější snímek od… (více)

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

21.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou… (více)

The Rock je víla Zubnička

The Rock je víla Zubnička

02.03.2008

Tady už končí sranda. Dobrá, i Arnold a Sly to zkusili v komediích, ale tehdy už za sebou měli pěknou řádku tvrdých akčňáků. Dwayne Johnson se však v akčním žánru nestihl ani ohřát a už je z něj… (více)