Výřečný Jack McCall řekne cokoli, jen aby dosáhl svého. Když se ovšem pokusí podvést jednoho duchovního guru, zjistí, že jeho život závisí na kouzelném stromě o tisíci listech… jeden za každé slovo, které mu zbývá. Jack teď musí přestat mluvit a přijít na nějaký nekonvenční způsob komunikace, nebo to má spočítané. (Magic Box)

Deb

Docela sranda koukat na to, jak Eddie Murphy může říct do konce života jen 1000 slov. Pobavilo mě to a to mi stačí. Nic víc jsem od filmu ani nečekla. Celkově doporučuji jako odpočinkový film. ()

Searison

Prvních 30 minut se táhne jak "Jágrovo žvejkačka" , ale potom to celkem uteče. S Eddiem jsem viděl i horší filmy, kdo od něj již nečeká žádný zázraky tak se celkem i nasměje. 55% ()

Psycho.R

Nechci říct, že je to velkolepej návrat. To určitě ne, ale je to konečně komedie, která je hodna komika Murphyho kvalit. Ke konci je dokonce vidět i nějaký herecký talent. Zajímavé je vidět film založenej na nemluvící hlavní postavě, když právě její představitel se proslavil rolí ukecaných černochů. Být film delší a kdyby tu délku utáhl, dal bych v rámci jeho posledních filmů 4*. ()

Oonika

Musím se přiznat, že když jsem viděla jméno Eddie Murphy, už jsem se tetelila, jak to zdrbnu za zhovadilost a vulgaritu. Ale jaké bylo mé překvapení, nic takového se nekonalo.... :-) Řekněme, že ten konec byl vcelku dojemný a asi i poučný... Jenže... Celé to bylo nudné a nudné a ještě jednou nudné. ()

milhouse333

Povedená oddychovka, kdy si padající hvězda Murphy sice nepolepšil, alespoň se zastavil... :) Nízké hodnocení a výkřiky o tom, že je to sračka od mnohých zde, jsou přehnané. Je to průměrné, béčkové, lehce komediální drama s klasickýma Murphyho grimasama. Je dobré si prostě jednou pro vždy uvědomit, že Murphy není zárukou trháku, na který se třepeme... ()

netWoor

Eddie chce vytěžit maximum z toho co umí nejvíc, nicméně zde se mu to absolutně nepovedlo (jako již mnohokrát od dob BH cop). Vtip jsem nenašel žádný, jeho způsoby obcházení mlčení jsou hloupé a nudné, stejně jako postavy okolo. Možná bych byl ochotný dát druhý bod za tři minuty filmu, kdy trochu zvážní a možná nás donutí se zamyslet, ale jděte na film kvůli třem minutám, není-li tam svlečená nějaká nóbl krasavice ... ()

Eventyrer

Nebolo to ani vtipné (akurát tak pre päť ročné dieťa a moju dvadsaťštyri ročnú sestru), dráma bola až prehnane dramatická a násilne tlačená cez divákovu pravú chlopňu a koronárne artérie až do centra srdcového svalu. Bolo cítiť prehnanú snahu o súcit, no zlyhalo to na plnej čiare. Eddiemu Murphymu počas celého filmu nie je jasné, že má menej mleť papuľou. Nakoniec mu to docvakne len preto, aby mu zostalo už len tých pár slov na vyjadrenie niečoho srdcervúceho a podarovanie platne Beetles chlapíkovi za pultom. Nebudem ďalej plytvať slovami tak len poviem: Americká sračka se vším všudy. ()

Shaleman

Za jiných okolností, s jiným tvůrčím týmem a jiným hlavním hercem to mohlo být perfektní drámo s hororovým nádechem. Takhle je to lepší podpůměr pitvořícího se Eddieho Murphyho. ()

ZnalecH

Slova jsou důležitá, abychom mohli vyjádřit své pocity, nálady a názory. Ale pokud říkáme něco a nepodložíme to činy, tak to jsou jen prázdná slova. Já sám jsem si to na dva dny zkusil a zjistil jsem, že to vůbec není jednoduché. Tento film je brilantním záznamem toho, že pokud používáme prázdná slova, tak o všechno nakonec přijdeme. Proto je důležité podpořit slova důvěry klíči, slova kamarádství objetím a slova lásky květinou. Nezapomeňte na to a občas jen naslouchejte, ať vaše kroky nesejdou z cesty a vy neztratíte směr své cesty. 90% ()

Likan7

Klasický komediální béčko o tom, jak bastard musí skrze komediální eskapády dojít sebeuvědomění a změnit se. Jako vždy je nejlepší prostřední část, kdy Eddie jede na 100%, jenže poslední půl hodina je už klasický drama a začne se řešit láska, rodina a víra a celý to jde neskutečně do kopru. I když má film krátkou stopáž, tak poslední půl hodna je neskutečně dlouhá a totálně nezajímavá. Má to fajn scény, sympatickýho Murphyho, který se pro tyhle role narodil, ale ve výsledku to je dost těžká nuda. ()

Veronica27

Eddie Murphy byl skvělý a jako vždy velice vtipný, takže jsem se super zasmála.Film nám má určitě co říct, jaký význam mají slova.Myslím, že kdybychom všichni měli takový strom, určitě bychom lépe přemýšleli nad tím, jaká slova zvolit, co komu říct.Hold, slova jsou mocná. ()

Lilien

ďalšia s radu zbytočných a málo vtipných komédii, ktorá dokazuje len to že Eddie Murphy patrí do starého železa. ()

TommyDiamond

Nevím jak zde někdo mohl napsat, že film je podobný filmu Lhář,lhář. To je nesmysl! Eddie Murphy mě už asi žádným filmem neoslní. Jeho komedie jsou vážně nehumorné a snaží se ze mě zbytečně vyloudit alespoň trochu toho smíchu. A tento film je toho jasným důkazem. Celkově 20% ()

Talina

Nevěřila bych, že se to stane, ale opravdu bylo pár scén, které mě dojaly...ve filmu, kde hraje EDDIE MURPHY! Asi vážně stárne a tak se dvakrát zamyslí, než kývne na nějakou roli...a to je dobře! Ikdyž je to docela neoriginální příběh, s Eddiem mi to fakt nevadilo a možná to v budoucnu ještě párkrát zkouknu ! ()

.killer.

Slabší, než jsem čekal. Myšlenka je dobrá, ale možná tak na krátkometrážní filmeček. V 90-ti minutovém filmu už to prostě nefunguje a v podstatě se budete dívat častěji na hodinky, než na Eddieho. Krom toho této "komedii" schází jakýkoliv vtipný moment, povedenější gag, nebo cokoliv jiného, co by vám vykouzlilo úsměv na tváři. Kdyby to bylo celé uchopené jako čisté drama, mohlo by to být lepší. Po technické stránce asi nelze nic vytknout. ()

Expertt

Film je skutečně dost podprůměrnej co se týče děje..jidiný co táhne je Eddie. Díky jeho osobnosti ten film má šmrnc, ale zároveň je o ničem. Občas zazněj nějaký docela vtípky, který ovšem střídaj i nesmyslně konstruovaný pasáže...Co je nutný kladně hodnotit je prostředí na takový film. ()