Výřečný Jack McCall řekne cokoli, jen aby dosáhl svého. Když se ovšem pokusí podvést jednoho duchovního guru, zjistí, že jeho život závisí na kouzelném stromě o tisíci listech… jeden za každé slovo, které mu zbývá. Jack teď musí přestat mluvit a přijít na nějaký nekonvenční způsob komunikace, nebo to má spočítané. (Magic Box)

Artass odpad!

Fuj, fuj, fuj. Hanbil som sa prvú polovicu za ten fekál humor, v druhej som bol celý polepený od hollywoodskej ružovej sračky. ()

dukeforever

Hodnocení pojaté jen jednou či dvěma hvězdičkami spíš ukazuje na samotné IQ kritiků. Opravdu povedená komedie, která vás pobaví i nechá se nad sebou opravdu zamyslet. Dobrá práce a pořádně pořádná komedie!!! ()

fabregas1

Eddie Murphy mě opět nepobavil.Jo Clark Duke,to je jiný týpek,ten byl peckovní.Hvězdu dávám právě za Clarka Dukeho,za to,že Eddie Murphy prostě nestárne a za příběh,který mě dokonce i dojal. ()

ELDoctorow

V rukách niekoho schopného a inteligentného mohlo ísť o výborný film, niečo v štýle Stranger Than Fiction. V rukách niekoho priemerne schopného a priemerne inteligentného mohlo ešte vždy ísť o dobrý film, niečo v štýle Click. V rukách niekoho neschopného a polodementného z toho je nezaujímavá sprostosť, presne ako A Thousand Words. Ale ja som to čakal, vedel a bol si toho vedomý. A ak by som aj bol mal nejaké pochybnosti, či kdesi v najskrytejšom kúte môjho tukom obrasteného srdca žijúcu iskierku nádeje, že tentokrát sa snáď mýlim, tak by ma z toho veľmi rýchlo a silou pravého háku Vitalija Klička, boli prebrali už úvodné titulky, v ktorých sa na pozícii producenta skvie meno Nicolas Cage... ()

Labacan

Tak vážení, Eddie Murphy je späť. A neprdí, negrgá, on dokonca hrá!! Len tak ďalej.. :) Koniec bol na mňa už trochu moc presladený, ale inak som sa bavil..:) ()

Epco

Ďalšia zbytočná moralita v ktorej navyše Eddie vymení svoj guľometný prejav za grimasoidnú mimiku ala Jim C. Ale ani to mu nepomôže a tak si Eddie môže odškrtnúť ďalší smer, ktorým by pokračovať nemal. ()

Poga

Preboha, 88 minút patetickosti, emocionálneho vydierania a preplácania klišé na klišé. Eddie Murphy natpčil takmer všetky svoje dobré filym v 80.rokoch. V 90.rokoch točil sprostosti, sem tam sa síce niečo podarilo. Ale teraz ? Really ? 1/5 Pekná hudba a kamera. ()

Gyl

Námět náhodou docela dobrý. Jak o tom někdo může říct, že to je sračka, to fakt nechápu. Jedině, pokud má nasráno v hlavě. Situace, kdy se největší, nejarogantnější frajeři, které tahle země nosí, dozví, že jim nezbývá moc času a začnou žehlit svůj život, je naprosto reálná. Spousta lidí má třeba nevyléčitelnou chorobu a snaží se spasit podobně, jako Jack z tohohle filmu - dají charitě peníze a hodinky a myslí si, že je to zachrání. Ale až když jde fakt do tuhýho, tak zjistí, že mít urovnané vztahy a správný žebříček hodnot, je daleko důležitější, než rozhazovat balíky peněz. Metafora s opadávajícím stromem je navíc opravdu vtipná a originální. Šetření slovy vede k absurdním situacím s přítelkyní, nebo při objednávání kafe v kavárně. To byla asi nej scéna :-). Navíc všichni okolo mluví dost na to, aby z toho nebyla němá groteska. ()

Pythonator

Eddie Murphy je zpět. Už se mi pomalu začínal zajídat, ale tento film na to šel chytře. Namísto aby nás zahrnuli hromadou Eddieho keců, tak ho donutili zavřít hubu a mlčet. Mlčeti zlato. Eddie funguje jako mlčící komik daleko lépe než jako fasttalk komik. Mrzí mě, že film nevidělal a že se lidem nelíbí. Je to rozhodně jeden z nejlepších Eddieho filmů a po té hromadě sraček, co točil v novém miléniu je to učiněný poklad. Žádná negerfekal komedie, ale moralizující příjemná komedie s duchovním poselstvím. Jistěže je to i otravné a patetické, ale pořád je to sranda. Kerry Washington to ozdobí scénou v sexy prádle, kterému Eddie odolá, zatímco každý jiný chlap by v takové situaci vyplítval pěknou hromadu listí. No a třešničkou na dortu je vynikající Clark Duke, který skvěle doplní humornou složku ve scénách, kde nemůže Eddie mluvit. Lehce to nadhodnotim, když se to tu tak shazuje. ()

P@\/EL

Ucházející komedie se zajímavou fantastickou zápletkou nenabídne až tak výrazný a zapamatovatelný děj, jak by se dalo očekávat. Je tu pár podařených situací, ale celkově se mi zdá, že komika krapet vázne. Eddie Murphy zde hraje v docela netradiční poloze, moc toho nenamluví. Závěr je dost předvídatelný, nicméně řekněme si na rovinu, že tyhle filmy ani jinak končit nemůžou. ()

zeromen

Po velice dlouhé době, konečně film s Eddiem který je opravdu výborný a výjimečný. Film bez chyby ukazuje dnešní podělaný urychlený svět a Eddie v něm fantasticky zazářil. Vskutku dojemný a vtipný. ()

Signore

V podstatě je to klišovitá převážně neoriginální hloupost, ale: 1. mám rád Eddieho a 2. adekvátně - na rodinnou komedii "s poselstvím" - jsem se zasmál. ()