Výřečný Jack McCall řekne cokoli, jen aby dosáhl svého. Když se ovšem pokusí podvést jednoho duchovního guru, zjistí, že jeho život závisí na kouzelném stromě o tisíci listech… jeden za každé slovo, které mu zbývá. Jack teď musí přestat mluvit a přijít na nějaký nekonvenční způsob komunikace, nebo to má spočítané. (Magic Box)

Ex_Machina

„Ak by sme mali len 1000 slov, ako by sme ich využili ? “ Každý z nás inak. Ale ja s takým veľkým nasadením ako veľký je úsmev Kerry Washington. Bodaj by sme mali všetci svoj strom, ktorý by nás donútil byť lepším človekom a ak by sme sa o to nesnažili, tak by nám to pekne zrátal. Poznám ľudí čo by si zaslúžili aj tri také stromy. Arogantný Eddie Murphy to zažije na vlastnej koži a svoj kalich si vypije až do dna. Ale žiadna cena nie je dosť vysoká ak sa kvôli nej dokážeme zmeniť k lepšiemu. ()

JohnZ87

Mix ztreštěné komedie (stojící hlavně na Murphyho potrhlých grimasách) a dramatu s morálním přesahem o vlastním sebepoznání a sebeuvědomění. 65% ()

jafuska

Ačkoliv je to film komediální, a není to mů styl, který bych chtěla vidět, přesto tady bych napsala, že se tento styl prostě povedl, a nejen to, člověk pokud bude chtít, může zjistit, že tento film může dát i nějaký ten odkaz pro nás, nejen slovně se dá cokoliv vyjádřit, aniž by musel člověk pořád mluvit, navíc byli v tomto filmu i vtipné scénky a herec Eddie Murphy si našel právě tady velký filmový návrat a přejme mu to, přeci jen o něm už dlouho nebylo nikde slyšet, ano takto si představuji, pokud budu mít náladu na komedii, si pustit právě toto ()

vipeerr

Navzdory názorům kolegů z csfd prostě musím nesouhlasit. Tohle je prostě super nápad, Eddie kterého jsem dlouho neviděl mě také mile překvapil a tento typ filmů je velice ojedinělý a mám je moc rád. Potěšilo mě to, bavil jsem se celou dobu. Je to pro mě 65% dávám 3* s klidným srdcem. ()

Benzinka

Ale tak jo, proč ne. Eddie Murphy tady rozhodně není trapný a jeho humor i mně sem tam vykouzlil úsměv na rtech. Škoda jeho trapného asistenta, který hýří tak "sladkým" vtipem až se mi za tu hoďku a půl udělali tři kazy. Rodinný film na nedělní odpoledne to je ale ideální.. Nic velkolepého nečekejte. Na druhou stranu bych našel tisíc jiných komedií, které jsou o dvě třídy horší. Prostě průměr - 50% ()

subic

Nic moc, ale koukat se na to dá. Eddie Murphy sice už hodně ztratil ze svého lesku, přesto i dál patří mezi mé oblíbence, proto 50% ()

Pitryx

Tak tohle se moc nepovedlo. Vadil mi absolutně nesympatický hrdina, a to nemluvím a té jeho super nesympatické babě, která si neviděla do huby. Mít to doma, tak to utluču. Scénář také nic moc, sem tam se dá pobavit u některých dialogů, ale to je vše. Celkově je to dost ploché. 20150215 8646/9130 ()

ostravak30

Opět se vydám tou neoblíbenou cestou - půjdu hlavou proti davu. Tisíc slov je komedie podobná nejvíc Klik - život na dálkové ovládání, ale též Božský Bruce. Hlavně prvně dvě jmenované ale spojuje výrazně jedna věc a tou je poselství. Film takové má. Nakonec není divu, když všechny spojuje jméno Steve Koren. Nejprve ovšem k Eddie Murphymu. Ten se tu mohl opět zatraceně vyřádit a to jak herecky obecně, tak hlavně mimicky. A této příležitosti dost využil. Mě přišel zábavný i scénář nebo podstatná část dialogů. Komedií s něčím víc ale není moc a Tisíc slov k nim patří. Dává divákovi možnost se zamyslet nad svým způsobem života. Kolik toho řekneme , pak bychom to chtěli vzít zpět a nejde to? Kolik zbytečných slov či vět denně pronesete? A co naopak neřekneme vůbec a přitom by to mělo být vysloveno? Všechno tohle si Jack McCall uvědomí. Musí. Hlavně najednou zjistí, jak moc dosud žvanil, ale ty důležité věci vlastně neříkal. ()

naamah...

No musím říct, že Eddie snad nestárne... Stále stejně výmluvný i beze slov, kdokoliv jiný by nebyl ten pravý pro tento film. Nepostrádá to vtip, napětí ani lásku. Podařené. ()

FREEWHEELER

Áaale, pohodová komédia na zabitie nudy. Nápad sa mi páčil. Žiaden extrasilný humor nepríde, nie to ešte multisvižné tempo, či tera-okúzlujúca pointa. Eddie Murphy však svoj zenit nerieši, filmovaním sa baví a isto aj časť jeho skalných. ()

E-Swift

Eddie Murphy se mi prostě líbí. Jeho filmy potěší i zaujmou. Je to stále on. Komedie ne vačer, nic víc nic míň. Za 4 hvězdy ()

Crybaby

Thousand Words urcite nie je tak zly ako ho opisuju niektori uzivatelia. Jasne, ma svoje chyby ale tie ma skoro kazdy film. Z mojho pohladu by sa mi film pacil este viac keby zapracoval na dramatickej stranke a ubral z tej komedialnej, pretoze napad to malo velmi dobry. ()

Lula.cz

Tisíc slov moc komediální není. Jestli měl být tenhle film comebackem Eddieho Murphyho, tak se mu to úplně tak nepodařilo, což je škoda. Příjemná, lehce dojemná byla závěrečná pointa, to přiznávám. Ale Eddie by se měl držet pravých komedií, kde má dostatek prostoru k mluvení a ne se snažit hrát něco vážnějšího, kde smí říct jen tisíc slov.... ()