Nájemní vrazi

Assassins

Zabijaci

Akční / Thriller / Krimi

USA / Francie, 1995, 128 min

Výborný Banderas, mdlý Stallone, podprůměrný Donner! Několik světlých momentů nezachrání celkový znuděný dojem z tohoto "thrilleru"!(21.12.2008)

Asi nejvíc mi v téhle hříčce na téma osud a pomsta neseděla zrzavá Juliána, i když to autíčko měla pěkný,tojo. Jinak to ušlo:-)(29.8.2010)

Z dnešného pohľadu dvíham hodnotenie. Priemerná zápletka, spracovanie na úrovni, ale hlavne kulťáci v hlavných úlohách. Po prvom Rockym najlepší Slyho film, v ktorom dostáva priestor zaujímavá psychológia postáv. Najmä Banderasov psychopat bol vskutku psychopatický. 80%.(5.3.2006)

Za výkon "šíleného" Banderase a vtip Julianne Moore v kavárně do vysílačky dávám o hvězdičku víc.(6.1.2003)

Závěr se mi moc nelíbil, ale jinak je to celkem vydařený snímek. S některými scénami si Donner opravdu vyhrál. Výborný cholerický Banderas, ale výborný je i prkenný Stallone - protože jeho prkennost tu má svou funkci, právě pro ten skvělý kontrast obou hrdinů.(26.7.2003)