poster

Nájemní vrazi

 • USA

  Assassins

 • Francie

  Assassins

 • Slovensko

  Zabijaci

Akční / Thriller / Krimi

USA / Francie, 1995, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  ****

  Veľmi kvalitná Sly-ovka, z konca jeho zlatého obdobia. Síce Donnerova réžia nie je nijak prelomová, scenár je ale dostatočne chytrý. Stallone opäť raz bol úžasný - tvrďas s drsným pohľadom, hláškujúci a nesmierne cool. A na rozdiel od iných si myslím, že Banderes bol dosť veľká slabina filmu. Totiž celý čas neskutočne prehrával a oproti kultivovanému a realistickému Slyovi, bol akousi komiksovou postavičkou. Film disponuje skvelým tempom, ktoré vrcholí s závere, v horúcom Mexicu (alebo v akej juhoamerickej krajine).(27.2.2006)

 • Shakers
  ***

  Zaujímave a dobré trio (Sylvester Stallone, Antonio Banderas, Julianne Moore) ale film nevyťažil to čo mohol. Herecký je to dobre zahrané, akčné scény sú dobre natočené a majú atmosféru, ale celý film brzdí až príliš dlhá stopáž. 70% - 3*(12.4.2010)

 • petaspur
  ****

  Temperamentní Miguel se jednoho dne rozhodne zaútočit na pozici světové jedničky v oboru, v němž je řádně vyučen. Ke štěstí mu však nestačí automatický posun na vysněnou pozici poté, co se aktuální leader světového pořadí Robert Rath rozhodne prosperující výrobu mrtvol pověsit na hřebíček. Miguel chce Ratha zabít, aby světu dokázal svou extratřídu. Jenže Rath se zamiloval do své poslední zakázky Electry a nehodlá svůj život jen tak věnovat prvnímu ozbrojenému hispánci, kterého potká.(30.8.2009)

 • Anthony
  ****

  Závěr se mi moc nelíbil, ale jinak je to celkem vydařený snímek. S některými scénami si Donner opravdu vyhrál. Výborný cholerický Banderas, ale výborný je i prkenný Stallone - protože jeho prkennost tu má svou funkci, právě pro ten skvělý kontrast obou hrdinů.(26.7.2003)

 • Gilmour93
  ***

  Procházka mokřinami v gumácích: 4 mil.USD, tuzér za svezení El Mariachiho ve žlutém taxíku: 4 mil.USD, snězení malé hotelové čokoládky: 3 mil.USD, čekání v pohodlném bankovním křesle: 4 mil.USD, závěrečná udivená grimasa při "nečekaném" objevení se jisté osoby: k nezaplacení.. Suma sumárum to máme 15 mil.USD, což je Slyův paycheck za průměrný výkon v průměrném Donnerově filmu o nájemných zabijácích postrádajících profesionalitu. Za ty peníze by šla docela hezky zrekonstruovat ta zvonice..(5.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace