poster

Nájemní vrazi

 • USA

  Assassins

 • Francie

  Assassins

 • Slovensko

  Zabijaci

Akční / Thriller / Krimi

USA / Francie, 1995, 128 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  *****

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $30,303,072Tržby Celosvetovo $83,503,072/90%/(19.5.2005)

 • cheyene
  ****

  Naprosto bezchybný psychologický thriller. Výborný výkon A. Banderase, skvělé hlášky ("mám rád hřbitovy, však jsem sem několik lidí poslal"), napětí, akce, úžasná hra nervů...jeden z nejlepších Stallonových filmů od dob Ramba a Rockyho. Chybičky: 1) Jedna z chyb, které jsem si všiml, je hned na začátku, při scéně na hřbitově, kdy má Stallone na ruce "sádru", pod níž drží pistoli...všimněte si, kolik vystřelí ran z jednoho zásobníku, když se snaží trefit Banderase. Dávno by musel přebít. 2) Když je Robert Rath v bance a Electra mu vypráví vtip, dobře si hned na počátku všímejte šálku kávy, co je na stolku před Stallonem. V prvním záběru má ouško směrem doleva (z našeho pohledu), hned v dalším doprava (resp. není pořádně vidět), přičemž v dalším záběru (když se Rath chystá napít), tak opět míří doleva a v následujícím znovu doprava (tentokrát zřetelně).(18.12.2006)

 • kleopatra
  ****

  Stallone jako nájemný vrah v pletené vestě a důchodem na krku, Moore jako hackerka nealergická na kočičí chlupy a Banderas coby pěkně nervozní ambiciozní vrahounek nastupující generace - pikantní kompozice v přesně tom druhu filmu, který si pustím, když potřebuju "vyfrešovat" mozek.(26.2.2005)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Skvělá old school akční jízda se skvělými rivaly!! Tempo je dynamické, film se rychle sune dopředu, neustále se něco děje a to mě baví, to je přesně to, co od takových filmů očekávám. Banderas zde předvádí skvělý, psychopatický výkon s chladným srdcem a Stallone vynikající nájemný vrah se srdcem a duší. Nenudil jsem se ani chvíli. 75%(7.3.2014)

 • Shit
  *****

  Muj oblibenej film se Slyem. dva najemni vrazi proti sobe to nema chybu(29.1.2005)

 • - Herci Christian Slater, Tom Cruise a Woody Harrelson byli zvažováni do role Miguela Baina (Antonio Banderas). (Zdroj: notstarring.com) (Chatterer)

 • - Z filmu byla vypuštěna scéna, kde Miguel Bain (Antonio Banderas) jde přes hřbitov a potká hrobníka. Dá se předpokládat, že jej pak zabil mimo obrazovku a vzal si jeho uniformu, což vysvětluje, proč ji nosí později ve filmu. (BloodMax)

 • - Během krátké hřbitovní přestřelky, v níž Miguel (Antonio Banderas) čelí kulkám osobních strážců, si lze povšimnout jednoho z náhrobků s cedulkou a jménem Rhodes, které záměrně odkazuje k Morganě Rhodesové, člence produkčního štábu. (Conspi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace