Britt Reid je synem Jamese Reida, vydavatele novin Los Angeles Daily Sentinel. James jednoho dne zemře na alergickou reakci na včelí bodnutí. Po Jamesově pohřbu se Britt seznámí s mužem jménem Kato, což byl Jamesův zaměstnanec, automechanik a přítel, který ovládá bojové umění a učiní z něj svého asistenta. Britt a Kato se rychle stanou nejlepšími přáteli a společně se opijí. Oba se shodnou, že Jamese nenáviděli. Navštíví hřbitov, aby usekli hlavu Jamesově pamětní soše. To také udělají. Britt vidí, jak nějací zloději přepadnou muže se ženou. Když se je pokusí zastavit, zmlátí ho. Naštěstí ho Kato zahlédne a pomůže mu. Britt přesvědčí Kata, aby se z nich stali superhrdinové, kteří budou chránit město před zločinem. Britt si začne říkat Zelený sršeň. V boji se zločinem jim zdatně pomáhá i nově najatá sekretářka Lenore. Kato sestrojí auto vybavené několika kulomety a dalšími zbraněmi. Obrněnému autu začnou říkat Černá kráska a bojují s ním proti všem zločincům... (TV Nova)

Filtthy

Ano byl to dobrý film s dobrými hereckými výkony(Jay Chou opravdu válí a Christoph Waltz jsou spolu s Markem Strongem nejlepší padouši na dalších mnoho let).Přesto jsem ale malinko zklamán,čekal jsem více vtipů.Tady mě Rogen mírně zklamal.Nicméně finální zážitek byl určitě kladný.Nutno pozdvihnout Francovo cameo. ()

Jumper636

Snímek je to celkem originální. Bohatý pako chce konat dobro, způsobem, že sám společně s japonským "bouchačem a technologickým géniem" Katem, bude ignorovat hrdinský pravidla a společně budou "hustý gangsteři" na straně dobra . Proč ne. Byl jsem na tom v 3D a ze začátku jsem byl nadšený jak je to cool snímek plnej luxusu, holek atd.. Pak se objevil cooler Kato a říkal jsem si, lepší už to být nemůže. A nebylo. Už to bylo jen horší. Kato vynalézavej fighter, kterej je-li v nebezpečí pomocí adrenalinu zpomalí čas, všem nakope, vkusně! Nápad s tím zpomalením - vylepšeným o to, že ve fightu boreček přečte situaci, způsobem, že kamera z jeho pohledu označí všechny potencionální zbraně a Kato je pak využívá jako, když čte z knihy a všem s přehledem naloží - je super. A tady to končí (zhruba v 1/4 filmu). Hlavní postava Seth, je hovnař ničeho schopnej a to má být podstatou vtipných scén. Proč =)) anebo proč ne, ale to by to muselo být ještě napsány vtipné scény a Reid by musel bejt dobrej komik. Seth (Reid) je nejvtipnější, když dostává nálož od Kata. Na konci ho osvítí cosi a v poslední bitce Seth objeví Katovu schopnost i v sobě a neskutečně amatérsky ji napodobí. Vtipný? Ne! Ze začátku jsem měl na mysli 5 hvězd v půlce 1 a na konci odpad. Takže za Kata musím dát 2. Britt Reid není vtipnej a to je úraz toho filmu. Zkouknutelné - jednou 30% ()

stuj

Bullshit. A málem mi vypadli oči z důlků, když jsem při finálních titulcích zjistil, že to režíroval Michel Gondry. To jako fakt? ()

Astu.

Nudnější Batman okořeněný humorem na jedno použití. Občas je tam vidět zajímavá invence jako třeba to, že Hornet vlastní noviny a sám si skrze ně buduje svojí pověst nebo trochu komplikovanější vztah se svým parťákem, ale ve výsledku to není nic výjímečnýho. Pobaví a zabaví, ale nikdy úplně nestrhne. 6/10 ()

HudsonStan

Nezábavné, nudné s marnou snahou být cool. Nevěřím autorům ani vážně myšlenou akci, ani "parodii" a výsměch. Takže zbývá jen špatné Béčko s marnými ambicemi na hit. A hlavně nezapomenout na 3D, to nesmí chybět žádnému špatnému filmu. ()

m.dodoss

Moc jsem od toho nečekal ale velmi příjemně mě to překvapilo hlavně záporák Christoph Waltz který hrál naprosto dokonale v panchartech tak tady se mi líbil taky hodně. ()

Crtcus

Velice rozporuplný film. Nic jsem od toho nečekal ale i tak: herecké výkony jsou všeobecně hrozné - žádná z postav mi nepřišla "uvěřitelná", všechny byly dost přehrané. Nicméně, co si vzpomínám tak film má výborně postavený závěr - ten jej trochu zvedá z průměru - tak 3,5*. ()

Wertigo

Tak já nevím. Začátek mě fakt nadchnul. Bohémský Rogen, jeho "cool" parťák Kato se svými hračičkami a prací všeho druhu a skvělý Waltz, jehož Chudnofsky se snaží být stylovým a děsivým antihrdinou, což se mu celkem vtipně nedaří. Ale jak rychle mě film nadchl, tak rychle nadšení opadlo. Všechno je to vlastně postavené na hlavu. Rogen, který by měl být hlavním "hrdinou", je jen rozmazlený, sebestředný fracek a být Katem tak mu ani nepodám ruku. Čekal jsem na nějakou proměnu hlavního hrdiny, ale ta přijde až v závěru filmu a proběhne hodně nenápadně. Nejlepší postavou tudíž zůstává Kato, Rogen je jako centrální postava akorát tak k smíchu. A to je docela k pláči. Cameron Diaz, jejíž role je vlastně úplně zbytečná, mi přijde jako nesmyslně obsazená. K mladým "borcům" by to chtělo nějakou adekvátnější partnerku, hlavně co se týče věku, tady prostě nefunguje. Postupem filmu se vytrácí to dobré a zábavné ze začátku, z dobrých akčních scén (hlavně Kato), se stávají scény průměrné a často nepřehledné. A ten konec? Tak ten mě opravdu vytočil a zkazil mi celkový pohled na film. Za 1. Od začátku se trošku hrálo i na romantiku (souboj o Cameron) a když člověk na konci čeká nějaké rozuzlení, žádné se nekoná. Za 2. To vypořádaní se s padouchy a závěrečná katarze, to všechno proběhne strašně rychle, málo dramaticky a než se stihnete zorientovat tak je konec. Přijde mi jako by Gondryho natáčení ze začátku hrozně bavilo, ale ke konci už ho nudilo a chtěli to mít rychle za sebou. ()

DarkDRAGONS

Keď som videl po prvý krat trailer na tento film, tak som sa nevedel zbaviť pocitu, že Seth Rogen sa mi tam vôbec nehodi. No počas pozerania filmu som pochopil jeho rolu vo filme a potom už ten pocit prešiel. Postava Kato sa mi z celého filmu pačil najviac, bol zaujímavy a celkovo sa mi tam aj hodil, jeho rola bola jasná, najmúdrejši a najkúlovejší týpek musi makať pre tlustého milionára, ktorý mal už ako dieta ideály pomáhať ľudom, no kedže je sám a neschopný potreboval niekoho takého. Ako neporaziteľná dvojka pôsobili uspokujúco k tomu nemám čo vytknúť, no mohlo tam byť viacej akčných scén, ale keď to dokopy zhrniem film sa mi pačil a naozaj som sa pri ňom zabavil. ()

khdb

Debil ,který si chce hrát na super hrdinu.Nebylo to nejhorší,ale viděl jsem lepší!.Dle me je to nadhodnocená hovadina! ()

disstanda

po dlouhe dobe film v kterem se rozchazim se zdejsim vetsinovym nazorem. Pro me vsechno spatne az na par detailu. Temi jsou waltz jako zaporak a postava Kata(a to rozhodne ne celou dobu). S.Rogen je uplne mimo,neprijde mi vtipny ani jednou,jeho finalni pokus o akcni scenu je tragicky prave tim jak se snazi pusobit realne. C.Diaz celou dobu prehrava nebo jeci.. A to upozornuju,ze iron many,batmany,pilgrima,kick-ass a dalsi komixaky proste miluju..tohle je nuda a des souhlasim s komentarem kiddo ()

misiacik odpad!

Takmer prespatá druhá polovica filmu dáva mojej mysli poznať, že nudou sa tu nešetrilo. Mám rád filmy o superhrdinoch, špeciálne efekty... Prečo potom táto snímka dopadla tak ako dopadla. Nudaaaaaaaaa. Strašne ma to nebavilo, primitívne akčné scény bez akéhokoľvek pudu sebazáchovy, naťahovanie príbehu tak umelo, že i Cher toľko umeliny pokope nevidela. Vytuningovaná kára z braku kvalitu neurobí. Nebolo to ani vtipné, ani akčné. Bolo to prázdne ako vákum. ()

Pattrick

Svižné, vtipné, lehce stravitelné .. :) Užil jsem si to, ikdyž Seth Rogen mě byl docela nesympatický, ale Jay Chou to zase všechno úžasně vyšvihl k plusu. ()

bobajz1

Nádherná podívaná, srovnatelná s Kick-Assem. Hlavní protagonisté opravu excelují a hlavně Seth Rogen (Green Hornet), jehož každá věta je perla. ()

joullinar

Priznám sa, že po zhliadnutí traileru som dostala obavy, že to bude ďalsia "úžasná" americká "komedia...,ale naštastie to dopadlo nad očakávania dobre! Herecký výkon CH.Waltza ma dostal, ten chlap proste hrať vie a robí to dokonale:). Ani ostatní herci sa hanbiť nemusia, ale Diazka mi vadila, ja ju proste vôbec nemusím. Kato (J.Chou) bol fakt macher a jeho ironmanovsko-vynaliezavého ducha som si hneď zamilovala. Proste film je celkovo veľmi dobrý scénaristický počin, tak len dodám, že kto nevidel tak rozhodne čím skôr pozreť! ()

Tulkis

Můj první film který jsem viděl ve formátu 3D a hned zklamání. 3D efektů pomálu, nebo sem si jich nevšimnul, snad jen ta vosa v závěrečných titulcích se mi líbila. Ani film nebyl nějak úchvatný, Seth Rogen mi přišel takový bez štávy a ultrarychlý Jay Chou mne taky moc nenaplnil. Ve filmu bylo na můj vkus dost klidných (rozuměj nudných) scén a celkově sem se v kině nudil. ()

Crazzynka

Mám zajímavé smíšené pocity... Na jednu stranu nemůžu zapřít dobrý nápad na druhou stranu už jste od začátku mohly očekávat co se stane a jak pravděpodobně příběh skončí.. Některé scény sem si pouštěla znovu asi moje nejoblíbenější byla kde se Seth probudí s kómatu po té co se sám střelil do obličeje plynovou zbraní. Ta konverzace nemá chybu.. :))Je to film pro nudné večery o samotě a nebo na zlepšení nálady. To je tak vše. Ale náladu mě to zlepšilo ... to se musí přidat... Děj sem nečekala tak jednoduchý , od režiséra sem čekala něco záludnějšího. No no nic to je tak vše řekla bych 6/10..;) ()

floppy4 odpad!

Velmi zla kombinacia pseudobatmana, pseudospidermana a kick-assa kombinovana so stupidnou mainstreamovou hollywoodskou srackou. Film vhodny tak pre deti maximalne do 15 rokov a trapne dialogy a vobec cely scenar kompletne dementny tiez vhodny tak v sobotu doobeda na markize. Ukrutne nudne skoro 2 hodiny predvidava hovadina ktora mi nestoji ani za jednu hviezdu a s kludom davam odpad, lebo tento film len ilustruje ze hollywood moze natocit hocijaku sracku a podavat ju na zlatom podnose ako delikatesu a ti ludia to s usmevom zeru... ()

Pellik

Zmes komixových filmov odetá do moderného kabátu s nálepkou 3D. Opäť ďalší film z rýchlokvasnej americkej produkcie zameranej na vizuálnu stránku na úkor originality. Tri hviezdy za niektoré podarené vtipné pasáže. ()

Zeleného sršně čeká drsný reboot

Zeleného sršně čeká drsný reboot

16.11.2016

Seth Rogen jako Drake ve filmovém Uncharted?

Seth Rogen jako Drake ve filmovém Uncharted?

03.07.2013

Tak to asi není představa, kterou by s producenty ze Sony a firmy Naughty Dog sdílelo mnoho fanoušků. Ti si v roli videoherního lovce pokladů Nathana Drakea odjakživa představovali Nathana Filliona.… (více)

Seth Rogen svolává B-Team

Seth Rogen svolává B-Team

28.12.2011

Gondry se vrací k „haluzím“, adaptuje Dicka

Gondry se vrací k „haluzím“, adaptuje Dicka

23.02.2011

Michel Gondry, jeden z nejosobitějších současných režisérů, dokázal Zeleným sršněm, že dokáže svůj originální rukopis odstavit na vedlejší kolej a natočit zcela standardní „hollywood“. Máme jej ale… (více)