Triangle

matias32

Geniálny film s geniálnou pointou. Odkaz pre užívateľov, ktorí tvrdia, že žiadna pointa neexistuje. Púšťajte si to znova, znova a znova pokiaľ to nepochopíte, ak Vám to ani potom čo ste si to pozreli znova, znova a znova nedôjde bude to ten správny trest, ktorý ste si zaslúžili za obmedzenosť. ()

Corpsegrinder

Hnusná atmosféra se táhne celým filmem přestože většinou svítí slunce a běhá se po obřím parníku. Nemůžu si vzpomenout na lepší lodní mystery horor takže čtyřka jasná. Pro měřítko kvality prosím využijte služeb doktora Dementa Browna co tomu dal odpad jelikož je to ořesnej - stupidní - kráva. ()

SpaceOdyseus

Fajn spin na muj oblibeny subzanr casovych smycek. Tentokrat v kombinaci se slasherem? A na tajemne opustene lodi? Privru oko nad levnym cgi, nesympatickyma postavama a obcasnym drhnutim deje a bavim se! ()

Ještěřák

Vzhledem ke zkreslujícím 64% na CSFD (a režisérovi totožném s polodementním filmem CREEP) jsem mimořádně překvapen kvalitou a mám podezřele dobrou náladu, takže TRIANGLE věnuju pár bodů. [1] Nápadově se jedná o vykrádačku THE X-FILES epizod Dod Kalm (2. sezóna) a - jaké překvapení - Triangle (6. sezóna). Kde se potěšil inspirací tenkrát Chris Carter, nevím. Každopádně Dod Kalm je ještě tíživější a mrdlejší než tohle. Pro osvěžení paměti připomínám, že se jednalo o výlet Muldera a Scullyové do nějaké alternativy Bermudského trojúhelníku nad nočním Norskem. Na lodi samotné pak začali vinou snad nějaké rzi ve vodě zrychleně stárnout. Jak by řekla Hirnlego: vodlet jak sviňa. [2] Kameraman je velice šikovný, potěšil. Efekty chutné (bouře, rozlámaný obličej v roztřískaném zrcadle), akční scény napoprvé rozhodně napínavé. Celkově sbírat střípky příběhu TRIANGLE působí cool dojmem. [3] Předvídatelnost filmu stojí opravdu za starou bačkoru. Výborně, výborně, výborně. Jako by ten film počítal s tím, že musí žít rychle, protože umře mladý, neb je hned po deseti minutách napínavý a akční. A konec, konec si vyloženě dělá, co chce. DONNIE DARKO hadra, guyses! (80% a šel bych i na *****, ale podruhé už to asi bude nuda) ()

iampatrik

65% I horor, který je logicky složitější s opakující se časovou smyčkou něco jako například Donnie Darko (berte s rezervou) lze natočit. Zde však nenajdeme vynikající herce, strhující akci a atmosféru, přesto se nejedná o špatný snímek a na poli hororu patří mezi povedenější, snažící se vymanit ze škatulek hloupých, ohraných hororů. ()

Haymar

Dobrý nápad i zpracování. I přesto mě však film cca v polovině už začal nudit (cca od první třetiny je jasné "co přijde dál"). Problémem "smyčkování" ve filmech je, skutečnost, že snadno roztříští pozornost (po 3-4 smyčce prostě začně více/méně nudit). Se stejným problémem se porval (i když poměrně úspěšněji) i nedávný "Source code". Náladu "Trianglu" zvedne až závěrečná (ne)čekaná "recyklace", která divákovi přinese celkově tríznivý pocit marnosti a beznaděje... ()

lucijelucije

Nevím, nevím, nevím..Nááápad nebyl zase tak špatný, ovšem nedodělaný. Protahovalo se to zbytečně dlouho..Pomalu tam a zpět, ale ta cesta uprostřed trošku scházela..opakovací koloběh..není mu konce..z jedné strany tak a z protější úplně stejně..Ani nevím jak pojmout tento film, a ani nevím, co si o něm vlastně myslet. Slabé. ()

LxLuthor

Veľmi dobré, miestami priam skvelé! Čistá schizofrénia a psycho, obdivujem ľudí, ktorých dokáže niečo takéto do úplných detailov napadnúť. Vysoko nadpriemerné herecké výkony a vynikajúci hudobný podmaz = skvelý zážitok. A práve to milujem na filmoch, ktoré sa k vám dostanú úplnou náhodou, a od ktorých nič neočakávate! ()

Disease

Podle komentářů ostatních mám pocit, že jsem viděl úplně jiný film :-) Srovnání s Cronocrimenes je mimo mísu, tady je poměrně brzy jasně řečeno, o co jde, navíc ve finále vysvětleno téměř polopaticky, ovšem nikoliv mimo hranice dobrého vkusu. Hodnocení jsem sice asi o hvězdu přestřelil, ale překvapení v podobě toho, že se nejedná o další Loď duchů nebo Úplné bezvětří, dovedu ocenit. ()

Zombi

Druhý Smithův film, který jsem viděl, a opět mě potěšil, úplně jiná atmosféra než v Izolaci, skličující až depresivní a hlavně pěkně propracovanej příběh s podivnou dějovou smičkou. Mezi klady patří také netradiční prostředí zaoceánské lodi. I po skončení filmu jsem o něm nějakou dobu přemýšlel a co hlavně, během sledování jsem byl napnutý víc než třeba u REC 2. Některé scény jsou hodně působivé, herci zvládají to co mají, spokojenost. ()

El_Rabbit

Tak tenhle film mě neuvěřitelně naštval... Dobrej rozjezd, slušně se začala budovat atmosféra a pak to přišlo... naprostá kopie Timecrimes od pozorování hlavní hrdinky sama sebe až po onu masku. Jenže ono to navíc ještě na rozdíl od Timecrimes mnohdy pozbývalo logiky. A ať se na mě nikdo nezlobí, ale tohle nezachrání ani ona diskutovaná myšlenka, že šlo o jakýsi trest, jakožto upgrade oproti zmiňovanému filmu. Pro mě to byla vykrádačka, kde i já měl při sledování často pocity deja vu a říkal jsem si, jak mohli být tvůrci až takhle drzí... ()

sona123

Dvě hvězdičky jsou málo a tři zas moc. Zprvu jsem si říkala, jak je fajn, že tvůrci neotálí s rozběhnutím se děje, skočí do něj rovnýma nohama. Později mi ale přišlo, že vlastně na moři klidně mohli zůstat o něco déle a ubrat času věnovanému běháním po lodi. Konec byl slabý a triviální, i když k němu bylo klopýtáno přes zdánlivě složitý spletenec časové a kdovíjaké smyčky. Melisse to ale slušelo a celkově to nebyl až tak zlý počin, chybělo málo a mohla jsem být nadšená. Ale nebýt nasr..., to taky někdy stačí. ()

mosnak

Opakující se koloběh událostí,které hlavní hrdinku vrací pořád na začátek. Jeden podobný film jsem už viděl,ovšem ten dával na rozdíl od toho "super" snímku smysl. Tady nechápu... proč? jak? Divný výtvor :-( Ale na odpad to není! ()

Kejf.

Velký překvapení! Že se z toho vyklube taková psycho podívaná, jsem nečekala... I když jsem se v tom dost slušně motala, tleskám, víc takových filmů! ()

Luukec

Po pořád se opakující smyčce najednou zničeho nic přijde vysvětlení a film se přesune znovu na začátek. Hodně zajimavě natočeno, i když jsem nějak nepochopil co se vlastně dělo. ()