Neřízená střela

• Velká Británie Wild Target (více)

Victor Maynard je v duchu rodinné tradice profesionálním zabijákem. Dalo by se říci, že je ve svém oboru absolutní špička. Svou práci vykonává rychle, precizně a nezanechává žádné stopy. Jeho obličej nikdo nezná, dokonce ani jeho kolegové zabijáci netuší, jak přesně vypadá. Brzy oslaví 55. narozeniny, žije sám bez potomků a jeho matka se obává, že by mohl být homosexuální a nezanechat po sobě pokračovatele rodinné tradice. Jednoho dne dostává Victor zakázku na zabití mladé podvodnice a zlodějky Rose. Prodala svému zákazníkovi panu Fergusonovi padělaný obraz za 900 tisíc liber. Zdá se to jako snadný úkol, ale Rosino chování je naprosto nevyzpytatelné. Victor selhal. Victorova matka je velmi zklamaná a žádá syna, aby se svému zákazníkovi hned omluvil a svou chybu napravil. V tu dobu už má však Rose na mušce Fergusonův muž. Než však stihne Rose zabít, Victor ho zastřelí. Šokovaná Rose žádá, aby ji Victor chránil. Domnívá se, že je soukromý detektiv, a nabízí mu 30 tisíc liber týdně za svou ochranu. Nasedají do Rosina auta, kde však na ně čeká další zabiják. Toho si vezme na mušku mladík Tony, který se na místě činu vyskytuje spíš náhodou a ze svého konání je vyděšený. Victor v něm odhaluje velký talent, a vezme ho proto s sebou. Všichni tři se nyní musí ukrýt. Jako bezpečné místo určí Victor drahý hotel. Náhodou se v hotelu a na stejném patře ubytoval i Ferguson, kterého Rose podvedla. Ferguson si najímá nového zabijáka Dixona. Jeho úkolem je zabít Rose i Victora Maynarda. Úplnou náhodou Ferguson a jeho pomocník objeví Rose a Victora v hotelu. Okamžitě se za nimi vydají. Victor, Rose a Tony ujíždějí v malém mini cooperu, pronásledováni velkým mercedesem. Mají štěstí, jejich pronásledovatelé nezvládnou řízení, a těžce se zraní. Victor odveze Rose a Tonyho do svého domu na venkove. Zde budou všichni v bezpečí. Victor nabízí Tonymu, že mu poskytne zdarma šestitýdenní výcvik, a Tony rád přijímá... (TV Prima)

Ghedina

Já sice nikdy nebral tvrdé drogy,ale když se mi v obzoru zjevila Emily,cítil jsem se,jako bych létal v načechraných obláčcích.Ani to pořádně nedokážu popsat slovy.Necítil jsem žádný tlak,žádný balvan,který by mě někam tahal a nebo se mi jen tak válel na okovech u nohy.Neskutečná lehkost a pohoda.Sice párkrát narušená narušeným dítětem,které se neoslavují,ale i na něj jsem si postupem času zvykl.Sem tam nelogická přecvaknutí,ale jinak ... POHODA !!! ()

voltamper

Bolo tam par svetlych momentov, ale skoro som sa unudil. Mam rad Billa Nighyho, tu ho vsak Emily Blunt predcila na celej ciare. Koniec koncov, ona to ako-tak drzi nad vodou. ()

vinson003

Výborná, opakuji výborná, první půlka, ale pak se tempo zvolní a z nadějné jízdy je jenom cval. Dodívat se na to ale dalo, takže tři a půl... ()

mfanta

40% - Film jsem dokoukal, ale nebylo to úplně jednoduché. Z chování Emily Blunt, resp. její filmové postavy se mi chtělo hlasitě křičet. Bill Nighy mě již tradičně potěšil a svého zkostnatělého zabijáka si veskrze užíval. Zápletky dost hrozivé, scénář na pokraji snesitelnosti. Toť ode mě vše. ()

tomkat

Slabší 4*, ale pořád 4. Veřejnosti ukrytý koncert hereckých osobností zabalený v suchém britském humoru (a ano - tohle by Američan tak dobře prostě nesehrál). Co na plošším příběhu - ty tři protagonisty vybíral castingový mág. ()

padlar

Nečekaně nudný a nezáživný film. Nemohu si pomoci, ale tu komediální část jsem v něm nenašel. Dvě pousmání za celý film vyvolal závěr s hláškou o nečištění zbraně a začátek s rozpůlenými bankovkami. ()

PRASÁK

Tahle britská akční komedie asi každýho diváka potěšila. Je ale třeba podotknout, že chvílemi jde až o absurdně černej humor, když vidíte, jak nesmyslně hlavní postavy jednaj a mluvěj. To nakonec uvidíte sami, pokud se na tenhle film kouknete. Natočil ho britskej režisér Jonathan Lynn, kterej se může pochlubit filmy jako: Stopa, Jeptišky na útěku, Můj bratranec Vinny, Dokonalý džentlmen, Hamouni, Seržant Bilko, Ještě blbější, Můj soused zabiják nebo Pokušení. V hlavních rolích filmu „Neřízená střela” se představí: Bill Nighy, Emily Blunt, Rupert Grint, Rupert Everett, Eileen Atkins, Martin Freeman, Geoff Bell, Rory Kinnear, Alexis Rodney, Gregor Fisher, Jonathan Lynn nebo Neil D'Souza. ()

Cuffini

Uhihňaný super lehce plynoucí delikátní film, který snad naprosto každýmu zvedne náladu. Víc takových výtvorů prosím. Hihi. ()

Tomas.Jeline

Akce, romance, komedie to jsou hlavní suroviny dobré polévky. A tuhle vařil samotný Jamie Oliver, ale malinko popletl poměr surovin. ()

BStone

Zábavná komedie o nájemných vrazích a praštěné zlodějce kde řádí výborný Bill Nighy a okouzlující Emily Blunt. 65% ()

Sejkorka

Trochu jo, trochu ne, chvílemi velmi vtipné, chvílemi kravina. Emily Blunt je super, Ron zůstává Ronem. Bill Nighty - nejslabší role, co jsem viděl. Nakonec dávám 2*. ()

pantokrator

Kurva já s tím mám problém. Jako sranda to je. Nighy i Bluntová k sežrání. Ale já furt nevím, jestli je zločin zábavnej i ve skutečnosti. ()

Hansolo35

Stejně jako je podivný hlavní hrdina, tak je podivný celý film. Hlavní hrdinka jako zlodějská humusačka mi šla za chvíli na nervy. Za celou dobu se neumyla, zvedal se mi z ní kufr. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /prajednoduchý děj a dobrý konec k tomu/, + /vtipné a zábavné to bylo, herecká sestava byla dobrá, ikdyž Bill se na zabijáka moc nehodil/, hodnocení - vtipná a zábavná pťákovina, která se mi docela líbila s rajcovní Emily a elegantním Billem, jo šlo to, poznámky - dej si to ucho na led! ()