Po absolvování několika koncertů po Evropě se Alvin, Theo a Simon musí do USA vrátit sami, protože Dave je zraněný. Jejich poručníkem se stává Tobby a má Davem nařízeno, že kluci musí začít chodit do školy. Potkávají tu nové spolužáky a také tři nové kamarádky, ze kterých se možná stane i něco víc – můžete se těšit na dívčí trio Chipettky. Ředitelka školy zatím přemlouvá Chipmunky, aby se zúčastnili pěvecké soutěže a vyhráli pro školu pětadvacet tisíc dolarů. Ti souhlasí, jenže záhy se na škole objevuje Ian a tvrdí, že holky jsou lepší než kluci. Donutí ředitelku, aby uspořádala hlasování mezi žáky, které by rozhodlo, kdo bude školu reprezentovat. Ian mezi tím holkám zakáže školní vystoupení a nutí je, aby se rozdělily a zpívala jen Britney. Protože to odmítají, tak jsou zavřeny do klece. V soutěži škol se už blíží jejich vystoupení, ale místo nich je tady jen Theo a Simon. Musí soutěž zachránit, na pomoc jim přichází Tobby… (TV Nova)

Rodriguez

Trojice úžasných veverek potká ve víru velkoměsta kámošky. Shodou okolností taky veverky a tak šílená jízda může začít naplno! 90% ()

Crawler-D

Proč vznikla dvojka? Protože jednička o předloňských Vánocích utržila ohromný balík peněz. Že by něco z toho producenti strčili na výrobu triků nebo scénáře? Kdeže! Zvláště vedle podobných škůdců, jakými bylo G-Force, vynikne slabá animační stránka. Scénář je úděsný,a co hůř, i ten zpěv je děsivý. Na konci dochází k hudebnímu meziškolnímu klání. Výkon Chipmunků mi ze všech zhlédnutých přišel nejslabší! (i když je pravda, že jedna holčina zpívala z playbacku původní náhravku Alicy Keys. To se to pak zpívá.) A dodal bych, že spoustou prvků je film docela perverzní (třeba Chiperky, které vrtí zadečky, a neustále opakování písně "..round round..") a nevím, jestli bylo moudré vytvořit česko-slovenský dabing. České děti se budou jen těžko chytat. ()

ecceHOMMO

Vzhůru ke dnu....???...tak to vidím ja !!! Mínusy: Jason Lee odstavený na druhú koľaj, dej ala obohratá pesnička, ktorá svojou obohratosťou lezie na nervy pričom samotný príbeh nemá ani kúsok inteligencie.....a spev chipmankov ( alvina a bandu) tentokrát dosti nezrozumiteľný....Plusy: chipmanky ...tie jediné to tu oživujú a nápad dať ich do SK dabingu - skvelý . Škoda hold tá hravosť z jednotky sa vytratila a mám pocit že dvojka neustála slávu jednotky ( bola nedostojným pokračovaním )....váham medzi */ ** ()

Lachtaan

Ohromná kravina pro dětské oči mě v době svého uvedení potěšila zejména inovací v podobě přidání dámských čipmanků. Dneska by mi ta hudba si rvala uši, kdysi se mi ale hromada duetů v tomhle filmu fakt líbila. Ke trojce a čtyřce už jsem se ale nikdy nedostal a vůbec mi to nevadí. ()

ivan bohatyr odpad!

Půlka filmu mi stačila, abych to odložil do neznáma. Film založený jen na roztomilých veverkách a jejich hláscích, možná o pár set let míň, mluvil bych jinak, ale teď mě plyšáci určitě nebaví a bohužel jejich písničky v žánru metal nejsou. ()

Danny F.

Opravdu slabý kousek na rozdíl od předchozího brášky. Situaci nezachránily ani chipmančí slečný které celkem dobře brebentily hlášky po slovensky:-) Viditelně toto pokračováni polevilo. 55% ()

jenik71

Pokud bych měl toto pokračování hodnotit sám za sebe, byly by to tak dvě hvězdičky. S ohledem na to, že je to ale určeno hlavně menším dětem, dávám za tři. Co mi ovšem neskutečně vadilo, byl slovenský dabing holčičí trojky. Sám jsem nestihl pochytat ani polovinu jejich vět a pro malé děti jsou upištěné slovenské hlasy naprosto nesrozumitelné. Tohle se tedy dabingovému studiu vůbec nepovedlo. Chipmunkové a jejich nové kamarádky jsou krásně roztomilí a děti si je jistě zamilují. A o to jde. Bez ohledu na primitivní příběh. ()

Jigsaw88

Tak tohle mě odzbrojilo :-D ono nestačí 3 malý mrchy, který mají ještě otravnější hlasy, oni ještě přidají další 3, který mluví ještě slovensky to je teda gól :-D vymývání dětských mozků pokračuje :-( ()

Koda

"Superhvězdy" jsou zpět s pokračováním jejich pěvecké kariéry, ale než si sedneme na místo, uvelebíme se a pořádně zakousneme do popcornu, tak už máme 2 hlavní postavy tohoto filmu v nemocnici. Podle mě to připadá dosti přehnané takhle na začátku. Hlavně kdo se těší na Davida, který s Chipmunkama bude celou dobu, tak má smůlu. Je tam spoustu nesrovnalostí, proč je Ian dabovaný Tomášem Juřičkou, proč Chipetky vylétly z ničeho nic z pytle, když je to celosvětově zakázané týrat zvířata, proč "najednou" se Chipmunkové dostanou do random školy, když tam jsou prakticky o pár let starší puberťáci, kteří si z těch Chipmunků dělají akorát srandu. Film je takový chaotický, ve škole je soutěž zpěvu a bojují proti sobě Chipmunkové a Chipetky, ačkoliv by si měli podporovat navzájem. Ano nakonci se smíří, ale kdyby spolu dali hned hlavu dohromady, vyřešilo by se to. Chipetkám se bohužel nedá moc rozumět, ačkoliv mám se slovenštinou obrovské zkušenosti. Možná si toho všimnete, ale Chipmunkové jsou o chlup menší a trošku se oči změnily. Jinak Toby je celkem sympaťák a dabuje ho Holán, kteří se mu náramně hodí. Na druhou stranu, film se mi líbil a další balíček supr čupr songů. ()

HiddenDragon

Vpodstate srovnatelne s prvnim dilem. Kupodivu zhorsili pribeh a jednotlive sceny, hlavne ty stredoskolske pusobi trapne a nactilete (jako z Disney Channelu - i se stejnymi herci), ale zas o hodne zlepsili vyber songu, zkvalitnili animaci a detaily srsti veverek, prihodili navic Chipmunkum holcici protejsky a i CZ(+SK) dabing je srozumitelnejsi - minimalne ve skladbach se na nej konecne vyprdli a nechali zpivat original, coz je podle me vzdycky lepsi. Je to hodne detsky snimek, ale diky tomu bratrskemu poselstvi bych rekl, ze to muze detem neco dat. Ostatni si aspon uziji roztomilosti Theodora nebo Beyonce v miniaturnim podani:-) ()

borec999 odpad!

Toto môže baviť iba najmenších do takého veku 6-7 rokov. A pre nich to bude zrejme pútavé- Chipmunkovia sú rozkošní(pre deti) a rozprávajú jemnučkým piskľavým hlasom (na ktorý mám po dopozeraní filmu alergiu). Ako málo stačí, keď chcete utŕžiť v kinách 440 miliónov. Čo tam potom, že celý film je absolútne dementný a z hľadiska deja alebo nejakého morálneho ponaučenia pre deti úplne o ničom. Pre toto s hodnotením nemôžem ísť ani na 1*, pretože takéto filmy ma urážajú len svojou existenciou. Jasný odpad! a ďalšie zhliadnutie by sa u mňa rovnalo sebapoškodzovaniu. 0% ()