Po absolvování několika koncertů po Evropě se Alvin, Theo a Simon musí do USA vrátit sami, protože Dave je zraněný. Jejich poručníkem se stává Tobby a má Davem nařízeno, že kluci musí začít chodit do školy. Potkávají tu nové spolužáky a také tři nové kamarádky, ze kterých se možná stane i něco víc – můžete se těšit na dívčí trio Chipettky. Ředitelka školy zatím přemlouvá Chipmunky, aby se zúčastnili pěvecké soutěže a vyhráli pro školu pětadvacet tisíc dolarů. Ti souhlasí, jenže záhy se na škole objevuje Ian a tvrdí, že holky jsou lepší než kluci. Donutí ředitelku, aby uspořádala hlasování mezi žáky, které by rozhodlo, kdo bude školu reprezentovat. Ian mezi tím holkám zakáže školní vystoupení a nutí je, aby se rozdělily a zpívala jen Britney. Protože to odmítají, tak jsou zavřeny do klece. V soutěži škol se už blíží jejich vystoupení, ale místo nich je tady jen Theo a Simon. Musí soutěž zachránit, na pomoc jim přichází Tobby… (TV Nova)

Krabak odpad!

Nejhorší film, jaký jsem za poslední dobu v kině viděl. Animace je, alespoň z mého pohledu otřesná, děj ještě horší a korunku tomu všemu nasazují přímo královsky NEherecké výkony od lidí. A takovou shnilou třešničkou na zkaženém dortu, jsou hlasy těch křečků (nebo co to vlastně je), které jsou tak vysoké a pištivé, že jim neni více méně rozumnět a ke všemu z nich začne po chvíli bolet hlava. Tento film by mohl pobavit publikum ve věku 1-2 let, kdy se dítěti líbí skoro vše.--->0% ()

1860 odpad!

Tak tohle byly jedny z nejzbytečnějších minut v mém životě, ještě, že jsem se na to díval s mým malým bratránkem, kterej se smál pouze tomu jak legračně ty krysy (nebo co to bylo) mluví.. ()

dopita

Dementní film. Sračka roku. Malý děcka asi budou spokojený, takže film asi tak trochu splnil účel - proto jedna hvězdička. Ale pro trochu odrostlejšího diváka je to hotový utrpení. ()

Paity odpad!

Že se Anna Faris propůjčí k ledasčemu (v příštím roce čekám porno scénu), to asi nikoho nepřekvapí. Ale myslel jsem, že i ona má svědomí, protože účinkovat v téhle blbosti je pokoření další spodní hranice. ()

Harapes

Musím podoktnout ,že tento druhý díl je více zaměřený na dětské diváky,takže u dětí za 100procent,pro mne za 60procent. ()

Prochy38

Ano, je to ještě horší než ten první film. Pro jistotu už se nezpívá ani česky, takže dětský divák jde tentokrát stranou úplně. Příběh debilní jak nikdy. Všichni padají, sádrují se a padají. Čipmanci jsou ve škole za hvězdy a holky z nich tečou. Jak jen je to skvělý film... Opravdu nejde o moji krevní skupinu. Těšil jsem se na dobré písničky, ale tech tu už opravdu moc není. A naivita tvůrců nezná mezí, protože následuje ještě další díl... Vrchol všeho v tomto dílu je, kdyý se v ZOO u ohrádky surikat stává voliéra pro orly. Debilita nezná mezí... ()

Angie91

Tohle svědčí ještě o horším mém filmovém vkusu... ale chipmunkové a chipettky dohromady to byla prostě bobma... oni jsou opravdu rozkošní! ()

Twyer

Animátoři opět oživili trojici čipmanků. Film navazuje na předchozí díl, který měl úspěch svou novotou a zajímavým nápadem. Volné pokračování bohužel nesdílí stejné úspěchy. Do role přichází 3 noví čipmanci nebo přesněji čipmančice. Nejedná se o závratnou komedii, ale některé scénky jsou povedené, ale celkový dojem z filmu není nikterak poutavý ani záživný. ()

Gore

Bavil jsem se stejně jako u jedničky. Veverky, nebo co to je za havěť, jsou roztomilý, zpívaj songy od 60. let (The Kinks v ůvodu) po současnost (Kate Perry jako debut chipgirls) a dělaj všechno pro to, aby se děti bavili (což byl záměr). Já jsem si sledování načasoval jako oddychovou podívanou ve 2 ráno v práci, abych si odpočinul od sepisování vyjádření pro inspekci ministerstva. A svůj úkol to splnilo. Uvolnilo mě to a mohl jsem pokračovat v práci. ()

maty39

Nevim, ale hodnocení někoho nad 10 let je silně zavádějící. Mě to taky nenadchlo, ale přeci jen mám trochu soudnosti a uvědomuji si, že toto dílo nebylo určeno pro mě. A kdo si tento film pustí s úmyslem najít zde nějaké hlubokomyslné dílo nebo snad nějakou tu zábavu pro odrostlejší je ten nejnaivnější tvor pod sluncem (nebo recenzent) a dostane poprávu, co si zaslouží. Obzvláště, když většina viděla první díl. To vám to lidi vážně po prvním díle a trailerech nedošlo? ()

Greg25

Dvě věci se mi vryly do paměti - ten zpěv Chipmanků je fakt úděsný a Zachary Levimu to fakt sekne. Jinak nic, nevydařená pohádková sterilita. 40% ()

Hepy13

Typické pokračování které se snaží být akčnější, zábavnější a celkově lepší. Ale jak už bývá zvykem je to spíše na škodu. Lepším pokračováním se může pyšnit opravdu jen pár titulů, ale tento určitě ne. Když nemáš nápad na pokračování je tu jednoduchá rada, přidej tam ženský a je to. Nejvíc mě ale dostává označení Chipmunků televizí Nova jako "Megafilm" , to bych vraždil. Buď na Nově nikdy neviděli pořádný film, nebo je nálepka "Megafilm" jen reklama jak přilákat lidi. Jiné vysvětlení nevidim. ()

Lilloos

A děti netrpí jen v hudebním průmyslu, ale také ve škole, kde je šikanují! Překvapivě mě ale film pobavil víc než jednička, například postava Tobyho byla dokonalá...Chceš zjistit, co je člověk zač? Zeptej se ho, jestli s ním můžeš spát v posteli! Máš upištěný vysoký hlásek, kterému není rozumět slova? Bezva, pískej slovensky a pak to teprve bude sranda! ()

Nolanofil

Trojku vidieť nechcem. Na polo - animák je to až strašná nuda, s minimom funkčných vtipov a strašne, ale strašne hrozným scenárom. ()

Matli

Není to špatný, ale je to nastavovaná kaše. Chipmunci, aby chodili do školy? A slovensky mluvící chipmunčice, to je síla. Hvězdička za dobrý soundtrack a písničky. Pro děti to je ale dobrý, to každopádně. 35% ()

Olík

Jestli Vás opravdu zajímá, co si myslím o druhém filmovém dobrodružství veverkám příbuzných zpívajících hlodavců, tak si stačí otevřít stránku s jeho o dva roky mladším předchůdcem a přečíst si můj tehdejší komentář. Je slušností vůči divákům, nekopírovat předešlí příběh, ale ten kdo chipmunky number two dorazí až k závěrečným titulkům, stejnak nakonec přijde nato, že svým způsobem stejný je. Je to tak, dvojka je stejná jako jedničko a proto……………………………. ()

BeranSon

Hit to je, ale proč? Protože malé děti nejsou kritické. Chipmunkové nefrčí tak jak by měli, herci jsou děsivý, fakt bída, že to nejde vrátit. Změny režiséra není na škodu, takovýhle počin ani režiséra nepotřebuje, ten je tam spíš jen tak, aby se neřeklo. Odpočinek od Jasona Lee ujde, tvůrci chtěli jeho postavu zastrčit do ústraní a to celkově prospělo. Jenomže nahradit ho ještě horší náhradou Zacharym Levim byla pitomost. -2/10- ()