Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec... (oficiální text distributora)

kingik

Asi se nikdy nestane, abych filmu s Jackie Chanem napálil plný počet. Ani tenhle film nijak nevybočuje z jeho americké anabáze. Chan stárne a jeho dřívější "gumové" eskapády už dávno vzaly za své. To samé platí o ději, který je jednoduchý a úderný jako máchnutí plácačkou na mouchy. Zpočátku jde příběh jako vždy na oko cestou opačnou. Děti muže ze sousedství v oblibě moc nemají, tedy v tomto případě jedno ze starších dětí, ale jejich mámě se zamlouvá. Pak už se ničeho překvapivého nedočkáme. Agent tajné služby s utajenou identitou dostane na starost hlídání dětí, zlikviduje nájezd padouchů a všichni si padnou kolem krku. Dost obehrané schéma. A jak je u Chanových filmů zvykem, v titulcích následují zkažené scény. Chan v podstatě žije z průměrných až podprůměrných filmů. A jako chůva se poměrně osvědčil. Klady: zpočátku film vypadá jako dobrá komediálně akční jízda + poměrně dobré herecké obsazení + Levant se v komediálním žánru orientuje. Zápory: akčních scén je pomálu - recyklovaný a schematický scénář - Jackie Chan už není pružný jako dřív - silně předvídatelný vývoj děje - nečekaně málo nápaditá choreografie akčních scén - průměrné vyznění. 40% ()

IQ Tiqe

Proč musí tyhle filmy pro děti točit tak, jako by byly děti úplně blbý? Proč musí každý padouch vypadat achovat se jak reterd? To si tvůrci myslí, že děti nepochopí,kdo je zlej a kdo dobrej, pokud nebude vše černobílý? Vždyť dějově to není tak špatný, ale neskutečně film shazujou právě prvky, které působí infantilně a trapně. # příběh 5 | humor 3 | akce 6 | napětí 2 | pustil bych si znovu 1 ()

Campbell

Chan už není co býval a tak jsem k tomu přistupoval, ale i tak jsem se dokázal bavit, největší výtku(když nepočítám naprosto příšernou hudbu včetně soundtracku) je straně špatnej herec Cyrus kterej tu je tak stranšně nesympatickej a odpornej a Till kterej se na roli Ruského mlátiče fakt nehodí, aspon že Chan je tu sympatickej a zachraňuje půlku filmu, a i ten záporák je dobrej. ()

predators

Je mi velice líto, že musím dát takové hodnocení filmu, kde hraje zrovna jeden z mých oblíbenců. Všechno bylo okaté, jak souboje a hlavně ty létající, tak i scénář, který je opravdu až moc jednoduchý a nezábavný. Piškoti byli také nevýrazní a Amber Valletta mi přišla jako slepice. Pro fanoušky Jackieho jistě zklamání! Fuj! 20% ()

nash.

Jackie se snaží spíš pobavit než předvést na stará kolena převratné bojové parádičky, a veškerá akce, i když je fajn (a občas je i nějakou tou parádičkou vyzdobená), je tak jen odleskem toho co předváděl před lety. Tak nějak jsem s tím smířen a nehroutím se při pohledu na zábavu, která už má do akční daleko a nejenže si vypomáhá romantikou, ale navíc se skrývá v kategorii rodinného filmu. Z této pozice a s dětmi po boku se Chůva, jakkoli scénář, režie ani herci nepředvádí nic nového, stává jako odlechčená rodinná pohodovka docela návykovou relaxací. ()

iamek

Příjemná oddechovka s Jackie Chanem v hlavní roli. Docela jsem se bavil a hodně jsem se i nasmál. Téma je sice již ohrané, ale na odreagování to je ideální snímek. Chana mám pořád, ale radši v Bolywoodských filmech. ()

SeBig

Taková kravina na jedno nudný, rychlý, páteční odpoledne před chlastačkou. Humor pro děcka, Jackie dělá špionský píčoviny, děcka jsou toxic a záporáci jsou prostě typický záporáci, co něco zase chtěj, ale jsou stupidnější než v Home alone 3. Ten ubrečenej konec byl snad nejtrapnější. ()

Chrustyn

Jackie Chan a jeden z jeho mnoha amerických přešlapů, tentokrát ve formě příšerně infantilní rodinné komedie. Bitky jsou koukatelné, i když je vidět, že asi nebyly tím primárním co tvůrci chtěli. Ale jinak čisté a otravné zlo. ()

Roman.Ticka

Tak úchvatně kompaktní akční rodinnou komedii jsem už dlouho neviděla. Dokonce mi nepokazila dojem ani obvykle předimenzovaná hudba a kupodivu i český dabing sedl v tomto případě jak sada pávní na ruského záporáka. Ať šlo o ruskou mafii, rodinné střety, rodiče a děti, děti mezi sebou, vtipné akce a skvělého Jackie Chana, pro mě to vše dohromady šlapalo jak ruské kolo čínské výroby na americkém trhu..."Halloween mám nejradši. Coltne, co je Halloween?" Ještě, že jsem neměla předem ani tucha, jak nízké hodnocení toto zdařilé dílko má, možná bych prošla zbytečně bez povšimnutí a to by byla náramná škoda. ()

HellFire

Není to perfektní film a našlo by se dost věcí, za které by se dal shodit děj i postavy, od ruských záporáků přes logiku po děti. Obdivuji ale, že Jackie se dal do natáčení rodinného filmu a skloubil to se svými bojovými schopnostmi, protože jako rodinný film o špiónovi (Chanův otec byl ve skutečnosti také špión) to funguje. Prostě příjemný film, který jsem čekal, i když ne úplně pro ty nejmenší. ()

Peetas

Takhle nepovedený film s Jackie Chanem jsem už dlouho neviděl, laciné a nepovedené triky a námět, dost mě tento film zklamal, hodnocení 35%. ()

eraserhead666

To je, kurva, doufám jen nějaká sranda! Trapný a nepovedený aprílový žertík!!! Už to vypadá, že každou význačnější akční ikonu nakonec postaví proti tomu nejnemilosrdnějšímu protivníkovi, proti dětem. Z trojice Schwarzenegger, Diesel, Chan z toho nakonec Vin Diesel vychází nejlépe. Chan nejhůře. Naprosto úchylný ultrakýč, trapný, suchý, stupidní, idiotský, až se mi nedostává invektiv. Pokud nebylo trapně Jackie Chanovi, tak mě ano. Tu jednu hvězdičku pouze za akční scény (ono tedy nejsou nic moc extra, ale v porovnání s tím ostatním díky alespoň za ně) a mámu v leopardím převleku. ()

kajda.l

Že je to hrozná konina o tom nepochybuju, ale však je to zaměřené především dětem a infantilně zaměřeným jedincům, jako jsem já. Sice jsem místy nad stupidností některých scén koulel očima, ale co naplat, většinu stopáže jsem si užíval, stejně jako herci v čele s Jackie Chanem o těch capartech nemluvě. Prostě přijemná oddychovka na víkendové odpoledne, která si na nic nehraje a přes tunu obligátních klišátek, kterými je žánr rodinná-komedie standartně protknut (děj je předvídatelný až hanba), se na to příjemně kouká. Spokojenost. ()

Pepy

A je to tady opět, to pude stále dokola, filmy s takovým to rozpočtem, nemůžou dojít daleko. Začínám si zvykat na tyto podmínky, ale bohužel, že do těch rolí se musí zaplést Jackie Chan, má na lepší role, než jsou tyhle. Je to klasický film, který má všechno co by měl film obsahovat, ale stejně nějaké vyvrcholení či zápletka tak nejsou vidět. ()

ScarPoul odpad!

Odpad som nedal filmu už pekne dlho. A aj keď viem, že tento film je určený len pre malé decká, pre ktoré to môže byť film vďaka ktorému budú chcieť vedieť viacej o tom sympatickom činskom ujovi, tak jednoducho filmu nemôžem odpustiť prízemnosť, priehladnosť, nudnosť a vlastne celý ten kult Jackieho Chana, ktorý sa tu jednoducho nevyskytuje. Všetko to čo mám na ňom rád sa tu nenachádza. Schwarzenegger a Diesel to zvládali v podobných úlohách podstatne lepšie. Plus hlavný záporák neznesiteľný, rovnako ako všadecítiaci nízky rozpočet. Ak už deti a Chana, radšej Bo bui gai wak, ktoré má aspoň tempo, vtip a určitý nábeh na guilty pleasure. Toto je strata času. ()

Lacike

Cakal som peklo, dostal som peklo. Aj filmy pre deti sa daju robit na takej urovni, aby boli nezavadne pre dospelych (napriklad Rockov Tooth Fairy, ktory mal na prvy pohlad ovela debilnejsi namet). Navyse zaverecny zostrih nepodarenych scen je jednoznacne to najhorsie, co Jackie doteraz natocil. Smutny pohlad na byvalu akcnu megahviezdu. Pokial chce takto Jackie pokracovat dalej, tak by mal radsej splnit svoj davny slub a postavit sa uz len za kameru. ()

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (více)