Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec... (oficiální text distributora)

Master19

Nuda, nezasmál jsem se a to komedii dost diskvalifikuje. Přídomek rodinný tu neplatí, dospělý divák nemá co dělat... ()

blackJag

Zkoušel to Schwarzenegger (POLICAJT ZE ŠKOLKY), zkoušel to Diesel (OCHRÁNCE), nejnovější pokus dalšího z akčních matadorů (tedy Chanův pokus) o rodinnou sub-akci je ale ještě o třídu horší, než oba zmíněné. Hlavně, snímek takových předností, jako jsou lacinost a nezáživnost, má jít přímo na dvd a ne se zkoušet prokopat kiny. A potom, podobně pitomý scénář, který lehce převálcuje leckterý díl průměrného televizního akčního seriálu, to je opravdu na pováženou. Nejenom že v celém snímku není jediná vtipnější scéna, těžko také uvěřit vztahu unaveného Chana a chladné Vallettové, kteří, vědomi si kvalit točené capiny, se nijak nepřekonávají a ze svého rejstříku dolují jen nezbytné minimum. I choreografie jindy nosných soubojů je na Chana vyloženě slabá, stáří nestáří. Zdechlina právě přejeté veverky má víc života a vášně, než cokoliv, co je zobrazeno v této akční "komedii". 25% ()

m.a.t.o.

"Nevieš si predstaviť aké to tam je. Tiesnivá temnota, utrpenie prázdnych dní trvajúcich roky. Väzenie je peklo.“ – "Nebol si tam ani štyri hodiny." Otrepaný príbeh, ktorý ničím neprekvapí, ale zato s množstvom hlášok a situácií, ktoré zaručene pobavia. Oddychovka na jedno pozretie. ()

HomeAlone

Sice je to klasicka rodinna komedia okorenena akciou a spionazou , ale mne sa to pacilo , lebo mam rad taketo jednoduche oddychovky ()

ssfan

Jackieho Chana mám rád, ale tady musím říct, že už to nedosahuje takové úrovně jako dřívější filmy, ale i tak jsem se celkem dobře nasmál. Akce sice už není tak skvělá, avšak stále zábavná. Potěšil mě sympatický soundtrack a také kamera. 65% ()

jenik71

Vypadá to, že Jackie Chan už asi neměl co nabídnout a tak se tentokrát otočil směrem k dětem. Chůva v akci je totiž taková jednoduchá akční taškařice určená právě mladšímu publiku a to ještě tak do věku deseti let. Pro všechny ostatní je to téměř zbytečnost, kterou nijak nezachrání ani samotný mistr soubojů. ()

Hollohlaway

Slabá nudná rodinná komedie s trochou průměrné akce. Scénář plný hloupostí, herecky vysloveně slabé, vždyť v tom hraje Billy Ray Cyrus, a Jackie už je samé neviditelné lanko. Dvě hvězdy z piety a za mňam Amber Vallet. Mít něco zábavnějšího na práci, například poslouchání dechovky na večírku stoletých , tak to nesleduji. ()

Ironfood

Díky velmi nízkým očekáváním se z toho vyklubalo celkem příjemné překvapení. Jinak řečeno, nebylo to tak trapné a infantilní, jak jsem se obával. Prostě taková průměrná rodinná komedie, kterou okořeňuje přítomnost Jackieho Chana a jeho akrobatických a kung-fu kousků. Pokud jste Jackieho fanda a máte malé děti, ze kterých chcete také vychovat jeho fanoušky, pak je tohle možná dobrý startovní film:-) ()

blackkocour

úžuvej džeki tchán, a bezesporu jeho nejlepší film za jeho kariéru, nejlepší akce, nejlepší kung fu cheografie, a nejlepší Sportakus. Chaolin Temple doporučuje svým mnichům sledovat 24/7 // gilty pležr 🖤 ()

Americ

Takmer rovnaké ako žanrovo podobny Pacifier. Je mi naozaj ľúto ked vidím ake role v poslednych rokoch musí Jackie Chan brať. ()

Yeosol

Jasně, je to film nic moc, scénář je taky slabý, ale rozhodně lepší než nějaký Ochránce s Vin Dieselem. Když jsem viděl prvně trailer, řekl jsem si: JEŽIŠI KRISTE JACKIE, DO ČEHO SI TO SKLOUZL, ale nakonec jsem se příjemně bavil a to i přesto, že je to už několikrát okoukaný téma. Přesto jako fanouška Jackie Chana, za 4 hvězdy. ()

sedm.1

Chůva v akci splnila do puntíku to, co jsem od ní očekával. Totální kravina, která je nepovedená tak, jak jen nepovedená může být. Autoři se nenamáhali přinést absolutně nic zajímavého, neobvyklého, či jinak působivého, prostě jen bezmyšlenkovitě naklonovali již tisíckrát omletý příběh, kdy je bezbranná rodina v nebezpečí a chrání je neohrožený hrdina, tentokrát v podání Jackieho Chana. Kolik již sakra výrazných a dobrých herců se k tomuto otřepanému schématu propůjčilo a většinou dopadli skutečně mizerně. A Jackie se vyjímkou nestal. Vlastně ani on nepředvedl vůbec nic nového či poutavějšího, i on zůstal šíleně klišovitý, a to i přestože jeho vtípky a souboje zůstávají tím jediným, co si v této břečce nezaslouží Odpad. Přesto bohužel Chůvou v akci Chan jen potvrdil, jak nevydařenou se celá jeho hollywoodská mise stala. Jinak zmiňovaná zápletka je tentokrát snad ještě nudnější a hloupější než kdy jindy, čemuž přispívá i nevydařený dětský casting a nesmím opomenout hlavního záporáka, protože jen jeho postava shazuje celý film o několik tříd. Tak tupou a trapnou roli jsem už dlouho nikde neviděl a takové postavy mě fakt jen urážejí. Samozřejmě že pak celá tato rodinná zábava se snaží být co nejvtipnější a nejroztomilejší, tak hned můžu také každého ujistit, že vesměs všechen humor a emoce jsou tak křečovitý a nesympatický, že i po této stránce film naprosto selhává. Chůva v akci je zkrátka filmový šestistýosmdesátičtvrtý klon a podle toho to také dopadlo. Sice mě svou existencí neuráží, ale za vidění nestojí ani náhodou, a to ani pro fanoušky Jackieho Chana. ()

Roby

Průměrný film, který nikterak neurazí ačkoliv je to hrozně kýčovité. Jackie Chan zahrál opět slušně a hlášky jako "Vypadám jako Fresh Prince z Běloruska." mě dostala, 50%. ()

iXtr3m3

Takéto filmy od Jackieho doslova milujem a zaradzujem to k skvelým filmíkom (aspoň pre mňa) typu Tuxedo, Rush Hour a podobne. Maximálna celorodinná zábava. ()

Fary

Stupidní, nablblá hovadina, ale choreograficky perfektní. Jestli se něco Jackieho filmům nedá vytknout, tak je to pohybová stránka! :) ()

Bombastické návraty asijských ikon

Bombastické návraty asijských ikon

23.10.2009

Konkrétně do Šaolinu a k obouruční střelbě, aneb nové projekty Jackieho Chana a Chowa Yun-Fata. Jackie minulý týden rozčílil své fanoušky trailerem k rodinné břečce Špeh od vedle, a aby je uklidnil,… (více)