Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Enšpígl

Neskutečně zajímavě, gradačně vyprávěný příběh. Způsob vyprávění mě fakt hodně dobře a především velmi rychle pohtil a docela mě zajímalo jak se to všechno nakonec vysere. Akorát, podle skutečný události, budiž, ale těžkomě jde do mysli představa onajujích fousačů z Al-kajdy, jak odkladaj kalešnikova, sundavaj maskáče, odhrnojou fousy, zapínaj pc a ještě než si se svým nadobíčkem začnou hrát na výtah, maj v prdeli raketu od námořnictva, to bylo fakt až žhavovýstřelový, ale jinak velká kvalitka, luxusní prostředí, ruská mafie, fbi, spousta prachů, spousta ťapek, jo takhle nějak to asi může fungovat. Herecký výkony dobroš. Možná bych čekal trošku víc sexu s ohledem na to v jakým prostředí příběh tankuje, ale neva stejně by to jen ubíralo na tempu. ()

bouncer

Tak takhle mohl vypadat THE SOCIAL NETWORK, kdyby byl o něčem zajímavém :-) MIDDLE MEN se nese na velmi podobné vlně - tématicky i zpracováním, samozřejmě rozdíly tu jsou - místo asociálního uhrovatého studentíka, který sbírá osobní údaje a prodává je dál se tady objevují feťáci, které už nebavilo sledovat porno na VHS-kách a přišlo jim, že internetu chybí nějaký ten obsah pro dospělé. Ale idea je stejná a velký nápad dokáže na internetu vydělat neuvěřitelné množství peněz. A Wayne a Buck změnili podobu internetu možná více než Suckerberg... Ano, MIDDLE MEN jsou podle mě lepším filmem než THE SOCIAL NETWORK. ()

Dzeyna

Porno průmysl :D Skvělý snímek, který se točí kolem internetových stránek, před kterými si "honí" nejen normální chlapi, ale i atentátníci a teroristé. Vážně vtipně zahrané. Hlavní hrdina Jack, má manželku a dvě děti, ale potká Wayna a Bucka, kteří to vše vymysleli a stali se z nich milionáři, a tak postupem času neměl čas na svou rodinu. Následně ztratil rodinu a dal přednost mladé porno hvězdě Audrey, jejíž stránky využívala právě i vláda k hledání již zmíněných teroristů, ale nakonec se stejně vrátí zpět k rodině. Porno "trojka" nebo spíš jeden z jejich týmu- James zabije omylem rusáka Ivana, a největší leader ruské mafie, který má určitý podíl v jejich byznysu to zjistí a nechává se podplácet a celou dobu je vydírá. Vše Jackovi vychází, má peníze, takže ví, že mu nic nehrozí a tak si z ničeho nedělá hlavu. Celé je to typická americká gangster-porno komedie, ale stojí za to se na ní podívat. ()

iamek

Docela nenapadný snímek, který mě zaujal svým námětem a respekt skutečným osobám za to jak dokázali vydělat neuvěřitelný balík peněz téměř za nic. Ve snímků neuvidíte téměř žádné holywoodské hvězdy, ale to vůbec nevadí, protože zahráno to je skvěle. Překvapila mě taky zručná režie a parádní scénář, který nenudí ani minutu a díky tomu má film slušné tempo. ()

JohnCZ

Film s hodně zajímavou tématikou a neméně dobrým zpracováním. Čekal jsem komedii, ale dostal jsem úplně něco jiného. Dostal jsem film založený na skutečných událostech. Film o chlápkovi, který se dostal k velkým prachům aby se vzápětí dostal do problémů s ruskou mafií a koneckonců i s vlastní rodinou. Middle Men mají skvělé tempo, napětí a velice slušné herecké výkony. Myslím, že si těch 5* rozhodně zaslouží. ()

• Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)
  • Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)
  • Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)

Časové pásmo bylo změněno