Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Spooner

Překvapivě velice zábavná a místy dost napínavá gangsterka, která těží hlavně ze zasazení do začátku pornoprůmyslu na internetu. Scénář je překvapivě velice chytrej, celý je to velice stylově natočený a herecky se taky nedá na co stěžovat. Luka Wilsona jsem snad v lepší roli ještě neviděl a věčně zfetlá dvojice Ribisi/Macht taky pobaví. Jenom ke konci mi to přišlo trochu uspěchané a už to ztrácelo ten šmrnc a zábavnost, kterou si to drželo většinu stopáže. Ale i tak velké překvápko. ()

Chrustyn

Je to dobrý film, mohl to být skvělý film ale tvůrci si ukousli příliš velké téma, které jim zůstalo v krku a tak výsledný dojem zůstal někde na půli cesty. Dát do křesla někoho zkušenějšího, přidat tak půl hodiny, více rozkreslit jednotlivé charaktery a daná témata, ubrat na komedii, přidat na krimi a mohla to být minimálně kultovní gangsterka o tom, jak vydělat na pornu a mít kalhoty zapnuté. ()

kalap

Dvaja chlapíci večne zhulení a nahonení, ktorí dostávajú viac po papuli ako dýchajú, ale stále niečo vymyšľajú, lebo v porne sa vyznajú aj keď v hlave to celkom v poriadku nemajú. A tak šefovať im začne chlapík ktorý sa vyzná, až sa všetci poriadne napakujú a snimi aj nenažratí ruskí mafiani, ba aj moslimskí teroristí si ich mastia a serú na Mohameda, veď tá blondínka je svätová trieda, lenže údy im stoja ako antény a podľa toho ich najdú radary a bombardéry ich likvidujú aj s ich stojacimi pérami. ()

Jara.Cimrman.jr

S hrdosti do světa vytrubuji, že pornoprůmysl díky mně nezbohatl ani o dolar a všechny nepříliš oděné soubory v mém počítači nechávám bez komentáře. Přesto jsem se naivně domníval, že mne bude hodně bavit příběh o počátcích zpeněžování nahoty na síti, ale pohled na rodinně založeného týpka bloudícího ve světě plném vlhkých klínů, geniálních magorů a důsledných mafiánů, mi žádný nadstandard nenabídl. ()

BoPo

Čo má na svete najväčšiu cenu? Dobrý pocit z kvalitne odvedenej práce, dobrá povesť, čisté svedomie? Ale kdeže. Najväčšiu cenu má originálny nápad. Presne tak. Dostať nápad, ktorý predbehne všetkých. Už len stačí trošku premyslieť marketing a ste za vodou. Má to však jednu veľkú nevýhodu. Začnete priťahovať pozornosť. A to znamená problémy. Presne o tomto je tento film. Kvalitný a zaujímavý, len má človek pocit že je to taký zlepenec. Že všetko už niekde videl. Ale čo si budeme hovoriť. Keby tvorcovia dostali originálny nápad, tak meno George Gallo pozná väčšina divákov. Hold, na nového Scorseseho si musíme ešte počkať. ()

• Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)
  • Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)
  • Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)