Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Fíla

Musím říct, že to není vůbec špatné. Čekal jsem od toho o hodně méně. Když se na to koukáte, hned vám příjde něco jako chlapi, kteří si honí péra, že to bude blbost. Potom si řeknete, je to luxus. A pak, že to zase upadá. Ale v celkovém součtu je to velice elegantní a imponující film. Nechybí tomu ani zábava a ani akční výstřelky. Dabing sice nijak neuchvátí, ale rozhodně je to dobrá filmová projekce. Já byl rozhodně spokojený. ()

Fiftis

Dobrý snímok na pobavenie a oddych. Príbeh síce mohol určite viac gradovať, miestami trocha nudil, ale celkovo to bolo v poriadku. Náhla sláva a rýchlo zarobené peniaze skutočne dokážu urobiť z človeka trosku. V pornobranži sa točí neuveriteľne množstvo peňazí. Kde sú peniaze, tam je aj FBI a mafia. Keď to všetko prerastie cez hlavu, výsledkom sú vraždy, vydieranie a boj o váš holý život. Tak nejak je to aj v skutočnosti, ale záver býva omnoho tragickejší. Nezabudnuteľná je hlavná dvojka, z ktorou človek zažije veľa srandy a človek sa až diví že je to podľa skutočnej udalosti. ()

honajz

Prostředníci přišli pozdě. Koho by problém vydělávání na pornoprůmyslu mohl zajímat po filmech Kevina Smithe a zvláště Zack a Miri točí porno? Navíc styl Prostředníků je stejný, podobně ukřičený a vulgární. Všichni chlapi na celém světě si honí péro, zní úvodní premisa filmu. A tak sledujeme, jak se mladík, který dostal od nemocného otce úkol postarat se o rodinu, spojí se dvěma kamarády a začnou podnikat v internetovém pornobyznysu. Aby to bylo napínavější, je film uvozen scénou odvážení milionu dolarů ruské mafii. A o ničem jiném v podstatě film není, když pomineme ještě neplacení daní a jiné podobné problémy. Je až moc znát, jak se snaží tvůrci konkurovat Fincherově snímku The Social Network o vzniku Facebooku. A tak se i zde skáče v několika časových rovinách, i zde se řinou z úst herců nekonečné repliky. I zde použijeme rádoby dokumentární roztřesenou kameru. (Mimochodem, divné je, že u dokumentů vídám statickou kameru.) Ale kde si Fincher uchoval režisérskou zručnost a přehlednost, zde brzy nastoupí určitý zmatek. Ne, že by některé repliky a dialogy nebyly vtipné, ale celkově film působí hodně nekompaktně, někdy až chtěně. Nepomáhá ani stopáž, která je delší, než byste čekali - a chtěli. Navíc jsme podobných filmů už viděli několik, například od zmíněného Kevina Smithe, takže se u některých scén neubráníme pocitu již viděného. A nakolik mám rád Luka Wilsona, hodí se skutečně spíše do mírně střelených mírně mysticky vyprávěných komediálních dramat, ale jako drsný byznysmen vypadá poněkud směšně. A nějak ani ty umělohmotné holky nevypadaly až tak atraktivně, fakt. :) Takže takový průměrný film, skutečně ani neurazí, ani nenadchne. téma je už poněkud vyčpělé, zpracování je zmatené a herecké výkony takové nijaké (do jaké role asi tak může být obsazen James Caan?), některé fórky se povedly, některé ne... Prostě průměr. ()

Icefist

Pro shlédnutí Middle Men jsem se rozhodl na základě popisku, že zde půjde o porno. A paradoxně to je pravda jen do určité míry. Bezpochyby to je atraktivní poutač, který přitáhne nejednoho diváka, ovšem když bych to měl sesumírovat já, tak bych mluvil o snímku točícím se okolo podsvětí. Je to příběh o chlapovi, který se díky svým schopnostem dostal za krátkou dobu k moci a spoustě peněz. A my můžeme pozorovat jaké slasti, ale i strasti, mu to přineslo. On nebyl u zrodu. Nebyl ani u konce. Jen do rozjetého vlaku naskočil v tu správnou chvíli a i když byl nakonec vysazen proti vlastní vůli a o pár stanic dál, než by zpětně chtěl, tak se mu podařilo udržet vše jakš takš v mezích únosnosti. A co zmínit na závěr? Prvotřídní hudbu! 90 % Oblíbená část- nabídka FBI ke spolupráci ()

Roman.Ticka

Vůbec neřeším obsah, ale formu. Naprosto mi nevadí pornoprůmysl, protože částečně eliminuje trestnou činnost různých úchyláků a perverzáků v patologickém rozměru pochopitelně. Pro běžného řadového občana, mezi nímž snad není normálně sexuálně fungující jedinec, je tato specifická branže únikem z reality a naplněním nesplněných očekávání v partnerství atd. blablala jak to nesčetněkrát omílají v manželské a jiné poradně a vedou o tom tuny článků na netu... Forma naprosto nezvládnutá, čímž vznikl nepřehledný chaos a mě osobně nezaujal, naopak i přes zajímavé téma, ukrutně nudil. Takže jsem se ani nedodívala a je mi to šumafuk, bublifuk. ()

• Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)
  • Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)
  • Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)