Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Real Tom Hardy

"WE JUST MADE $9.99. AT 4:15 IN THE MORNING? THE GUY'S GOTTA BE A PERVERT JUST LIKE YOU." -------------- Z komédie o vzniku internetového porna sa postupne vykľula slušná krimi s príchuťou ruskej mafie. Hlavný "selling point" celého filmu bol pre mňa bradatý Giovanni Ribisi, ktorého úplne zbožňujem a tu mi znova dokázal, prečo to tak je. Filmu prirodzene nechýba kritika na porno a jeho priemysel, aj keď paradoxne nekritizuje porno samotné, ale jeho užívateľov. Nič samozrejme nebolo povedané explicitne, no veľmi jednoducho sa to dalo z rozličných dialógov vyčítať. Cením zmenu. ()

peiton

Je mi jasné,že porno priemysel a jeho špinavé zákulisie býva docela nebezpečným ,,športom".Tu navyše ako sa ukázalo,ešte novinku ani nestihli poriadne zaviesť na trh a už im šlapala po krku ruská mafia.Len nie som si celkom naisto u scenára a síce,že ho skutočne dokázal takto napísať sám život.Spetne si to prehrávam v hlave a príde mi to trocha pritiahnuté za vlasy,aby všetko do seba tak dokonale zapadalo a o pozitívnom závere pre všetky strany ani nehovoriac..ale budiš,budem chcieť tomu veriť. ()

campix

Prostředníci jsou tak maximálně slušně odvedenou žánrovkou bez nějakých větších ambic. Nelíbil se mi moc styl vyprávění příběhu a ani mi nepřišel nijak atraktivní. Sice je tento příběh inspirovaný skutečnými událostmi nebo se takto přinejmenším tváří, ale kromě pro nás muže atraktivního prostředí, mě příběh nezaujal. Také se mi zdála hlavní postava až příliš nudná na to, aby na ní stál celý film. Spíše než o postavu, tak jde o jejího představitele. Luke Wilson prostě nemá na to, aby utáhl celý film. Jak jsem již řekl. Solidní žánrovka, ale také ani o chloupek víc. ()

teutates

Sex, Drugs and Rock 'n' Roll... aaand SeX... "Prostredníci", či jakto... dosť namakaná myšlienka napadla týchto dvoch, ako to len nazvať... pánov (pánov je fajn). O to lepší Luke Wilson, ktorý si to celé vzal pod svoje krídla a spravil z toho takpovediac biznis. Snímok je fajn, padne tu veľa životných, ale vážne životných právd aaa človek akosi nespustí z očí toľko krásnych žien po kope... Gallo natočil konečne niečo čo za to stálo... 8/10 ()

choze

Takový pohodový bonus k Social Network, o nástupu placeného porna na internetu. Mám rád filmy o vzestupu jedince, králem těch fiktivních je pro mě Zjizvená tvář, králem těch "podle skutečných událostí" pak Social Network. Na těch filmech je akorát blbá ta kocovina, kdy si uvědomíte, že vy - řečeno slovy Henry Hilla - (do)žijete život obyčejnýho blba. ()

• Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)
  • Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)
  • Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)