Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

URBAN

To jsem nevěděl že má porno průmysl za sebou tak zajímavý příběh : ) Vážně tohle byla pecka , kterou napsal sám život až je to neuvěřitelné že takoví kreténi mohli něco takového vymyslet . Prostě úžasný . Vážně jediná věc která mě na tomto filmu vadila bylo to že Luke Wilson do své role nedal více , hrál tak něják chladně a to se na hlavní postavu zrovna nehodí , ale herecké výkony ostatmích to tak něják vyvážily . ( 14.5.14/MAC ) ()

kocik1

Chlapi si ho honěj už od počátku světa, to je jasný. Ačkoli teda na počátku světa ještě nebyl internet, a tak to možná neplatilo v Pákistánu:-)). Zábavný příběh z prostředí byznysu a porna. Jenže kdo viděl Obchodníka se smrtí, asi těžko může popřít zjevně obšlehnutou šablonu. Jo, Prostředníci jsou filmem, který celkem dobře baví, ale jedou si od začátku v kolejích, které vyjezdil někdo jiný a jak známo, opakovaný vtip nepřekvapí a většinou není lepší než jeho předloha. 2,5* ()

Doudis19

V podstatě toho ani není tolik, co vytknout. Má to něco jako děj. Má to vcelku zajímavé postavy i známé tváře. Hezky se na to kouká a navíc se to točí okolo porna :-). Jen že to strašně připomíná Scorseseho klasické velkofilmy. A vedle těch to bohužel vypadá jako hodně chudý a skromný příbuzný. ()

ivan_drago

Já se tý pětky nebojím, svižně pojatej příběh o svědomí a kam až je člověk schopen zajít při vydělávání peněz a taky, že geniální nápady můžou napadat i úplný magory... Luke Wilson příjemně překvapil, ale mě naprosto uchvátil Giovanni Ribisi, skvělý výkon, hlavně herecký... Po dlouhé době pěkný gangsta movie... ()

nemik22

Nevím v jaké míře se film opírá o skutečnost, ale děj je vystavěn velmi důmyslně. Prostředníci jsou laděni do žánru komedie, přičemž o komediální prvky se stará především Giovanni Ribisi. Člověka to celé nutí k zamyšlení nad vlastním bezvýznamným životem a nad tím, že geniální nápady bývají vlastně ve své podstatě jednoduché. I když se mi The Social Network líbilo, tenhle snímek mě přece jen zaujal víc. Má to prostě koule! ()

LiborGondek

Přesně tenhle filmový styl mám rád. Prostředníci pobavili a moc se mi líbili. Nevím, co víc k tomu říct. Slova se nachází jen velmi těžko, když není co kritizovat. Snad jen, mohlo by to být o trochu méně sprosté, ale tentokrát to k tomu vlastně patřilo, takže zase nic. No prostě, bylo do opravdu dobré. 80% ()

venison

Hezky promyšlená zápletka, příběh se moc příjemně vinul, charaktery postav brané s velkou nadsázkou - velmi povedená odlehčená krimoška o tom jak se které "zvíře" snaží napálit to druhé :-) Hodně úsměvné - autoři se přesně trefili do stylu mého humoru :-) Nenechte se odradit tím, že je to v podstatě celé o pornu :-D ()

Pavlínka9

Jak snadno přijít k penězům a jak může být stupidní, když se dva sjetý týpci perou kvůli cinkání, zvonění a análnímu sexu :D :D Nápad skvělý, je to svižný, ráda bych taky něco takového zažila :D :D Ne kompletně se vším všudy, ale teda tohle byla síla :) Když to vidí člověk ještě s odstupem času a uvědomí si, že dnes se zcela běžně platí u počítače :D :D Tak je to úsměvné. Bavilo mě to. Dost. Bylo to hodně různorodé, chytlavé a svižné a dechberoucí. Rozhodně za 5* i z důvodu námětu a skvělé režie. ()

Narya89

Komedie na téma - jak rychle zbohatnout skrze lidské pudové potřeby - pochopitelně, někdo s tím musel první přijít. Bohužel komedie dnešní doby už se neubrání určitému kopírování námětů a klišoidnosti, ať už se to týká manžela, co předvídatelně opustí rodinu kvůli mladší pornoherečce nebo spletité škále podvodů, které na sebe jednotlivé postavy šijí, za účelem co největšího zisku. A závěrečné ponaučení, že na penězích nakonec zas tak nezáleží ...jak nečekané. ()

zdenny

K tomuto filmu jsem přistoupil jako k filmu "Social Network", který se mi také dost líbil. Nakonec jsem dostal dva v jednom. To znamená, nejen "Social Network", ale také "Blow" (Kokain). Mám rád filmy tohoto typu, které jsou navíc založeny na skutečných událostech. Navíc, když nás filmem provází monolog s pocity a postřehy hlavního hrdiny. Takže dál opravdu nevím, co bych měl psát. Myslím si, že film je nutné vidět. ()

Kali4

Zuckerberg měl jednu nespornou výhodu – totiž že nebyl obklopen naprostými hovady. Ne, Middle Men skutečně nejsou jako The Social Network. Jsou spíše tou střední vlnou, která je přístupnější běžným divákům, ač se zaobírají veřejně stigmatizovaným tématem, tudíž nejsou tolik sofistikovaní, a také jim nechybí trefný morální apel s trochou přiměřeného sentimentu. No a především se jedná o gangsterku (jen tak mimochodem, rozdílů mezi pornem a facebookem je mnohem méně ;-)). Přesto se v rámci svého žánru jedná o špičku a hodně se divím, že nevzbudili větší pozornost (nejspíš je na vině mizerný marketing). Nevinil bych z toho film The Social Network, který je přeci novějšího data a tehdy kolem něho snad ještě žádné haló nebylo (pokud se mýlím, opravte mne). Middle Men nejsou vulgární, naopak nakládají s daným tématem s lehkostí, a podobně, jako se ve Thank You for Smoking vlastně vůbec nekouřilo, se i zde odhalí tak maximálně prsa. Middle Men jsou prostě o něčem jiném. ()

Kosmik 1

Mohl by to být vcelku zajímavý a vtipný příběh... na obojí si alespoň snaží film hrát, ale jde mu to sakra těžko. Občasný žertík nepobaví, působí příliš vynuceně. Uprotřed filmu už se u mě dostavovala nuda, stopáž bych klidně o dvacet minut zkrátil. Pak bych možná dal tři hvězdy. Ale takhle to bylo utrpení dosledovat Middle Men do konce, bohužel. S tímhle tématem šlo podle mě udělat mnohem víc. 45% ()

Hollohlaway

Start internetového pornoprůmyslu sebou nese víc problémů než by se zdálo. Hlavní hrdina se o tom brzy přesvědčí, takže film nestojí primárně na nahotinkých, ale na byznysu a jeho riziku jako takovém, je to ale zajímavá sonda do konce devadesátých let, kdy porno na síti bylo v plenkách. Je tam i rodinné drama, mafie, vražda, dva naprostý ignoranti jako obchodní partneři, a pár vtípků, takže jako celek to ubíha velice svižně. Zabavilo mě to velice slušně, Luke Wilson v roli maníka pohlceného svojí prací a penězma byl přesvědčivej. Rockové songy během děje potěšily, a celkově to je příjemná záležitost. ()

toffy

,,Jmenuji se Jack Harris a pomohl jsem objevit největší vynález našich dob. Vymyslel jsem lepší způsob, jak si ho vyhonit.....“ :D cool s mensimi chybickami krasy, ale prehliadol som ich cez mnozstvo nahych tiel :)) ()

Lukoboss

Slušná podívaná ve stylu The Social Network nebo spíš našeho Czech Made Man o tom, jak v internetových začátcích udělat díru do světa tím, že najdete díru na trhu. Je tam hezky ukázaný, že jenom dobrej nápad nestačí (dva geniální magoři mají super nápad, ale ta realizace už je trochu horší aneb utřeme si nos od koksu), a tak musí přilítnout do víru nějakej "manager" (dnes oblíbená pozice), kterej tomu dá určitej řád a rozjede to ve velkým. Je to vcelku zábavný, trochu akční a taky dramatický, rozhodně se nejedná o žádnej propadák. 3,5/5* ()

Seti

Já prostě ten filmářský styl "alá Scorsese" žeru. Gallo samozřejmě není Marty a v hlavní roli bych si dokázal taky představit někoho charismatičtějšího než je Luke Wilson, ovšem v rámci nadstandartního krimi dramatu si Middle Men hoví dost vysoko. Téma zrodu internetového pornoprůmyslu je dostatečně šťavnaté samo o sobě, a když je navíc zpracováno osvědčenými postupy, stává se z Prostředníků výtečná filmová záležitost. Pro milovníky Casina, Kokainu nebo loňské The Social Network jasná volba. ()

Ragdoll

Zábavný, možná i trochu podceňovaný snímek, který sice těží z více než jednoho ohlášenějšího a publikem celkově lépe přijatého titulu, ale to ho ještě nedělá podřadným. Možná vás to překvapí, nejvíce mi však připomíná Pařbu ve Vegas, možná díky jisté podobnosti mezi Giovannim Ribisem a Zachem Galifianakis. Také vedle Suits hlavní důvod, proč mám Gabriela Machta ve své Topce, tady mě jen usvědčil v názoru, že je vskutku jedinečný herec, v podstatě na začátku své slibné kariéry. I když už jsem prve zmínil jakýsi příznak napodobování, stále jsou Middle Men sakra originální a několik malých klišé, jako ve všech gangsterkách všudypřítomní ruští mafiáni, se dají lehce opomenout. Nemohu najít žádná jiná slova vyjadřující kritiku, opravdu jsem se dobře bavil. 90%. ()