Pokud ještě nejste vlastníky několika TeraBajtů porna, můžete na adrese www.mojepornosbirka.tw stahovat, co vaše orální hrdlo ráčí. 77%(10.2.2011)

Docela nenapadný snímek, který mě zaujal svým námětem a respekt skutečným osobám za to jak dokázali vydělat neuvěřitelný balík peněz téměř za nic. Ve snímků neuvidíte téměř žádné holywoodské hvězdy, ale to vůbec nevadí, protože zahráno to je skvěle. Překvapila mě taky zručná režie a parádní scénář, který nenudí ani minutu a díky tomu má film slušné tempo.(20.9.2011)

Dvaja chlapíci večne zhulení a nahonení, ktorí dostávajú viac po papuli ako dýchajú, ale stále niečo vymyšľajú, lebo v porne sa vyznajú aj keď v hlave to celkom v poriadku nemajú. A tak šefovať im začne chlapík ktorý sa vyzná, až sa všetci poriadne napakujú a snimi aj nenažratí ruskí mafiani, ba aj moslimskí teroristí si ich mastia a serú na Mohameda, veď tá blondínka je svätová trieda, lenže údy im stoja ako antény a podľa toho ich najdú radary a bombardéry ich likvidujú aj s ich stojacimi pérami.(20.7.2011)

Veľmi zaujímavý námet. Škoda, že si to neudržal režisér na uzde a tak je tu menší bordel v deji (trochu je to celé rozbité, skáče sa v rozprávaní a sposobuje to mierny chaos). Film bol až príliš čierno-biely. Pričom pri Social Network od Finchera si mohol každý divák spraviť názor sám a každému bol sympatickejší niekto iný, Ďalej mi prišli tie udalosti trochu zjednodušené, nereálne až rozprávkové (napríklad záver). Ale dosť bolo kritiky. Jedná sa inak o dobrý film, ktorému u mňa nechýbalo veľa a skoro získal 4*.(14.4.2011)

Jeden z mnoha. Není to špatný film, jen v té záplavě moderně vypadajících atraktivně znějících snímků se poměrně snadno přehlédne. A to i přesto, že Luke Wilson hraje nejlépe, co jsem měl tu možnost vidět a dost možná má i nejlepší roli, kterou kdy mohl dostat. Zbytek už je jen solidně odvedené řemeslo a vše co k danému žánru patří. Tzn. vypravěč typu "jak to všechno začalo + nějaké to moudro na konci", nablýskané káry, drahé obleky a několik bábovek na parketě. Částečná inspirace The Social Network je tu jasně viditelná, ale nijak to nedráždí do očí.(24.7.2011)