Prostředníci

Middle Men

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2009, 108 min

Škoda, že z takového pěkného námětu museli udělat za každou cenu komedii a frašku. Jinak dobří herci a dobré zpracování, na takových 70% to má, ale bez nadsázky to hodnotím 3 hvězdičkami, protože některé věci prošly prostě moc naivně. Ovšem je to podle skutečnosti a tak je to zajímavou inspirací.(30.9.2012)

Prostředníci aneb pravdivý příběh o tom, jak se fenomén jménem porno dostal na internet. Nejvíce bych vyzdvihl herecké obsazení (Wilson se do role "slušňáka" hodil a pro Ribisiho jen další pro něj typická role pošuka). Škoda, že film ve druhé půlce trochu ztrácel grády a nevydrželo nastolené tempo. Přesto jako pohádka pro dospělé určitě dobrý...6/10.(13.9.2012)

Skvěle a zábavně udělanej film. Je to v podstatě gangsterka, kde se všichni přetahujou o megavýnosnej byznys s internetovym pornem. Luke Wilson v hlavní roli je přesnej a líbilo se mi, že byl dobrák. Nejlepší byl ale permanentně sjetej Giovanni Ribisi a nejlepší scéna, když jeho kámoš totálně zkoksovanej poletoval ve stavu beztíže. A i když je to o pornu, tak tam je rodinný poselství, no já se prostě bavil a byl jsem i napjatej.(26.7.2011)

[imdb: 6.8/10] | me: Dobre spracovaný film so svojským charakterom a zaujímavým hereckým obsadením. Vďaka ústrednej téme, ktorou je okrem internetu hlavne porno biznis sa z tohto filmu stáva ľahká gangsterka (o špinavých praktikách) na štýl The Snatch, čo je príjemné osvieženie a dáva tak filmu iný než "geekovský" rozmer. If I've learned one thing, it's that business is a lot like sex. Getting in is easy, pulling out is hard. (10.5.2011)

Nahlédnutí do světa pornografie a jak fungují "prostředníci". Middle Men má velice zajímavý příběh a dobře zpracovaný děj. Luke Wilson samozřejmě dobrý výkon, ale od posledního filmu co jsem ho viděl, se docela hodně změnil. Sice jsem čekal trošku něco jiného, ale i přesto George Gallo nezklamal.. 7/10 = 75%(30.7.2011)