Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

peiton

Je mi jasné,že porno priemysel a jeho špinavé zákulisie býva docela nebezpečným ,,športom".Tu navyše ako sa ukázalo,ešte novinku ani nestihli poriadne zaviesť na trh a už im šlapala po krku ruská mafia.Len nie som si celkom naisto u scenára a síce,že ho skutočne dokázal takto napísať sám život.Spetne si to prehrávam v hlave a príde mi to trocha pritiahnuté za vlasy,aby všetko do seba tak dokonale zapadalo a o pozitívnom závere pre všetky strany ani nehovoriac..ale budiš,budem chcieť tomu veriť. ()

khedy

Toto téma mě už po přečtení obsahu dost zaujalo a musím říct, že zpracování bylo ještě lepší než jsem čekal. Strhující krimi-drama nám krok za krok velmi zabávnou formou odhaluje počátky porno průmyslu na internetu a jak jinak než z pohledu těch nejpovolanějších. Při představě, že je tento film natočený na základě skutečné události jsem se nestačil divit. ()

Dzeyna

Porno průmysl :D Skvělý snímek, který se točí kolem internetových stránek, před kterými si "honí" nejen normální chlapi, ale i atentátníci a teroristé. Vážně vtipně zahrané. Hlavní hrdina Jack, má manželku a dvě děti, ale potká Wayna a Bucka, kteří to vše vymysleli a stali se z nich milionáři, a tak postupem času neměl čas na svou rodinu. Následně ztratil rodinu a dal přednost mladé porno hvězdě Audrey, jejíž stránky využívala právě i vláda k hledání již zmíněných teroristů, ale nakonec se stejně vrátí zpět k rodině. Porno "trojka" nebo spíš jeden z jejich týmu- James zabije omylem rusáka Ivana, a největší leader ruské mafie, který má určitý podíl v jejich byznysu to zjistí a nechává se podplácet a celou dobu je vydírá. Vše Jackovi vychází, má peníze, takže ví, že mu nic nehrozí a tak si z ničeho nedělá hlavu. Celé je to typická americká gangster-porno komedie, ale stojí za to se na ní podívat. ()

campix

Prostředníci jsou tak maximálně slušně odvedenou žánrovkou bez nějakých větších ambic. Nelíbil se mi moc styl vyprávění příběhu a ani mi nepřišel nijak atraktivní. Sice je tento příběh inspirovaný skutečnými událostmi nebo se takto přinejmenším tváří, ale kromě pro nás muže atraktivního prostředí, mě příběh nezaujal. Také se mi zdála hlavní postava až příliš nudná na to, aby na ní stál celý film. Spíše než o postavu, tak jde o jejího představitele. Luke Wilson prostě nemá na to, aby utáhl celý film. Jak jsem již řekl. Solidní žánrovka, ale také ani o chloupek víc. ()

kalap

Dvaja chlapíci večne zhulení a nahonení, ktorí dostávajú viac po papuli ako dýchajú, ale stále niečo vymyšľajú, lebo v porne sa vyznajú aj keď v hlave to celkom v poriadku nemajú. A tak šefovať im začne chlapík ktorý sa vyzná, až sa všetci poriadne napakujú a snimi aj nenažratí ruskí mafiani, ba aj moslimskí teroristí si ich mastia a serú na Mohameda, veď tá blondínka je svätová trieda, lenže údy im stoja ako antény a podľa toho ich najdú radary a bombardéry ich likvidujú aj s ich stojacimi pérami. ()

• Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)
  • Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)
  • Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)