Prostředníci

Middle Men

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2009, 108 min

Prostředníci aneb pravdivý příběh o tom, jak se fenomén jménem porno dostal na internet. Nejvíce bych vyzdvihl herecké obsazení (Wilson se do role "slušňáka" hodil a pro Ribisiho jen další pro něj typická role pošuka). Škoda, že film ve druhé půlce trochu ztrácel grády a nevydrželo nastolené tempo. Přesto jako pohádka pro dospělé určitě dobrý...6/10.(13.9.2012)

"Zatraceně, vy pitomci, víte vůbec, že tu máte pod čokoládou šek na dva miliony dolarů ??" - "No, a co ?? Je to snad zločin ??" ;)(2.3.2014)

Neskutečně zajímavě, gradačně vyprávěný příběh. Způsob vyprávění mě fakt hodně dobře a především velmi rychle pohtil a docela mě zajímalo jak se to všechno nakonec vysere. Akorát, podle skutečný události, budiž, ale těžkomě jde do mysli představa onajujích fousačů z Al-kajdy, jak odkladaj kalešnikova, sundavaj maskáče, odhrnojou fousy, zapínaj pc a ještě než si se svým nadobíčkem začnou hrát na výtah, maj v prdeli raketu od námořnictva, to bylo fakt až žhavovýstřelový, ale jinak velká kvalitka, luxusní prostředí, ruská mafie, fbi, spousta prachů, spousta ťapek, jo takhle nějak to asi může fungovat. Herecký výkony dobroš. Možná bych čekal trošku víc sexu s ohledem na to v jakým prostředí příběh tankuje, ale neva stejně by to jen ubíralo na tempu.(5.11.2012)

Veľmi príjemné prekvapenie, ktoré spočiatku vyzerá skôr béčkovo, ale postupom času sa dojem napraví a vydrží až do konca. S výraznejšími producentmi, ktorý by film pretlačili a s lepšími "hviezdnejšími" hercami by to mohol byť potenciálny hit:)(13.7.2011)

Rozpočet: 20 000 000 $ Otvárací Víkend: 325 641 $ (v 252 Kinách) Tržby USA: 754 301 $ Tržby Celosvetovo: 754 301 $(29.3.2012)

• - Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)

• - Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)

• - Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)