SWAG(10.1.2013)

Ze začátku mi to přišlo jako super film, ale tak po půl hodině jsem se malinko začala ztrácet a postupně mě to přestávalo bavit. Docela mi vadilo vyprávění hlavního hrdiny. To nemám moc ráda. Jinak Luke Wilson hlavní roli zahrál hodně dobře. A nejvíc z filmu se mi líbila hudba. Celkově 60%.(7.3.2014)

Hrozně by mě zajímalo, jestli takový párty jako jsou v Middle Men a i v jinejch americkejch filmech doopravdy existují... protože sakra, to musí bejd vodvaz :) Stejně jako tendle film... 4*(6.7.2011)

Pokud ještě nejste vlastníky několika TeraBajtů porna, můžete na adrese www.mojepornosbirka.tw stahovat, co vaše orální hrdlo ráčí. 77%(10.2.2011)

Toto téma mě už po přečtení obsahu dost zaujalo a musím říct, že zpracování bylo ještě lepší než jsem čekal. Strhující krimi-drama nám krok za krok velmi zabávnou formou odhaluje počátky porno průmyslu na internetu a jak jinak než z pohledu těch nejpovolanějších. Při představě, že je tento film natočený na základě skutečné události jsem se nestačil divit.(28.10.2012)