Prostředníci

Middle Men

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2009, 108 min

Ze začátku mi to přišlo jako super film, ale tak po půl hodině jsem se malinko začala ztrácet a postupně mě to přestávalo bavit. Docela mi vadilo vyprávění hlavního hrdiny. To nemám moc ráda. Jinak Luke Wilson hlavní roli zahrál hodně dobře. A nejvíc z filmu se mi líbila hudba. Celkově 60%.(7.3.2014)

Takový pohodový bonus k Social Network, o nástupu placeného porna na internetu. Mám rád filmy o vzestupu jedince, králem těch fiktivních je pro mě Zjizvená tvář, králem těch "podle skutečných událostí" pak Social Network. Na těch filmech je akorát blbá ta kocovina, kdy si uvědomíte, že vy - řečeno slovy Henry Hilla - (do)žijete život obyčejnýho blba.(8.7.2011)

pěkný příběh, kdy za každou výnosnou myšlenkou musí být i někdo, kdo to celý zorganizuje, legálně :) škoda, že to nemá větší grády, aby to dosáhlo i na 5*, protože téma je to výborný, možná, že tomu chybělo jen větší režisérksé eso.(25.1.2015)

Luke Wilson je stejně tak skvělý herec jako jeho brácha, Owen. Dokáže překvapit a stejně tak to bylo i v tomto filmu s názvem Prostředníci. Tenhle film přesně se řadí do té skupiny filmů, o kterých jsem v době vydání vůbec nevěděl a všiml jsem si jich náhodou na HBO. Přitom po shlédnutí filmu si řikám, jak je sakra možné, že o filmu jsem se dozvěděl až tři roky po vydání. Prostředníci mají totiž velký a silný příběh, který nejenom, že je originální, ale je hlavně napínavý, akční a chvílemi i zábavný. Taková kombinace se v dnešní době už moc nevídá, o to více si toho filmu vážím.(5.3.2012)

• TeeAge

|| Scenár: George Gallo, Andy Weiss | Hudba: Brian Tyler | Produkcia: Christopher Mallick, William Sherak, Jason Shuman, Michael Weiss | Distribúcia: Paramount Vantage | Štúdio: Oxymoron Entertainment, Mallick Media | Rozpočet: 20 miliónov $ | Tržby: 754,301 $ ||(30.6.2011)

• - Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)

• - Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)

• - Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)