Dvaja chlapíci večne zhulení a nahonení, ktorí dostávajú viac po papuli ako dýchajú, ale stále niečo vymyšľajú, lebo v porne sa vyznajú aj keď v hlave to celkom v poriadku nemajú. A tak šefovať im začne chlapík ktorý sa vyzná, až sa všetci poriadne napakujú a snimi aj nenažratí ruskí mafiani, ba aj moslimskí teroristí si ich mastia a serú na Mohameda, veď tá blondínka je svätová trieda, lenže údy im stoja ako antény a podľa toho ich najdú radary a bombardéry ich likvidujú aj s ich stojacimi pérami.(20.7.2011)

S hrdosti do světa vytrubuji, že pornoprůmysl díky mně nezbohatl ani o dolar a všechny nepříliš oděné soubory v mém počítači nechávám bez komentáře. Přesto jsem se naivně domníval, že mne bude hodně bavit příběh o počátcích zpeněžování nahoty na síti, ale pohled na rodinně založeného týpka bloudícího ve světě plném vlhkých klínů, geniálních magorů a důsledných mafiánů, mi žádný nadstandard nenabídl.(12.11.2011)

Neskutečně zajímavě, gradačně vyprávěný příběh. Způsob vyprávění mě fakt hodně dobře a především velmi rychle pohtil a docela mě zajímalo jak se to všechno nakonec vysere. Akorát, podle skutečný události, budiž, ale těžkomě jde do mysli představa onajujích fousačů z Al-kajdy, jak odkladaj kalešnikova, sundavaj maskáče, odhrnojou fousy, zapínaj pc a ještě než si se svým nadobíčkem začnou hrát na výtah, maj v prdeli raketu od námořnictva, to bylo fakt až žhavovýstřelový, ale jinak velká kvalitka, luxusní prostředí, ruská mafie, fbi, spousta prachů, spousta ťapek, jo takhle nějak to asi může fungovat. Herecký výkony dobroš. Možná bych čekal trošku víc sexu s ohledem na to v jakým prostředí příběh tankuje, ale neva stejně by to jen ubíralo na tempu.(5.11.2012)

[imdb: 6.8/10] | me: Dobre spracovaný film so svojským charakterom a zaujímavým hereckým obsadením. Vďaka ústrednej téme, ktorou je okrem internetu hlavne porno biznis sa z tohto filmu stáva ľahká gangsterka (o špinavých praktikách) na štýl The Snatch, čo je príjemné osvieženie a dáva tak filmu iný než "geekovský" rozmer. If I've learned one thing, it's that business is a lot like sex. Getting in is easy, pulling out is hard. (10.5.2011)

Takový pohodový bonus k Social Network, o nástupu placeného porna na internetu. Mám rád filmy o vzestupu jedince, králem těch fiktivních je pro mě Zjizvená tvář, králem těch "podle skutečných událostí" pak Social Network. Na těch filmech je akorát blbá ta kocovina, kdy si uvědomíte, že vy - řečeno slovy Henry Hilla - (do)žijete život obyčejnýho blba.(8.7.2011)