[imdb: 6.8/10] | me: Dobre spracovaný film so svojským charakterom a zaujímavým hereckým obsadením. Vďaka ústrednej téme, ktorou je okrem internetu hlavne porno biznis sa z tohto filmu stáva ľahká gangsterka (o špinavých praktikách) na štýl The Snatch, čo je príjemné osvieženie a dáva tak filmu iný než "geekovský" rozmer. If I've learned one thing, it's that business is a lot like sex. Getting in is easy, pulling out is hard. (10.5.2011)

Toto téma mě už po přečtení obsahu dost zaujalo a musím říct, že zpracování bylo ještě lepší než jsem čekal. Strhující krimi-drama nám krok za krok velmi zabávnou formou odhaluje počátky porno průmyslu na internetu a jak jinak než z pohledu těch nejpovolanějších. Při představě, že je tento film natočený na základě skutečné události jsem se nestačil divit.(28.10.2012)

Veľmi zaujímavý námet. Škoda, že si to neudržal režisér na uzde a tak je tu menší bordel v deji (trochu je to celé rozbité, skáče sa v rozprávaní a sposobuje to mierny chaos). Film bol až príliš čierno-biely. Pričom pri Social Network od Finchera si mohol každý divák spraviť názor sám a každému bol sympatickejší niekto iný, Ďalej mi prišli tie udalosti trochu zjednodušené, nereálne až rozprávkové (napríklad záver). Ale dosť bolo kritiky. Jedná sa inak o dobrý film, ktorému u mňa nechýbalo veľa a skoro získal 4*.(14.4.2011)

• - Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)

• - Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)

• - Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)