• Roman.Ticka

Vůbec neřeším obsah, ale formu. Naprosto mi nevadí pornoprůmysl, protože částečně eliminuje trestnou činnost různých úchyláků a perverzáků v patologickém rozměru pochopitelně. Pro běžného řadového občana, mezi nímž snad není normálně sexuálně fungující jedinec, je tato specifická branže únikem z reality a naplněním nesplněných očekávání v partnerství atd. blablala jak to nesčetněkrát omílají v manželské a jiné poradně a vedou o tom tuny článků na netu... Forma naprosto nezvládnutá, čímž vznikl nepřehledný chaos a mě osobně nezaujal, naopak i přes zajímavé téma, ukrutně nudil. Takže jsem se ani nedodívala a je mi to šumafuk, bublifuk.(2.3.2014)

Skvěle a zábavně udělanej film. Je to v podstatě gangsterka, kde se všichni přetahujou o megavýnosnej byznys s internetovym pornem. Luke Wilson v hlavní roli je přesnej a líbilo se mi, že byl dobrák. Nejlepší byl ale permanentně sjetej Giovanni Ribisi a nejlepší scéna, když jeho kámoš totálně zkoksovanej poletoval ve stavu beztíže. A i když je to o pornu, tak tam je rodinný poselství, no já se prostě bavil a byl jsem i napjatej.(26.7.2011)

Takový pohodový bonus k Social Network, o nástupu placeného porna na internetu. Mám rád filmy o vzestupu jedince, králem těch fiktivních je pro mě Zjizvená tvář, králem těch "podle skutečných událostí" pak Social Network. Na těch filmech je akorát blbá ta kocovina, kdy si uvědomíte, že vy - řečeno slovy Henry Hilla - (do)žijete život obyčejnýho blba.(8.7.2011)

Velmi solidní film. O komedii se sice jedná možná prvních 5 minut, zbytek je spíše Krimi/Drama/Thriller, ale to vůbec nevadí, díky atraktivní zápletce, což je porno průmysl o zábavu není nouze. Nechybí spory s mafiány, vyjebávky, krásné ženské, zajímavé nápady k vydělávání peněz. Dobrý inteligentní film, který táhne nahoru především sympatický Giovanni Ribisi. 80%(17.6.2015)

Scénář: George Gallo , Andy Weiss .. Men have been jerking off since the beginning of time. _ Nejen fejsbůk dokázal na internetu vydělat miliardy. Suprové téma, které šlo jistě zpracovat ještě lépe. Vyprávění se až moc tříští a těch pohledů tu pár let dozadu pak o pár let dopředu, roky sem, roky tam apod. až otravuje. Fincher skáče taky do různých časových úseků, ale nedělá to tak rušivě. 70%.(5.2.2011)