Prostředníci

Middle Men

Komedie / Krimi / Drama

USA, 2009, 108 min

Ta příběhová paralela s podobnejma mafiánskejma filmama (Kokain, Obchodník se smrtí) je tu znát, ale je to takový víc pohodově natočený. Dokáže to bejt napínavý, místama akční a najdou se tu i vtipný scény, který se točej hlavně kolem šílence Ribisiho. Moc příjemná záležitost, u kterýho mě dost překvapuje, že to celkem moc lidí nezná, ale každýmu bych to doporučil.(16.10.2012)

SWAG(10.1.2013)

Je mi jasné,že porno priemysel a jeho špinavé zákulisie býva docela nebezpečným ,,športom".Tu navyše ako sa ukázalo,ešte novinku ani nestihli poriadne zaviesť na trh a už im šlapala po krku ruská mafia.Len nie som si celkom naisto u scenára a síce,že ho skutočne dokázal takto napísať sám život.Spetne si to prehrávam v hlave a príde mi to trocha pritiahnuté za vlasy,aby všetko do seba tak dokonale zapadalo a o pozitívnom závere pre všetky strany ani nehovoriac..ale budiš,budem chcieť tomu veriť.(14.12.2014)

Takový pohodový bonus k Social Network, o nástupu placeného porna na internetu. Mám rád filmy o vzestupu jedince, králem těch fiktivních je pro mě Zjizvená tvář, králem těch "podle skutečných událostí" pak Social Network. Na těch filmech je akorát blbá ta kocovina, kdy si uvědomíte, že vy - řečeno slovy Henry Hilla - (do)žijete život obyčejnýho blba.(8.7.2011)

• Roman.Ticka

Vůbec neřeším obsah, ale formu. Naprosto mi nevadí pornoprůmysl, protože částečně eliminuje trestnou činnost různých úchyláků a perverzáků v patologickém rozměru pochopitelně. Pro běžného řadového občana, mezi nímž snad není normálně sexuálně fungující jedinec, je tato specifická branže únikem z reality a naplněním nesplněných očekávání v partnerství atd. blablala jak to nesčetněkrát omílají v manželské a jiné poradně a vedou o tom tuny článků na netu... Forma naprosto nezvládnutá, čímž vznikl nepřehledný chaos a mě osobně nezaujal, naopak i přes zajímavé téma, ukrutně nudil. Takže jsem se ani nedodívala a je mi to šumafuk, bublifuk.(2.3.2014)