Jonah býval vojákem Konfederace. Život mu poté, co málem zemřel, zachránili Indiáni a nyní je po celém Divokém západě znám jako lovec hlav. S pistolí to umí a na tváři má vypálený znak se svými iniciálami. Kvůli násilné minulosti však zůstal ponořen do světa mýtů a legend. Od americké armády dostane nabídku − výměnou za svobodu musí najít a zneškodnit nebezpečného zločince Quentina Turnbulla. Ten shromažďuje armádu a připravuje se na rozpoutání opravdového pekla. Právě on je Jonahův nejstarší nepřítel, který nepřestane, dokud ho nedostane mrtvého. (TV Nova)

Wolvie

Ne že by se mi nelíbil dekolt Megan Fox (za co myslíte,že je ta jedna?) ale Jonah Hex je prostě propadák ve všech ohledech.Nezvládnuté scénáristicky,režijně,triky katastrofální a ještě ke všemu to není dostatečně WTF,aby to bylo aspoň zábavné.Ujde jen ten Fassbender,ale u něho mě navíc ještě mrzí,že se tomu vůbec propůjčil.Průser léta,ovšem dal se očekávat. ()

Puol

Absolútne nevyužitý potenciál, ktorý ponúkala komiksová predloha i hviezdne obsadenie. Zopár slušných efektných scén sa ale v prvej polovici filmu nájde. Josh Brolin vcelku v pohode hláškuje a dobrý je aj záporák Michaela Fassbendera. Malkovich i Megan Fox sú len do počtu. Keby to tak nakrutili Neveldine & Taylor a najlepšie v R-ovej prístupnosti, mohla to byť iná káva. ()

mourinho

Temný western, kde se promlouvá s mrtvými, prostitutku hraje okouzlující Megan Fox a na soundtracku se podíleli mimořádně nadaní Mastodon. Je proto škoda, že komixová předloha nenabízí trošku osobitější příběh, přeci jen motivace pomsty je ta nejvšednější, jakou si jen lze k rozvynutí děje představit. Nasnímáno je to ale hezky, neustále je na co se dívat, což s výše uvedenými ingrediencemi v pohodě stačí na tři hvězdy. Oddechovka. ()

Darkslayer

Zle, zle ... zlé. Zle natočené, zle obsadené, zle zahrané. Vlastne v tejto zlátanine nedokážem nájsť absolútne žiadne pozitívum. Ešte aj ten vizuál bol na hovno a každý záber na Megan Fox cez neznesiteľný blur/retuš. Pripomenulo mi to Wild Wild West bez sympatických hercov, humoru a nadhľadu, či sebairónie ... čo nám potom ostane ? 1*. ()

Ydrosten

Takový zvláštní film, u kterého jsem neustále přemýšlel co je na něm tak výjimečného že stál někomu za zfilmování. Taková i trošku nuda + nesympatických věcí bych našel půl tuctu. nechám 3 pěticípé, abych nepokazil tak " vysoké " hodnocení uživatelů, kterým se to líbilo víc než mě. ()

Heroine

Asi tak první třetina je docela slušná. Efektní animovaný úvod, docela dobré drsňácké hlášky, pár originálních nápadů. Ve druhé třetině jako by nápady došly. Na scéně se objevuje vraždící děvka na straně těch "dobrých", což mne solidně odradilo, a umírá nejlepší postava filmu, tetovaný padouch Fassbender. A poslední třetina to úplně domrvila. Najednou vyjde slunce, v optimistickém happy endu, černoušské dětičky spokojeně hledí na ohňostroj 4. července, vrah a děvka vytvoří dokonalý pár klaďasů, a všechno dopadne krásně a růžově. Pohřbený potenciál. ()

P.J.2

Kdyby to nebyla taková slátanina tak to nebyla až tak špatný ale bohužel, nemužeme mít vše co chceme. ()

merigieren

no jeden super drsnej drsňák, který se dá jen zranit, nikdy zabít. Má trochu zlost na hlavního padoucha, jen moc nechápu proč chtěl zlosin tu válku, Některý věci mi připadaly nedotažený, třeba jak zahodí drahý zbraně a vezme si flintu. Jako bezmyšlenková mlátička s doplňkem v podobě hezké holky je to celkem koukatelný ()

Grimlok

Podle traileru jsem usoudil, že je to hovadina. Nebyl jsem zas tak daleko od pravdy. S mluvením s mrtvými se dalo vytěžit víc. Asi nejnudnější film roku 2010, který dokáže nudit celou polovinou svojí trapné délky (71minut). ()

Skleni

Trochu som celkové hodnotenie zodvihol, vzhľadom na jednoduchosť čo sa mi miestami páčilo. Ale v celkovom pohlade to bolo bezduché strieľanie a nekonečne drsné hlášky, ktoré mi prišli nemiestne a úbohé. Trochu zložitejší príbeh. inteligentnejší a komplexnejší začiatok a mohlo to byť dobré. 59% ()

jurca

Ideální film na dlouhý zimní večer u kterého prostě stačí vypnout a koukat. Nečekal jsem vůbec nic a dostalo se mi vcelku slušné zábavy. Prostě pohodová akce na jedno shlédnutí. Nic víc. nic mín. ()

Jeand´Boa

Solidní hloupost, která i při svém charakteru kratochvilné zábavy přináší do mozku diváka nudu a na jeho obličej křivý a tupý výraz...zkrátka solidní hloupost, které opět nechytře propůjčil obličej Malkovich... ()

Yancl

Velice netradiční western s řadou přijemých akčních přestřelek, výhružek a jednou krásnou M. Fox :) Hlavní hrdina působí jako chladná skála bez srdce, toužící po pomstě - typické klišé, ale v tomhle případě chválihodné - bez úsměvu, s gunem po ruce vyráží vstříc záporákům. Do toho přimícháno kapánek magie, mluvících mrtvol a ve finále tu je ''Jonah Hex'', film který na mě díky nezvyklému pojetí působil pozitivně. [66%] ()

Michael Fassbender s kolty proklatě nízko

Michael Fassbender s kolty proklatě nízko

22.09.2013

Divoký západ jej láká už nějakou dobu. Hrál třeba padoucha v propadáku Jonah Hex a měl se objevit v hlavní roli problémového a mnohokrát přeobsazeného westernu Natalie Portmanové Jane Got A Gun. K… (více)

Josh Brolin od Matky boží

Josh Brolin od Matky boží

07.08.2013

Brolin láká Burtona do zvonice

Brolin láká Burtona do zvonice

02.03.2011

Zdá se, že Joshe Brolina během natáčení Jonaha Hexe bavilo sedět několik hodin před každou klapkou v maskérně. Z pozice producenta totiž připravuje pro studio Warner Bros. novou adaptaci klasiky… (více)

Coeni získali Brolina, hledají hrdinku

Coeni získali Brolina, hledají hrdinku

28.12.2009

Western True Grit, který bude v podání Ethana a Joela Coenových mnohem drsnější adaptací románu Charlese Portise než oscarová verze s Johnem Waynem z roku 1969, se působivě zalidňuje. Už víme, že… (více)