Jonah býval vojákem Konfederace. Život mu poté, co málem zemřel, zachránili Indiáni a nyní je po celém Divokém západě znám jako lovec hlav. S pistolí to umí a na tváři má vypálený znak se svými iniciálami. Kvůli násilné minulosti však zůstal ponořen do světa mýtů a legend. Od americké armády dostane nabídku − výměnou za svobodu musí najít a zneškodnit nebezpečného zločince Quentina Turnbulla. Ten shromažďuje armádu a připravuje se na rozpoutání opravdového pekla. Právě on je Jonahův nejstarší nepřítel, který nepřestane, dokud ho nedostane mrtvého. (TV Nova)

Ricky_CZ

Ani zkušený štáb, dobré obsazení a hudební doprovod nezachrání chabý a nedodělaný scénář...Dal bych 2 hvězdy, ale Megan ukázala stehýnko :D ()

22matelko

Niečo na spôsob Wild Wild West. Ťažko hodnoťiť pretože to bol film skôr na pobavenie a akciu. Herecké výkony a podobné p......y tu nehrali úlohu. Ja osobne som sa zabavil a aj odreagoval. Nebolo to síce nič prevratné ale ani nič nezmyselné preto hodnotím na zlatý stred. ()

Zombi

Škoda promarněné příležitosti, doufal jsem v zajímavý mix westernu a komixu, ale scénáristé a režisér měli zřejmě jinou představu, hodně zvrácenou. Brolinovy ta role dobře sedla, což se dalo čekat a je to také jediný klad, který film má, zbytek stojí za prd. Megan neukázala víc než výstřih, akce nic moc, spíš dělaná na efekt, ale moc se to nepovedlo, žádný pistolnický souboj, závěrečná bitka s Malkovichem ve dvou rovinách je rovnou směšná, půlka filmu je ve tmě aby se ušetřilo za triky, scénář tragickej - na nějakou megazbraň se měli vybodnout. Využití Brolinova nadání je hodně povrchní, čekal jsem větší nádech nadpřirozena. ()

gocatgo

Western-punková podívaná s hutným soundtrackem, skvělým obsazením a atmosférou co se dá krájet. Miluju víc marveláky, ale adaptace Jonaha Hexe dopadla na výbornou, vždyť i ty efekty byly parádní. A tak, třikrát hurá na sladkou pomstu.... ()

čenda

Poslední hřebíček do rakve filmového westernu. Na první polovinu se ještě dalo jakžtakž koukat, na druhou už ne. Ještě že Jonáš nevzkřísil Johna Wayne, ten by mu upravil tu jeho fasádu. ()

zdenur

Jonah Hex je sice po vizuální stránce docela nabušený, ale co se týká příběhu, ten působí jako ukolébavka. V závěru jsem si mohl klidně na takovou čtvrt hodinku dáchnout, aniž by mi z děje něco uniklo. Nezachránilo to ani perfektní obsazení. ()

Illy

Na filmu je nejlepší trailer. Jonah Hex má nadupaný vizuál, retardovaný scénář, chybí mi lepší hlášky a krev. Megan Fox plní dokonale své "herecké" poslání - mít upocený a odhalený dekolt a špulit. Ještě že to bylo tak krátké. 50% ()

j0nathan

Je to čistých 50%. Josh Brolin dobrý, vizuální stránka dobrý, kouzelný indiáni dobrý. ale scénář stál za prd. Čekal jsem o moc lepší zážitek, ale pro nenáročného diváka stačí. ()

Blue.Shark

Zajímavý film, od kterého jsem dostal přesně to, co jsem čekal. Hlášující Brolin není špatný, postupem času se ale tak trochu přejí... Nevím, jak to říct. Asi není dost výrazný - něco mi na něm prostě nesedělo. Malkovich není špatný, ale do opravdu turbo-zlého záporáka mu dost chybělo. Megan Fox sice moc nezahrála, ale ve filmu, kde je hlavní hrdina popálený chlap, ženská zkrátka přijde vhod. To je možná taky jediný důvod, proč tam byla. Celkový pocit z filmu: Mohlo to dopadnout i hůř. Mám rád fantasmagorické zbraně, takže jsem rád viděl pár kousků v akci...nicméně mi připadlo, že v tomto filmu by po nějaké době explodovalo cokoliv. Od koně po psí lejno. Do kina bych na to nešel, ale jako odreagovávačka ucházející. ()

Domec

To se teda DC comiksu vubec nepovedlo. Delka 81 min naznacuje, ze sami nevedli co do pribehu nacpat a diky bohu za to! Neznam ten comiks, tak nevim co z puvodniho pribehu zustalo, ale asi toho moc nebylo. Film me nedokazal zaujmout a Jonah mi byl nesympatickej. Snad vecne trvajici sceny s umirajicim Jonahem + flasbacky tomu opravdu nepridaly! Jediny plus vidim v Malkovichovi, kterymu s prvim pohledem na Hexe proste musite fandit, i kdyby vrazdil maly deti! Skoda, ze tu nedostal vetsi prostor, urcite by se jim to vyplatilo vic nez zabery na "drsnyho" Jonaha a Megan. ()

JK-Stinger

Výborný námět, hrozně cool Brolin, parádní efekty, drsná kvalitní hudba, spousta akce, výbuchů, no a stejně to nestačí na kvalitní snímek. Nějako mi nejde na rozum, proč to teda vlastně nefunguje. Našlápnutý rozjed začal brzy ztrácet šťávu a po půlce filmu už jsem začínal pokukovat po jiných aktivitách a liboval si aspoň v krátké stopáži. Prostě tomu chyběly pořádné kovbojské zapocené koule a jediné, co si ze snímku asi uchovám bude naprosto luxusní soundtrack a příjemně překvapivý výkon Michaela Fassbendera. Škoda převeliká, tohle mohlo dopadnout mnohem lépe. ()

Murphy722

Zklamání pro postavu, která měla a mohla mít velký potenciál. Nu co už, spodničk a Megan Fox to opravdu nemohla vše zachránit :-( ()

kamil.i

Jonah Hex je síce bezduchá akčná komixová oddychovka, no na druhej strane sa na nič iné nehrá a počas svojej stopáže pobaví. ()

PhillM.

Bavil jsem se strašně. To proto, že jsem si celou dobu představoval, jak by dopadlo, kdybychom do něčeho takového šli u nás v kotlině české. Jako dobová kulisa by se hodily husitské války, hrdina by se mohl jmenovat třeba Mnislav Pecka (viděl bych to tak na Marka Vašuta), měl by okovaný cep a rychlopalnou rotační hákovnici z Manětína. Jonah Heks (teď jsi hekl, popři to!) je čiročirý výplach, který ukazuje vlhký americký sen v plnočelné nahotě. A nemám na mysli Megan Fox z křídového papíru, nýbrž rotační kulomety na koních. ()

martalini

Když člověk přivře oči, odmyslí si pár ptákovin a to, že Brolinovi vlastně neni skoro rozumět, tak to nakonec neni zas tak špatný... ()

xxxvodnikxxx

No... Příběh dobrej, styl a způsob natočení dobrý, ale co to tak horzně dodělává, to jsou ty přehnaný efekty... Možná, že kdyby to byl klasickej western, tak se umístí líp. Neříkám, že je to špatný, jen takový kontroverzní, co se týká konečnýho výsledku. ()

petikacka

Tak tenhle film dle komiksu se dle mého názoru vůbec nepovedl. Nebavilo mě to a jediné co z toho pro mě vyplynulo je, že Ameriku zachránila konfederační zrůda a prostitutka. Josh Brolin bylo to jediné na co dalo koukat a to je pro mě hodně málo. Za mě 45% ()

sNeDy

Když film, kterej má 81. minut a snaží se o suché hláškování nudí, tak je něco špatně. Hvězdičky za Mexan Fox (teda za její "vizuál") a některé fajn momenty. ()

Michael Fassbender s kolty proklatě nízko

Michael Fassbender s kolty proklatě nízko

22.09.2013

Divoký západ jej láká už nějakou dobu. Hrál třeba padoucha v propadáku Jonah Hex a měl se objevit v hlavní roli problémového a mnohokrát přeobsazeného westernu Natalie Portmanové Jane Got A Gun. K… (více)

Josh Brolin od Matky boží

Josh Brolin od Matky boží

07.08.2013

Brolin láká Burtona do zvonice

Brolin láká Burtona do zvonice

02.03.2011

Zdá se, že Joshe Brolina během natáčení Jonaha Hexe bavilo sedět několik hodin před každou klapkou v maskérně. Z pozice producenta totiž připravuje pro studio Warner Bros. novou adaptaci klasiky… (více)

Coeni získali Brolina, hledají hrdinku

Coeni získali Brolina, hledají hrdinku

28.12.2009

Western True Grit, který bude v podání Ethana a Joela Coenových mnohem drsnější adaptací románu Charlese Portise než oscarová verze s Johnem Waynem z roku 1969, se působivě zalidňuje. Už víme, že… (více)