poster

Paul

 • Česko

  Srážka s mimozemšťanem

 • Velká Británie

  Paul

 • Slovensko

  Paul

Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2011, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LihO
  ****

  Simon Pegg nesklamal... príjemný britský humor spolu s vyhúleným mimozemšťanom udržovali celkom zaujímavú atmosféru počas celého filmu :D ... ja som sa celkom bavil a to je na komédii to hlavné ;)(18.6.2011)

 • genetique
  ***

  Motolla sa pomaly stráca. Dúfam, že Superbad nebol posledný počin, ktorým u mňa zažiaril. Táto mimozemská road-movie má síce dosť vtipu, pointy, nápaditosti a hereckých vychytávok, no stále to nie je dosť šťavnaté, aby to utiahlo celovečerák. Ako polhodinová časť seriálu by to bolo nadupané, takto je to pomerne dosť rozťahané a človek len s vyplazeným jazykom čaká na poriadny vtip, či hlášku. Snáď nabudúce. 65%.(8.7.2012)

 • Davies182
  ***

  Z poměrně zmatečného koktejlu plného průměrných geekoidních hlášek, vtipných odkazů na všemožné scifárny, a sem tam nemístných narážek na otázku křesťanství, se nakonec vyklubala příjemná jednohubka. Výsledný dojem nejvíce zachraňuje povedený konec. Paul je sice fajn, ambice se ale nepodařilo naplnit úplně tak, jak asi měli tvůrci v plánu.(21.9.2011)

 • Xmilden
  ****

  Z vylodění dvojice Pegg/Frost na druhé straně Atlantiku jsem měl trošku obavy, ale ukázaly se jako naprosto liché. Oba zmínění dostali bych řekl pokud se týče gagů menší prostor než v minulých filmech. Ale do svého středu dostali docela zajímavého parťáka Paula. Hlas a frázování Setha Rogena je totiž podstatným komediálním elementem. Stejně jako se mi líbila trojice pronásledovatelů (pardon vlastně byli 4, ale líbili se mě více agenti než naštvaný tatík). Jsem rád že si Mottola vystřelil z americké pobožnosti, která hraničí opravdu s fanatismem. Jak jsem napsal na úvod, měl jsem obavy jak na mě film bude působit, ale byl jsem dost příjemně překvapen. Cameo roku Steven Spielberg (voice) :)(11.8.2011)

 • T2
  ****

  Rozpočet $40miliónovTržby USA $37,412,945Tržby Celosvetovo $101,162,106Tržby za predaj Blu-ray v USA $6,868,594 //počet predaných kusov 337,129Tržby za predaj DVD v USA $11,342,450 //počet predaných kusov 430,294║ Bláznivý a zvrhlý úlet, nadmieru pobavil + svoje urobila aj atmosféra v skoro plnom kine. /videl v kine: 80%/ (videl na festivale Comics Salon 2011)(21.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace