• Česko

Srážka s mimozemšťanem

Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2011, 99 min

Tak nevím. Mimozemšťan je jeden, nebo všichni tři? Nepoznala jsem rozdíl. A po pravdě… Paul mi připadal mnohem pozemštější, než ti dva ufouni. A teď už vím i to podstatné... Ve vesmíru nejsme sami. :-) "Fox Mulder byl můj nápad." Paule díky za něj.(31.5.2013)

Ale jo, dalo se na to koukat. Jsem rád, že mladé ženě vyléčil očičko :-)(28.9.2011)

Fanboyovsky nahustená, pritom však funkčne vystavaná pohodovka, ktorá okrem nečakane vtipnej vulgarity ponúka aj ešte nečakanejšiu emocionálnu vrstvu. Slušné akčné scény a ešte slušnejšie triky. Navyše Paul s dokonale pasujúcim Rogenovým hlasom je filmový sympaťák roku.(9.6.2011)

Na tenhle humor jsem už asi moc starej, nebo jsem už na jiný druh zábavy. Vůbec jsem se podle očekávání nenasmál a dokonce mě i Mottola zklamal. Triky slušný a vydřené 3* hvězdičky jsou více než slušné. Teenegeři budou spokojeni.(17.6.2012)

Paul do každé rodiny. Lehce nadhodnocená taškařice, která je od podlahy ke stropu natřískaná všemožnými "fanboys odkazy" až z toho Simon Pegg a Nick Frost vychází jako pár geeků, co nemá svůj osobní život a skutečně nutně potřebuje holku. Za 104 minut se prakticky nedá rozkódovat úplně všechno, ale i tak je to film od fanoušků pro fanoušky s náběhem na kultovku ala Jay a mlčenlivý Bob vrací úder.(24.5.2011)