• Česko

Srážka s mimozemšťanem

Komedie / Sci-Fi / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2011, 99 min

Promarněná příležitost s nepříliš oslňujícím vtipem (ale aspoň inteligenci neurážejícím), kde jedna z mála věcí, která divákovi v hlavě utkví, jsou občas šťavnaté emzákovy hlody a paruka Simona Pegga. Cameo Sigourney Weaver v závěru potěšilo.(27.7.2011)

Film samotný se dle mého veze na vlně trailerového úspěchu, protože si nepamatuju upoutávku, při které by sál rozechvívaly decibely vyřehtaných diváků. Smáli se všichni, hodně a fakt nahlas. Ale během filmu jsem už nic podobného nezažil, prvotní wau moment z Paula, jeho vzezření, chování, prupovídek (těch nejlepších) a hlas Setha trailer logicky vybalil a tak už jenom sleduju, jak se hlavní postavy převalují v klasickém hollywoodském scénáři a občas se pousměju nad nějakým fórkem. Bohužel ale ty nejvtipnější, ty fakt prďácký narvali tvůrci do těch 140-ti vteřin, který mají natáhnout lidi do sedaček multikin. Jinak prostě pohodovka, řekl bych klasická Peggovka, příjemná, herecky zábavná komedie.(12.6.2011)

Simon Pegg nesklamal... príjemný britský humor spolu s vyhúleným mimozemšťanom udržovali celkom zaujímavú atmosféru počas celého filmu :D ... ja som sa celkom bavil a to je na komédii to hlavné ;)(18.6.2011)

Na Paula jsem se hrozně těšil, ale nakonec to nebylo až tak moc dobré, jak bych chtěl. Pořád to ale bylo fajnové, obsahovalo to celou řadu suprových scén a Simon Pegg s Nick Frostem ukázali, jak účesy dokážou z lidí udělat uplně jiné postavy. Spolu jim to šlape, chci s nimi víc takových filmů. Když se dva potkají a funguje jim to ve filmu tolik, jako těmahle dvoum, neměli by ty spolupráce rušit...tedy pokud jsou nápady na společný filmy. To štěstí a náhoda, že se dva takhle potkají...to se snad nedá ani vyčíslit pravděpodobností. Bud Spencer a Terence Hill by mohli povídat.(14.6.2011)

Sympatická jednohubka, která stojí na funkčním, ale bohužel silně spotřebním humoru, který člověkem povětšinou pouze propluje, aniž by dokázal zaháknout a donutit k přemýšlení o opakovaném sjíždění na domácích nosičích. Závěrečná dvacetiminutovka se však Mottolovi povedla náramně, včetně nečekaných emocí, které digitální emzák s vyhuleným hlasem dokáže vykouzlit jedním mrknutím svých galaktických kukadel. 6+/10(26.6.2011)