Michael Harding (Penn Badgley) se vrací z vojenské školy domů, kde na něj k jeho údivu čeká šťastně zamilovaná matka (Sela Ward) a s ní i její nový přítel. Jmenuje se David (Dylan Walsh) a s Michaelem se tak trochu znají. Postupem času začíná mít Michael z nového přehnaně ochotného obyvatele domu stále podivnější pocit. Je opravdu tak dokonalý, jak ho vidí matka, nebo snad skrývá i svou temnější tvář? (oficiální text distributora)

Karamanlis

Mrazivý hororový thriller s výborným Dylanom Walshom v roli psychopatického otčima. Pôvodného Stepfathera som nevidel, takže nemám čo porovnávať a toto sa mi páčilo. ()

Sofia

Jeden z těch typických thrillerů, kde každý kdo má sebemenší stín podezření je do 5 minut mrtvý a kde je hlavní vrahoun takřka nesmrtelný. ()

claudel

Neviděl jsem původní film a vůbec jsem netušil, že se jedná o remake. Dostalo se mi tak slušného thrilleru splňujícího všechna kritérie, logičnosti/nelogičnosti, dostatek napětí a pár slabých lekaček. A je vtipné se podívat na Penna Badgleyho a Amber Heard mínus deset let. ()

ARI50

Opět viděný první tenhle otčím než jeho základní kámen, sice je tenhle otčím prokoukly parchant a využívá situace svého nevlastního syna za vhodné je na štěstí v pozadí dobrá Amber a tak je solidní napínavá Thriller bomba tady jsem dost rád za film. ()

veru_needy

Jedná se o psychologický thriller o muži týrající členy rodiny, do které se přiženil. Příběh je zvláštní právě sledováním oné postavy ne jako zločince, ale jako chorobného člověka. Navenek je klidný a zcela vyrovnaný, ale v sobě dusí běsy a nevyrovnanost. Jeho nevlastní syn sice na něm uvidí jistý nesoulad, ale svým chováním bohužel jeho agresivitu spíše vyvolá. Dějství se vyvíjí klidně a nespěchajícím tempem a to až do finále. Tento film jako dost povedený remake vůbec ale vůbec není špatný. Napětí nechybělo a herecké obsazení bylo na jedničku (Penn Badgley & Amber Heard). Horor to není zcela určitě, ale nemění to nic na tom, že je to dobrá podívaná. ()

Morholt

Spíše televizní záležitost, ale to nebylo nijak na škodu, protože i tak se jedná o celkem solidní thriller. Otčím sice ničím nepřekvapí a patří do škatulky "klišé jako kráva", ale v žádném případě nenudí a své si odvedli i herci. Dylan Walsh jako otčím byl parchant na svém místě, Penn Bagdley působil sympaticky a na Amber Hear d v plavkách je pohled jako........no.........jako na Amber Heard v plavkách. Trochu mi vadila postava matky v podání Sely Ward, protože se chovala jako tupá nána. Na druhou stranu láska je mocná čarodějka, takže co já vim, jak se ženská po čtyřicítce chová, když se zblázní do chlapa. Suma sumárum slušná práce. 70% ()

Handle

Původní verzi jsem neviděl, ale i tak musím říct, že mě film docela překvapil. Reklama nulová, tak trochu se o tom filmu neví, ale podle mě se natočil fakt dobře. Nic nového to sice není ale i tak je to lehce nadprůměrný thriller s hororovými prvky, kde nehrají žádní oscaroví herci, ale i tak byli sympatičtí a líbili se mi. ()

PROROK14

Áno. Takéto niečo som si želal vidieť dnes podvečer. Po dvoch nezdarených filmoch prišiel tento triler ako na zavolanie. To napätie sa tomu nedá uprieť. Otčim s tajomnou minulosťou sa votrie do rodiny a skoro všetci sú happy. Ale zrnko podozrenia sa stále a stále zväčšuje až kým to neskončí celkom dobrým záverom. Ja som spokojný a nemám výhrady. 75% ()

Lacike

Dylan Walsh nema dostatocny talent ani charizmu ako Terry O'Quinn, aby utiahol tento typ psychopatickej postavy. Miestami divaka zaujme celkom zrucne natocena scena, ale vacsinu casu je film velmi predvidatelny. Celkovo sa jedna o stravitelny priemer. Po nudnom trailery som cakal horsi film 5/10. ()

BoPo

Dobrý film, ktorý však zrážajú plavkovo / spodno prádlové scény s frajerkou nového synáčka. Ten záujem zaujať pubertálne publikum bol až zbytočne okatý. No a sem tam ako bonus nejaké to hororové klišé. Inak je to škoda. Mohol to byť film, ktorý by som si pozrel rád znova. No nepozriem. ()

Litsarch

Pro film je prostě průser, když příběh a pointu filmu divákovi sdělí v prvních 5ti minutách filmu. Divák pak totiž dalších minut 90 jen čeká na to, jak to bude probíhat v té další rodině. Jelikož je ale děj tak přímočarý, jak je to vlastně jasné. Mohl by to napravit něco, co v prvních 5ti minutách nebylo. Něco nového. Nic takového se ovšem neděje. Mnohem lépe by tvůrci udělali, kdyby děj začínal scénou v obchoďáku a minulost otčíma by byla postupně odkrývána až v průběhu filmu. Třeba za pomocí flashbacků apod. Velice by to pomohlo na atmosféře a celkovému dojmu z filmu. Škoda. Velké plus je Penn Badgley. Ten kluk hrát umí a díky tomu se na film i příjemně kouká. I když člověk ví, či tuší, co se bude dál dít, tak i tak snímek naštěstí nenudí a na průběh se dobře kouká díky hercům a i vcelku dobré atmosféře. Konec dneska už málokoho překvapí. Jako jednohubka proč ne, ale člověk od toho čekal přecijen o dost více. ()

Terva

Trochu krutý a smutný začátek filmu nám neznačí, o co že to ve filmu vůbec půjde. No a pak se příběh líně vleče až do samého konce. Chvilkami jsem si nebyl jist komu mám vlastně fandit, zda masovému vrahovi Davidu Harrisovi ( Dylan Walsh ), nebo hlavní hrdince " smutné " rodiny Kelly Porterové ( Amber Heard ). David dělá tolik chyb, že už by to snad pochopil i blbec, vím, jsem do děje vtáhnutý dříve než se vůbec potkají, ale všechno má své meze. Tak nakonec jsem se zasmál jen jednou, to když Harri volal do redakce.....CITÁT - HLAS V TELEFONU : Redakce Portland Tribute, prosím. DAVID HARRIS : Potřebuji mluvit s někým ohledně zrušení předplatného.....Ve filmu zazní Mute Math a song Typical - http://www.youtube.com/watch?v=7XVWR-5fiG0 nebo Never less than perfect od Blurtonia a známá věc z filmu Underworld The Undertaker od Puscifer - http://www.youtube.com/watch?v=6n2YYe_d7t4 ()

MoiJe

Ako lepsie naraficit vrazdu ako nevinny pad nez zhodit a dodusit? Plno takych hluposti. A finale, kvoli ktoremu to zostavajucich 95 minut nevypnete, je kratke a velmi velmi neuspokojive. Ale nic pozeratelnejsie v noci v telke neslo a dopozerala som bez vacsieho sebazapierania sa. ()

corpsy

Upgrade, ktorý pôvodný snímok zrejme potreboval. Je to stráviteľnejšie ( čiže komerčnejšie ) a svižnejšie a priznajme si, moderná generácia by snímok vo svojej minulej podobe zrejme až tak nestrávila. Čiže, jeden z mála prípadov, keď remake nestojí za prd. ()

F.man

Poměrné nuda. Člověk by čekal, že si remake odnese to nejlepší z klasiky a přidá něco svého díky aktuálnosti. No a zrovna na případě otčíma, by to mohlo být, vzhledem k celosvětovému trendu rozvodů hodně zajímavé. Že by to ale nějak dopadlo... Hlavní problém je v tom, že Nelson McCormick je špatný režisér. Snímek uplně zbytečně střídá tempa a ukazuje prázdné okamžiky aby pak zamlčel některé docela důležité. S tím tempem to mohl být záměr (cool hudba a stylové záběry při snímání mladých vs. pomalejší atmosférické záběry na otčíma a matku), který ale vůbec nefunguje. Naopak solidně ruší. McCormicka nepodrželi ani scénáristé, kteří bohužel flákají jednu botu za druhou a plácají klišé vedle klišé. Takže ze zajímavého konceptu toho vlastně moc nezůstalo. 1 - 2 hvězdy, ale díky slušnému Dylanu Walshovi, dejme tomu dvě. Who am I here? ()

Marsik

HBO HD - Celkem dobrej thriller, na který jsem se opět náhodou začal dívat a musel dokoukat .) Spíš než horor mi to přišlo jako psychologická hra. Ale dobrý, proč ne. Na 90 minut film rozhodně zabavil. 65% // (19.6.2016) NOVA HD - Po 5ti letech repete. Ale jo, mě to přišlo i na podruhé v pohodě. Dylan Walsch je sice evidentní beckový herec, ale psychouše zahrál dobře. Na 4 hvězdy to sice stále není, ale v budoucnu mě možná tento film znovu potká. 69% ()

Astaroth12

Videl som staršie diely otčima a  aj tento a teraz po repríze, sa mi páčil ešte menej ako predtým. Najviac mi vadilo, že i keď sa zo všetkých strán hromadili informácie, že  s veľkým tatom nie je niečo poriadku, tak matka alebo dlhoročná priateľka , viac veria neznámemu ako Michaelovi. Možno sa niečo také môže stáť, ale chovania postav mi prišli dosť divné a to, že náš neohrozený hrdina je aj päť krokov vpredu pred rodinou či známymi má určite nepresvedčilo o logickom či dôvtipnom deji, práve naopak. Herci vynikajúci a Dylan Walsh bol jedná slizká sviňa a tak do role sa hodil. Aj kamera či vizual bol na úrovni. Len som sa nemohol vobec stotožniť s dejom a tak pripadne nejaké napätie či atmosféru som preto ani nespozoroval. ()

Andersis

Film je tak trochu remakem Stejnojmeného filmu z roku 1987. Dylan Walsh je skvělej, od začátku až do konce. Film se snaží držet napětí, ale v některých místech bohužel padá. Celkově spokojenost. ()