Nový animovaný komediálně-dobrodružný snímek o trpaslících Gnomeo a Julie dává nejslavnějšímu příběhu lásky na světě Williama Shakespeara další rozměr. Užít si jej můžete ve formátu 3D v kinech právě v období svatého Valentýna. Filmu se jako výkonný producent ujal zpěvák a skladatel Elton John, jehož písně jsou použité jako hudební doprovod. (oficiální text distributora)

vlk++

Nápad animovat porcelánové trpaslíky je dobrý, vtipných hlášek a scének spousty, takže s dětma to zvládnete dokoukat až do konce. Ale jinak jsem rád, že jsem na to nemusel do kina a za mě 2*. ()

Peenugirl

V jednoduchosti je krása. Rozprávočka pre detičky. Dej a námet otrepaný, príbeh známy už pri názve, zápletka je ako facka a dialógy nekomplikujú a na záver happy end. Pre mňa trochu podpriemer, pre štvorročných "podívaná" s úsmevom... Tak to má byť. My dospelý nie sme cielové obecenstvo. 45% ()

fabregas1

Příběh je jednoduchý, nekomplikovaný a celkem dobře se na to dívá.Cílem je svižně zabít hodinku a něco a taky to tak asi pro každého dopadne. ()

enoemis13

Celý trpaslíči nápad je hlúpy sám o sebe. Nie je to vtipné, možno dva krát sa dá pousmiať, graficky ale pekne spravené, dĺžka je našťastie neprehnaná, ale nemám pocit, že by tento animák dokázal pobaviť deti, aj pre ne to musí byť nuda ... 35% ()

klam

Netvrdím, že jsem se nebavila. Vlastně jsem chvílemi měla problém udržet se na židli. Jenže mezitím jsem přemýšlela o čem to vlastně je. Námět je dobrý, ale není to moc rozvedené. Od takhle tisíckrát hraného (a ohraného) námětu bych čekala něco víc. A nezachraňuje to ani hlas Jamese McAvoye. ()

lenny71

Když jsem slyšela, že se připravuje animák na motivy Romea a Julie, připadalo mi to jako zajímavý nápad. Film je slušným průměrem, ale čekala jsem víc. Prostě je to tak trochu nudné. ()

laory

Takřka zbytečná animovaná pohádka s nemnoha vtipnými momenty a permanentně nenasytným příběhem této milostné tragédie. Ovšem tato adaptace se v zájmu originality a neotřelosti trochu liší. Což o to, vkloubit špetku té zvláštnosti prý nikdy neškodí, ale postavit na ní celý příběh? Vskutku osvěžujícími momenty jsou zde hudební vsuvky Eltona Johna, mimoto jde o silně nevýrazný film. ()

awerto

Hoci inspirovany najvacsim klasikom, vysledok bol mdly a suchy. Pribeh pozname, ale adaptacia bez znamok originality a na animak zas az tak dokonala animacia nebola. Takze dve hviezdicky len za to, ze sa jednalo o animak a Don´t go breaking my heart v podani hlavnych trpaslikov. ()

Regig

Průměrná celovečerní pohádka, průměrně vtipná i napínavá. Pro menší diváky velmi vhodná, inspirující a naučná. ()

cachanell

Neřekla bych až tak pro menší děti. Spíš Romeo a Julie s trpaslíky a snahou být vtipný. Není to moc povedený kousek. Vtipnosti se moc nedočkáte a řekla bych ani u dětí nebude patřit mezi oblíbené. ()

ajne

Tento film překvapil. Čekal jsem nějakou hloupost, plakáty mne zrovna atraktivní nepřišly, ale výsledný dojem je nakonec veskrze pozitivní. Nebudu se zastavovat nad předvídatelným dějem, což je prakticky chyba v každém dnešním animáku, ale nad příjemnou animací, slušnou hudbou a pohodovým tempem celým filmem. A za poslední hvězdu se zasloužil Pavel Liška, jehož hlas zapadl do dabingu geniálně. A vůbec celý český dabing je povedený a kvalitní. Stojí to aspoň za jedno zkouknutí. ()

vybka

Nádherná rozprávka, dokonale prepracované detaily, vtipné hlášky, český dabing excelentný. Ani chvíľku som sa nenudila a malo to podľa mňa oveľa väčší šmrnc ako film Šmoulové. ()

schdrak

Podla mna je toto animak pre deti a nie psycho drama pre gayov ,tak ak ste sa nudili skuste zmenit zaner chlapci. Moja dcera s kamaratkami zo skolky si to pustaju asi 5x takze je to super a komu sa nepaci nech im to skusi vyhovorit.(toto nie je pozvanka pre pedofilov omgf) . Bodka ()

rhodos

Legendární příběh Romeo a Julie od Williama Shakespeara ve velmi netradičním zpracování. Sice ultra kýč, ale ultra roztomilé, a to nejen pro mladší publikum. Zkrátka a dobře velmi povedený animák, na který byla radost se dívat. ()

Vallerian

Také nechápu zdejší kritiku. Kdo v tomto filmu hledá "umělecký" počin,tak je prostě mimo. Film je čistá zábava,u které se rozhodně nudit nebudete. Ti,kteří hledají pro svá dítka nějaké klidné a poučné pohádky,tak ať se obrátí jinam. Kdo se chce pobavit,zasmát a nic neřešit,tak vřele doporučuji. Má dcera se od tohoto filmu nemohla odtrhnout. Ani se jí nedivím. ()

Vonter

Tradiční souboj KSČM vs ODS pokračuje! Červení proti modrým! Bude to válka do posledního muže? Nebo se stane zázrak a nastane příměří? Nebo dokonce koalice? Může mezi pravicovou a levicovou stranou dojít ke shodě názorů? Nebo dokonce k lásce? A co na to říkají sádroví šprtajzlíci? Přesvědčte se na vlastní oči! ()

"Spravedlivé" Zlaté glóby

"Spravedlivé" Zlaté glóby